Makijaz Szkolny

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mam takie pytanie: Kto z was maluje sie do szkoly?

Ja sie nie maluje, no nie liczac bezbarwnego blyszczyka do ust i ewentualnie korektora antybakteryjnego jak wyskoczy pryszcz. A tak to nie.


A Wy?
 

angel86

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ja podobnie jak Ty, tyle ze uzywam jeszcze tuszu do rzes:) Jakbym miala codziennie uzywac podkladu, a pozniej na to puder, to by mi sie nie chcialo :mruga:
 
C

*ChMuRkA*

Guest
hehe ja zależy od humoru :p albo wcale albo troche tapety :D albo same oczy i rzęsy ;) jak już napisałam zalezy od humoru i od czasu jaki posiadam :)
 

krowusia

psikus
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
534
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
Ja używam tuszu do rzęs, korektora, jakiegoś błyszczyka....Często też pudru bo mi buźka świeci[mam przetłuszczającą się choć używam odpowiednich kosmetyków] i to mnie bardzo wkurza. Pełną "szpachlę" [jak to mawia mój brat] nakładam na jakieś wyjścia poza szkolne...
 

Krwawa Mary

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
359
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jakaś kredka do oczu, cień, tusz do rzęs i błyszczyk, podkładu raczej ine używam, bo mi niepotrzebny :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Ja się wogóle żadko maluję, a do szkoły to wogóle.... no tylko bezbarwny błyszczyk i tusz do rzęs (ale tak leciutko, żeby wyglądało naturalnie), a jak nie tusz to odżywkę do rzęś, też fajnie wydłurza :)
 

Anatella

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja uważam że jakiś delikatny pomalunek może wyglądać dość ładnie. Błyszczyk, lekki cień na oczy, trochę pudru i gotowe. Ale to tez zależy w jakiej jesteś klasie, jeżeli masz więcej niż osiemnaście lat, to spokojnie , możesz się malować jak ci się podoba, ale jeżeli nie, nie radziłabym przeszkadzać. Ja się malowałam, tyle tylko że oczy. Ja zawsze maluje oczy. Czarna kredka, czarny tusz i cień. Ust nie ruszam. W załączniku dodam zdjęcie które znalazłam na internecie. Uważam że taki makijaż mógłby przejść przez szkołe.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Tylko tusz-ale codziennie. I nic poza tym.

No i jeszcze krem na buzię (w zimę)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja używam pude w płynie na to puder prasowany. Tusz do rzęs i zaleznie co ubiore no to cien do powiek. No i błysczyk lub jakis balsam do ust , żebym nie miała suchych.
 

koxia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
ktos kiedys powiedzial: "dziewczyna, jesli jest ladna nie musi sie malowac ":D :sexy: ja bardzo rzadko maluje sie, ale jak gdzies wychodze i mi sie chce to maluje tylko rzesy i usta ;). mi najbardziej podobaja sie dziewczyny kiedy sa naturalne i nie wymazgrane od pudru na czerwono i czarne oczy od nieudolnego makijazu. ;)
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
A ja się zawsze delikatnie maluje.
U mnie w szkole jest taka pomarańcza.. :/
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
tusz do rzes, i czasami na gornej powiece cienka kreska kredka.

A tak to nic. Nienawidze pudrow czy innych takich swinstw, w ktorych czuje sie jak w masce. Na usta ochronna pomadka.
A na twarz codziennie Nivea :).
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No ja wlasnie tez jak czasem jest jakies wyjscie wazne to sie leciutko maluje ale nienawidze chodzic z pudrem na buzi bo tez, podobnie jak Yasmine czuje sie jak w masce i tak jakby sie dusze...:)
Nie wiem jak jest u was w szkolach ale u mnie nauczyciele raczej nie slyszalam zeby sie rzucali o makijaz. Ale sa u mnie w szolce dziewczyny na ktore doslownie nie mozna patrzec, tyle maja tapety. A jak jest u was?
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Koxia ale pudry na czrwnono nie robią pudry są brązowe rózne odcienie.
Ja zas bez pudru czuje sie tak jakoś łyso. Pudruje się bo wtedy buzka jakos tak łądnie wyglada.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Kazdy z nas ma innny gust... A w sumie czytalam ze w zimie nawet zalecana jest cieniutka warstwa pudru czy podkladu zeby chronic buzie.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Nie nie czytałąm. Ale dzieki ze napisłąm.Przynajmiej jeszce jakis plus dla pudru :D
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
No wąłsnie to świecenie buzi, nie wyglada wtestycznie. Wole jak jest malowa.
Ja mam bardzo łądna buzke ale to juz przyzwyczajenia
 
Do góry