Makijaz Szkolny

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja do szkoły tylko dolna część rzęs maluję i jakis błyszczyk lub pomadka.
Kiedys sie pomalowałam czarna kredką to mnie wzieli za matke młodszej siostry, i przestałm jej uzywac
a czemu tylko dolna? chyba musze wyprobowac :p
a ja sie maluje czarna kredka i to czasem mocno i chyba tak staro nie wygladam
 

daniellec

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
mam to wiedzieć
Czasem urzywam tuszu do rzęs ale brązowego, bo w czarnym wyglądam jak narkomanka :baq: :D . Mam bardzo jasną cerę i takie strasznie ciemne oczy mi nie pasują. A poza tym do szkoły biorę lekko różową pomadkę Nivea albo błyszczyk owocowy:p .
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Wiem kto nakłada na siebie 52 ton tapety, słynna Pink!
I Kelly Ozborn, czy Ossborn- skąd mam wiedzieć jak się to pisze?
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja za to mam duże, błękitne oczy i Łukasz wciąż od niedzieli się w nie gapi wzdychając- Jakie masz piękne oczy, oh!
Aż mnie to śmieszy.


Ja maluję się tak:
 

Attachments

  • b4ee.jpg
    b4ee.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 10

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
To się ciesz że masz pikne oczy. oje oczy sa zielono brazowe. A obwódka oka jest czarna.
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Ja się cieszę i to bardzo, a jak się pomaluję tak jak na powyższym obrazku to oczki świecą jak perełki.
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
...Poranna...Kaffcia.... ladny makijaz :) ale ja bym sie tak nie pomalowala...wygladalabym jak stara malenka
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
kurcze czy to źle ze wogole sie nie maluje ? :/

:D ... hehe drogie panie, niewiem czemu wszystkie sie wypierają tapety ale jak sie wejdzie do obojetnie jakiego gimnazjum to pełno wypudrowanych, wytapetowanych lasek... ja tam puder traktuje jak tapete... maska to maska, plz nie robcie tego
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Ponury, a wolałbyś laski z podpuchniętymi gałami, czerwonym nosem i opryszczoną całą buźką ;)
ja to czasami mam podkrążone oczy jak się nie wyśpię, ale tak to lux nie muszę mieć tapety. chociaż jak trochę sypnę pudrem po twarzy to od razu lepiej wyglądam i wyglądam naturalnie, a to jest najważniejsze.
podkład bardziej widać, więc w Twojej szkole to dziewczyny chyba używają tylko podkładu ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja tam sie pudruje ale tapecie mowie stop! wyglada okropnie jak np. szyja ma troche inny kolor niz twarz :lol: i wogle to wyglada strasznie sztucznie !
 
Do góry