Manga i Anime Naruto

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
racjonalnie rzecz biorąc... racjonalnie rzecz biorąc to nie jest nasz świat dlatego nasza racjonalność jest nieprzydatna tutaj i się nie sprawdza, można więc przyjąć że możlwie jest przekroczenie maksymalnych możliwości jakie natura dała człowiekowi.


Post Cobryna usunięty, jak ktoś chce wiedzieć jak fabuła się rozwija to sobie mangę poczyta nie temat na forum
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jak skończę oglądać Slayers, to muszę zabrać się za te Naruto, bo kiedyś je oglądałem, ale przerwałem, pewno z braku czasu.

PS: i tak DB mnie bardziej pociąga. :D
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jakis czas temu sie w to wkrecilem. Po uzaleznieniu od DB stwierdzilem - Nigdy wiecej anime. No ale ch.uj plany strzelil. Wlasnie ide ogladac. :D
Zaje.... anime. Duzo akcji, fajny humor. Generalnie na plus.
Pozdrawiam wszystkich shinobi fanow :p
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
a czyta ktoś mangę? bo ja czytam i ogólnie nie polecam:pP rozdziały kończą się w takich momentach, że ma się ochotę zabić twórców :D wciąga jak cholera ;p
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Ostatni chapter, zaskoczył mnie wygląd Nagato, ciekawie Kisiel go narysował.
Dres już chyba szans nie ma z Peinem, jedyna nadzieja to randomy konohy że znajdą.

Post został usunięty bo skomentowałem mangę a nie Anime, że tak powiem ROTFL a o czym jest ten temat? tylko o anime?
No ja widzę coś innego...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
twoje posty usuwane bo nie ukrywasz spoilerów panie analfabeto. Robisz to nagminnie (o dziwo teraz jakimś cudem udało ci się to zrobić), więc nie ciskaj się tak bo się skończy urlopem
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
Powiem tak :p jestem zawzietym fajnem Naruto :p ogladam anime i czytam mange :)

Stwierdzam iż filery w anime tak mnie wkur.... że nie moge...

popatrzcie sami:

anime - dopiero hidana i kakuzu zabili

manga -
musi zginac jiraiya (niestety), walka Saska z Deidara a pozniej z Itachim, rozmowa Saska z Tobim/Madara pozniej łapanie Hachibi'ego, trening Naruto u Żabek no i atak Paina na Konohe dopiero!!
czyli jeszcze duuuuużo odcinków!!!!! Mogli by skonczyc z filerami i wziac sie pożądnie za odcinki zawiązane z mangą a nie jakieś pierdoły.

Albo zrobic takie ciekawe jak np w Bleach
o przeszłosci innych bohaterów
. Były by ciekawsze niż tak jak w Naruto wymyślony
ELEMENT KRYSZTAŁU <LOOOOL>
 

iammaggy

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
nie powiem x)
Mogli by skonczyc z filerami i wziac sie pożądnie za odcinki zawiązane z mangą a nie jakieś pierdoły.

Popieram w 100%!!!
Wciągnęłam się w Naruto 2 lata temu i pokochałam tą serię. Początkowo ogladałam wyłacznie anime. Potem zaczęłam czytać mangę i ostatnio nie wracam nawet do anime, gdyż dzięki fillerom niestety jego poziom spada. Mam nadzieję że nie powtórzą sytuacji z pierwszej serii, w której fillery trwały do 220 odcinka. <_<
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
E ja tam pociągu do Mangi nie mam,wole oglądać Anime.Mimo,że są te filery to i tak kocham Naruto.To moje pierwsze Anime,więc może dlatego mam do tego taki sentyment^^
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
ja przez te fillery zaczęłam czytać mangę i nie żałuję, manga jest super.
poza tym teraz już mi nikt nie walnie spoilerem w twarz, bo już jestem na bieżąco :D
 

Marutseru

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
@Up
Zaryzykuję i powiem, że obecnie manga Naruto jest na poziomie nieosiągalnym dla innych. Akcja, akcja i jeszcze raz akcja.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
mało widziałeś :]
jest świetnie, ale jest wiele tytułów które przebijają obecne naruto.
 

Marutseru

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
Z mangi to czytam tylko Naruto i Death Note, ale nie zaprzeczysz że akcja w Naruto jest o niebo lepsza niż kiedyś.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Mam 3 pytania:
1. Dlaczego Naruto do niemal każdej trochę starszej od siebie dziewczyny zwraca się neechan? Czy to nie oznacza siostra? Jeśli tak to czemu używa tej formy w stosunku do osób dopiero co poznanych?

2. Co znaczy "dattebayo"?

3. Na AXN sci fic miały być puszczane odcinki Naruto, ale zamiast tego dali jakieś inne anime. Mimo to w programie AXN cały czas widnieje Naruto. Posiada ktoś może więcej informacji na ten temat?

Przepraszam jeżeli jest to odejście od tematu.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
26
Miasto
Tarnobrzeg
Na pierwsze pytanie odpowiem:
Gdzieś na necie pisało, że neechan to "Starszy brat" lub "Starsza siostra". Tak jak Konohamaru cały czas do Naruto zwraca się "Naruto niczan!" :D
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Na pierwsze pytanie odpowiem:
Gdzieś na necie pisało, że neechan to "Starszy brat" lub "Starsza siostra". Tak jak Konohamaru cały czas do Naruto zwraca się "Naruto niczan!" :D
To, że Konohamaru zwraca się do Naruto "niichan" to jeszcze rozumiem bo trochę ich łączy, ale Naruto lubi zwracać się niichan (brat) lub neechan (siostra) do osób które dopiero co poznał.
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Mam 3 pytania:
1. Dlaczego Naruto do niemal każdej trochę starszej od siebie dziewczyny zwraca się neechan? Czy to nie oznacza siostra? Jeśli tak to czemu używa tej formy w stosunku do osób dopiero co poznanych?
nie traktuj tego jako dosłowne "siostra". To po prostu taki zwrot do osób z którymi dana osoba dobrze się zna.

2. Co znaczy "dattebayo"?
Dattebayo to amerykańska grupa tłumacząca najpopularniejsze anime z jap. na ang. Tłumaczą dobrze i szybko, dlatego większość polskich tłumaczy korzysta z ich pracy (tzn. tłumaczą ich tłumaczenia).
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
nie traktuj tego jako dosłowne "siostra". To po prostu taki zwrot do osób z którymi dana osoba dobrze się zna.
Tyle że Naruto czasami mówi tak do nowo poznanych osób. Naruto widocznie ma taki charakter.

Dattebayo to amerykańska grupa tłumacząca najpopularniejsze anime z jap. na ang. Tłumaczą dobrze i szybko, dlatego większość polskich tłumaczy korzysta z ich pracy (tzn. tłumaczą ich tłumaczenia).
Wiem, że Dattebayo tłumaczy anime. Miałem na myśli co znaczy "dattebayo" dosłownie po japońsku (wiem, że trudno oczekiwać aby ktoś tu znał japoński, ale może akurat to słówko), a pytam akurat o nie bo Naruto zdarza się go używać, a kiedyś tłumacz zostawiał "dattebayo" w napisach.

Dzięki za odpowiedź.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Pierwszą serię Naruto oglądnąłem z dużą przyjemnością, chociaż fillery były słabe, ale nie miałem i tak wtedy nic innego do roboty, więc w sumie nie żałuję tego czasu. Kilka dni temu zacząłem Shippuudena i jak na razie mam mieszane odczucia, bo akcja naprawdę wolno się rozgrywa, chyba tracę wiarę w owe anime...
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
Ostatnie odcinki oglądało się bardzo fajnie, a tu nagle filler, akcja znowu stoi w miejscu.
 
Do góry