Manga i Anime Naruto

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
No zapewne :] czekamy na kolejne chaptery :D jak bede miał po polsku to ci linka na PW posle :]
 

artur449

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
to moglibyscie mi dac link do tych odcinkow po polsku pilnie poszukuje
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
No ok... ja chciałem pomoc :]


Moze porusze temat anime z polskim dubbingiem co wy na to? :D :D :D

Przykłady poslkiego dubbingu: :D
Jiraiya - Dżiraja :D
Chidori - Czitori

No jak to usłyszałem to z krzesła spadłem :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Kiedyś już gadaliśmy o polskim dubbingu. :p
Co do "Dżiraji", to ja zawsze tak czytałem jego imię. ^_^
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Oni wszystko chcą zrobić na czysto-polski, nawet nazwy technik.
Jakiś czas temu pewien kurdupel oświadczył mi, że Naruto to polska bajka. Żal...
 

Armada

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hehe no troche zal.pl chyba nie ma polskich anime ale moge sie mylić
ja ogladam Naruto na Jetix :D wymiata wczoraj nie dojzalem do konca co było??
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
W naszych wierzeniach, anime to czystojapońska bajka. Jest również odmiana chińska oraz (chyba) koreańska.
A tak w ogóle to w którym momencie jest teraz Jetix?
 

zielAK[!]_17

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
A tak w ogóle to w którym momencie jest teraz Jetix?

Ogólnie to niedawno ruszyli z 3 sezonem. Sytuacja jest popie***ona, ponieważ jeszcze wczoraj widziałem któryś z końcowych epów 3 serii i (to była walka Gary z Naruto, gdzie Uzumaki robi na koniec hengena z Gamabuną w 9 ogonowego), a dzisiaj cofnęli się do uczenia przez Jiraiyę, Naruto tech. przywołania. No po prostu totalny bajzel.

Co do dubla w ver. pl. to oczywiście jest on dalej beznadziejny tak jak i w poprzednich wersjach. Za mało w tym uczucia i w ogóle mnóstwo błędów merytorycznych, jakby ktoś to robił na odwal się. Poza tym zmienił się dubler Gaja i ogólnie jest gorszy od poprzedniego...

Dobrą rzeczą jest to, że openig to Haruka Katana z 2 sezonu [org. oczywiście] + wymiksowane szczątki - urywki z 1, 2, i 3 sezonu, ogólnie nieźle wyglądają. Wolałbym, żeby już więcej nie zabierali się za dubling takich rzeczy i zostawili to w oryginale [precz z ang. ver !!] + napisy albo lektor.

To jest naprawdę dobre anime, co prawda ma swoje wzloty i upadki w fabule, ale to co robi z nim Jetix to porażka. Tyle mieli przecież czasu, bo chyba z dobry rok, żeby to dopracować. A tu co: zwój i ch*j.
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Ja olewam totalnie jetix i oglądam z napisami, jakbym nie znał anime i oglądnął je na jetixie, też bym powiedział że polska bajka xP
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
no dokładnie ja też, ogladam z w oryginale japonskim z polskimi napisami :] polski dubbing jest kiczowy :]
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Ten ostatni chapter to chyba tylko po to, żeby numerek 401 nabić. W sumie to można było się z niego dowiedzieć tylko dlaczego Itaś przyszedł do Aka. A dwie ostatnie strony - Sasuke już wolny? A co z Suigetsu i Kisame?! :/
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
No masz racje chapter był dość przynudzający :/ ale mowilismy ze Madara moze go wypuścic :D i sie sprawdziło... Co teraz? Powrót do wioski..?? Walka z Akatsuki? No i oczywiscie musi byc Suigetsu vs Kisame :D Ale fajnie by było jakby Sasek wrócił do wioski :D Wyobrażasz sobie mine Naruciaka? :D SZOK :D i razem Konoha Team vs Akatsuki :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Do wioski nie wróci. Obstawiam, że odszuka Jogola (?), Karin i Suigetsu i z nimi będzie kombinował. I w sumie dlaczego ma walczyć z Aka? Przecież bezpośrednio jemu nic nie zrobili.
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
Stary czytałes nowy chap??? Co to za oczy? Jakis nowy Sharingan?? Matko boska jaki szok!!!!!! Chce zniszczyc konohe!!!!!!

Bartekt przykra widomość :/ nie ma walki Suigetsu vs Kisame :/ no i najwyraźniej Madara/Tobi sie przyłaczył do Hawka (Sasek zmienił nazwe teamu z Hebi na hawk) i maja jedno zadanie : ZNISZCZYĆ KONOHE!!!!!!!!! Jeżeli Hawk wkroczy do konohy zobaczymy niezłe widowisko!!!!!!!
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
Jeśli Hebi/Hawk pozostanie w starym składzie to "i Herkules dupa, kiedy ludzi kupa" mimo, że nie znamy żadnych właściwości tego nowego Sharingana. Fakt, iż nie wiadomo też nic o sile Karin, Jogola (?) i Suigetsu. Przecie Oro nie więził ich bez powodu.
Jeśli jednak przyłączył się do nich Madara, to Sas ma pod sobą całe Akatsuki, czyli tych Herkulesów będzie już kilku.
Przyczyna postanowienia, aby zniszczyć Konohę jest chyba oczywista.
Zapowiada się ciekawie.

I wszelkie wycinki z fabuły wstawiaj w spoilery, pisałem Ci już kiedyś.
Kod:
[spoiler]Tekst[/spoiler]
 

tim00n

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Wyry City
Noo bedzie mega ciekawie :D a jezeli wkoncu Tobi/Madara stanie otwarcie na czele Akatsuki to bedzie baaardzo ciekawie :D


Sorki za spoilery :p


Oczekujemy kolejnego chaptera :D :D


Ale trzeba przyznac ze nowy MS/EMS Saska troche wieje kiczem :D miałem szok jak go zobaczyłem ale troche jest tandetny :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
No i znów nuda. Trochę wspomnień i gadaniny, nieprowadzącej do niczego.
Co do tego sharingana, to boję się, że Kishi zrobi z Sasa niezniszczalne monstrum, któremu Pein może całować nogi.
 
Do góry