Manga i Anime Naruto

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
dokładnie, pieczęć nie została zerwana, a co się z nią stało to jest wyjaśnione przy walce z Haku
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Dwu ogoniastego demona,ktoś kiedyś nosi,tak wynika z informacji w necie.

Daj link...

Przeczytałem informajcę o demonach(wszystkich) i z tego co zauważyłem Kyuubi jest nie do pokonania(fartownie udało się to jednemu Hokage bo użył w pewnym momencie zakazaną technikę którą pokazuje nam Hokage konohy podczas walki z Orochimaru)

Staty Kyuubi'ego
Chakra/Pokłady Chakry Miejsce : 1
Wytrzymałość Miejsce : 1
Ilość Chakry : 1 miejsce(niekończąca się Chakra) inne demony ją tracą ...

Zalety
: nie męczy się

Wady
: Ma nieco honoru(gdyby nie miał roz****ł by naruto od środka podczas zerwania pieczęci)


To z honorem to przerobienie przez Ciebie czy coś znalezionego w sieci?




Eeee,ty wiesz co to honor ? Gdyby demon nie miał honoru, to i tak by nie roz*****ł naruto od środka,bo nie mógł.Pieczęć kogoś takiego jak ten Hokage co z nim walczył,nawet on nie przebije.


A jak dla mnie,najlepiej wygląda demon 3 ogoniasty, oraz 8 ogoniasty , jak zobaczyłem ich wygląd to na serio,reszta wygląda jak pluszaki.


1. Wiesz co to "powłoka lisiego demona"? :przewraca:
2. Kyuubi pluszak xD ??




Isonade mi się nie podoba :p
A co do Hachibiego to jego miecz - Kusanagi no Tsurugi (trawosiekacz) - ma Oro...


Jak dla mnie to najbardziej podoba mi się Rajiu i Kyuubi...



AD.1
naruto_360_kyuubi.jpg



Słodki nie :krol:
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
wikipedia.pl ???

To ten link?




A z tą powłoką o co Ci chodzi ?

Powłoka powstaje w wyniku uwalniania chakry Kyuubiego na zewnątrz...
Przy więcej niż jednym ogonie Naruto przestaje normalnie myśleć, tak jakby rządzi nim Kyuubi...

Gdy to się wydarzyło Kakashi musiał przykleić Naruto specjalną "kartke" blokującą chakre lisa...


Wyglada to -/+ tak:


46302e4526118_2.jpg


Kyuubi_Naruto2.jpg
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Naruto sam wściekłością uwolnił lisa, wzmocnił jego moc nienawiścią , dzięki czemu częściowo wychodzi z ciała , tylko że jako opętany naruto , i z mocą małą (jak na razie maxymalnie 3 ogonów).

I na tym 1 obrazku , zrobili mu za duże uszy.W powłoce ma mniejsze.

To ten link.
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Yugito miał 2 odoniastego... wg. wiki


Nibi-jest to dwu ogonowy kot ziejący ogniem. Jego nosicielką jest Yugito dziewczyna pochodząca z wioski Chmury, jest drugą pod względem najsilniejszych osób w wiosce. Mieszkańcy w przeciwieństwie do wcześniejszych nie boją się Yugito, jest traktowana jako karta atutowa wioski. Yugito została porwana przez Akatsuki.


Ja o niej nic niewiem...
 

Merkury

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Porównaj se wielkość Kuubiego do nich to zobaczysz ze pluszaki to są tamte demony ^.^ a tak w ogóle żaden z nich nie dorównuje Kyuubiemu
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Merkury merkury.... Wąż o 8 ogonach(zapomniałem imienia) , mógł by nawet wygrać z Kyubim.

Pozatym , wszystkie demony mają podobną wielkość do Kyubiego , a szczególnie ten piaskowy który jest większy.
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Wielkość akurat nie ma w Naruto przełożenia na siłe, ale jednak Merkury ma racje, kyuubi jest najpotężniejszym demonem...


To kto by wygrał zależy od jichuuriki który nosi demona, dla porownania taki Naruto i Gaara...
Gaara - jednoogoniasty, Naruto - dziewięcioogoniasty --- i pytanie: Kto jest lepszy...

Więc czy hachibi pokona kyuubiego czy nie to zależy od osoby która ma demona...


Pozatym , wszystkie demony mają podobną wielkość do Kyubiego , a szczególnie ten piaskowy który jest większy.


Łapek - czytałeś mange?



Porównaj wielkość kyuubiego przed pieczętowaniem, a Gaare w postaci shukaku ...
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Przecież Naruto uwolnił lisa o 9 ogonach , to ten był mniejszy , a wielkość była taka jak przed zapięczetowaniem.

Kyubi jest najpotężniejszy , ale wąż o 8 ogonach , ma ciekawe zdolności dzięki którym mógł by wygrać.

A wielkość nie ma znaczenia , wiem o tym tak tylko pisze.
 

Hutch

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Przede wszystkim: Witam!
Jeśli chodzi o "Naruto" to widzę tu pełno nieścisłości.
Zacznijmy od "lewych informacji" Merkurego.
Kyubi to Hokage
Ta... a Shukaku to Kazekage. Żartuję oczywiście...

Tak to dla czego Hokage było tylko 3? miał być 4 i to miał być Orochimaru ale był chciwy i do dobrych się nie zaliczał bo zabijał nawet ludzi z własnej wioski ...
UWAGA SPOILERY!
Najpierw był Pierwszy, czyli ten, który był dziadkiem Tsunade i walczył z Uchiha Madarą w Dolinie Końca.
Później był Drugi. Brat Shodaime (pierwszego) i wujek Tsunade. Tyle o nim wiemy.
Następnie Sandaime (Trzeci). Myślę, że Sarutobiego przedstawiać nie trzeba. Był trenowany przez Pierwszego i Drugiego, sam miał trzech uczniów, których wszyscy dobrze znamy. Po pewnym czasie postanowił zrezygnowac ze stanowiska i wyznaczyc swojego następce. Wszyscy spodziewali się, że będzie to Orochimaru, lecz Sandaime Hokage wybrał Minato Namikaze, szerzej znanego jako Yondaime lub "tatuś Naruto".
Czwarty pełnił funkcję niedługo. Wkrótce Ky?bi zaatakował wioskę (jak się okazuje, został prawdopodobnie nasłany na nią przez Uchiha Madarę) i Minato poświęcił swoje życie używając techniki Shiki F?jin, którą zapieczętował demona w swoim synu.
Po śmierci czwartego stanowisko Hokage ponownie objął trzeci... a jak dalej było - już wszyscy wiemy.
Myślę więc, że problemów z chronologią już nie będzie.
KONIEC SPOILERÓW!

Łapku i Kochaniaku, zależnie od tego jaką wielkość mierzymy, raz Ky?bi jest większy, raz Shukaku. Wysokość: zdecydowanie Szhukau. Lisek stoi na czterech łapach, natomiast nasz tanuki porusza się na dwóch. Jeśli chodzi o ogólną wielkość to znów Shukaku jest większy, grubszy, szerszy... natomiast Ky?bi jest "dłuższy" co znó jest związne z pozycją w jakiej się porusza.

A co do Yugito... pojawiła się w mandze, w chapterach z Rydzyk-temaem :D (Hidanem i Kakuzu znaczy się) w sumie jej postać chyba ze dwa paski na stronie.

A teraz co nieco o ulubionych i znienawidzonych postaciach.
Naruto - Ta... rozwrzeszczany, nadpobudliwy głupek. Ale jednak ma w sobie coś, co sprawia, że trudno go nie lubić.

Sasuke - Mściciel xD Arogancki egoista odzywający się średnio trzy razy dziennie i za każdym razem mówiący mniej niż dwa zdania, czyli milczek taki. Lubię go :D

Itachi - Zdecydowanie najlepszy czarny charakter w "Naruto". Enigmatyczny bardzo xD i jego sadystyczne skłonności :D

Sakura - A tej dla odmiany nienawidzę. Ciągle tylko "Saskey-kun" (pisownia zmodyfikowana celowo) lub "Baka!" zależnie do kogo mówi. Absolutnie nic nie potrafi w pierwzej serii (jej szczytowym osiągnięciem w dziedzinie walki było użycie Kawarimi No Jutsu i Bunshin No Jutsu), po time skipie trochę lepiej choć niewiele (dobrze, że po walce z Sasroim żadnej potyczki nie stoczyła...) lepiej. Zerwała wieloletnią przyjaźń z powodu chłopaka, którego nie znała w ogóle, a tylko podobał jej się z wyglądu. Podsumowując - uczcijmy tę tragedię minutą ciszy.

Troszka o ulubionych pairingach... fanon oczywiście.
SasuNaru - Klasyk. Nie można, po prostu, nie lubić tego pairingu. Dwóch rywali, przyjaciół. A może jednak coś więcej?
KakaIru - Następny klasyk. Czemu? Itcha Itcha Paradise kryje odpowiedź. Główny bohater to przystojny nauczyciel z kucykiem. Kakashi wspomina o nim z dośc jednoznaczną nutą w głosie. Czy nie sądzicie, że on kogoś przypomina?
ItaSasu - Ja wiem... kazirodztwo i pedofilia w jednym, ale oni jakoś do siebie pasują.
Gai x Lee - Power of youth! Dynamic Entry! (nawet nie wiecie co mój chory umysł miał na myśli)... dobrałyby się do siebie dwie zielone bestyjki xD
Gaara x Lee - Ta... piaskowy dziadek wyjątkowo pasuje do dzikiej, zielonej bestii z Konohy.
Gaara x Naruto - Dwaj Jinch?riki odrzuceni przez społeczeństwo... i mam wrażenie, że Gaara czuje coś więcej do Naruto.
Shikamaru x Temari - Tak wiem... miało nie być kanonu. Ale jest, bo uważam, że to jedna z niewielu par hetero, które mają jakiś sens. Pasują do siebie.
Czego nie lubię:
SasuSaku - wielce idiotyczny pairing. Sakura ślepo zauroczona w Sasuke. On nie zwracający na nią uwagi, bo po postu nie jest nią zainteresowany.
NaruHina - kolejne słynne het, którego nie lubię. Hinata jest za cicha i nieśmiała dla Naruto. Poza tym przy jej reakcjach na jego osobę musieliby chyba zamieszkac w szpitalu, by nie trzeba było wzywać pomocy, bo Hinata zemdlała.

Na razie to tyle.
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Hutch , nie musisz pouczać Merkurego , wiadomo że przez kilka stron wygadywał głupoty.

A co do twojej opini wielkości to masz rację , a czy wąż o 8 ogonach(nie pamiętam imienia), nie jest czasami jednak największy ?
 

Hutch

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
A co do twojej opinii wielkości to masz rację , a czy wąż o 8 ogonach(nie pamiętam imienia), nie jest czasami jednak największy ?
Ja się zastanawiam skąd masz informacje o ośmioogoniastym. Mógłbyś mnie oświecić? Ponieważ jedyną wzmiankę o nim jaka mi do głowy przychodzi, to stwierdzenie Kisame, że zostały im do do złapania tylko dziewięcioogoniasty i ośmio właśnie.

A co do głupotek Merkurego. To chyba każdy się zorientował, kto tu się myli. Tym niemniej nie zostało wszystko do końca wyjaśnione i były pewne rozbieżności. Takie tam drobiazgi.
 

kochaniak

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
80
Punkty reakcji
0
Miasto
...::MKTW::...
Jedenie gdzie można to znaleźć to zapewne sieć...


Dużo rzeczy można się z niego dowiedzieć, aczkolwiek trzeba wiedzieć co jest prawdziwe i nadaje się do czytania...
Bo potem taki Merkury mowi ze Hokage to Kyuubi :p
 
Do góry