Makijaz Szkolny

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
ja zawsze używam korektroa i jakie błyszczyka no i jak wstane wcześniej to tuszu i naprawde od święta czarna kredka się zdarzy.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Cieniutka warstwa pudru nałożona pędzelkiem żeby ukryć przebarwienia i czarny tusz na rzęsy. To naprawdę naturalnie wygląda, zwłaszcza że ja mam naturalne czarne rzęsy, więc jak przyjdę do szkoły nieumalowana to nie widać różnicy :) A u nas nieraz takie malowanki przychodzą, że szok :lol: A w ostatnim czasie w ogóle się nie maluję, wolę dłżej pospać :p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
I sjedzienie sniadania, ubranie się, umycie i umalowanie zajmuje mi z 20 minut.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Podklad i puder to podstawa :p A do tego tusz do rzes i odkad sa mrozy- blyszczyk
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
jelonek ty czy przypadkiem na jakimś forum nie jestes.
No ktos kto się maluje jak ja.
 

EffCiA18

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
73
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ŁÓDŹ
siemka tusz do rzes to podstawa:D czasem naloze jakis delikatny podklad ale czseto tego nie robie usta maluje blyszczkiem(bezbarwnym)-Tak do szkoly:DAle jak gdzies wychodze lubie sie ladie umalowac ale oczywiscie musi to byc delikaty makijaz.Pozdrawiam
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
No wałsnie na jakim to pytanie. Bo ja duzo forach jestem ale nie wiem na jakim ty jestes.
Na fretki.org.pl , zwierzaki.org no nie wiem. :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja sie maluje do szkoly chociaz ostatnio tylko pudru uzywalam po snieg padal i cala rozmaana przychodzilam so szkoly
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
ja używam jakiegoś fluidu np, czarna konturówka, jasny, delikatny cień i jakiś bezbarwny błyszczyk no i byłabym zapomniała oczywiście czarny tusz:p uwielbiam mieć wytuszowane rzęsy:p do szkoły lubie mieć delikany stonowany makijaż, nic wyzywającego:p czasami jeszcze do tego wszystkiego potrzebna jest odrobina sypkiego pudru jakby sie nosek za mocno zaświecił:p ale to już w ciągu dnia (ten puder mam zawsze ze sobą:p) i tyle:p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Bo mam podkała i mysle teraz czy kupic sobie sypki puder nie maiłam nigdy. Powiedzcie mi czy dobry jest.
Bo prasowany miałam już.
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
Bo mam podkała i mysle teraz czy kupic sobie sypki puder nie maiłam nigdy. Powiedzcie mi czy dobry jest.
Bo prasowany miałam już.


sypki jest świetny o wiele lepszy od prasowanego i starcza na baaardzo bardzo długo. Polecam puder z firmy Celia. jest na prawde świetny :)
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nienawidze sie malowac - chyba ze tylko blyszczyk... 2 razy w życiu sie pomalowałam... kiedys w podstawowce na mojej pierwszej dysce wygladalam jak ladacznica a drugi raz na wieczorku pozegnalnym w 6 klasie - wtedy wyglądałam jak ksieżniczka - seryjnie - kumpele mi pomagały - umalowac sie i spiąć włosy... było z a j e b i s c i e ... a jezeli chodzi do szkoły? do nikt sie nie moze malowac... mamy zakaz od dyrektora
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
A u nas w szkole mozna robić co chccecie ubierac sie jak chcce się.
A ten Celia. ile kosztuje.??
Bo ja widziłam w dobrym sklepie duze opakowanie za 19zł.


ja za 25 g pudru z Celia płace 16,80 zł, radze nie kupować w sklepach typu PSS bo tam jest o wiele drozej, lepiej iść do zwykłej drogerii :p
 

Futbolowa

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Częstochowa
A u nas w szkole mozna robić co chccecie ubierac sie jak chcce się.
U mnie podobnie :)
Jedynie do bardzo wyzywającego koloru włosów się czepiają [zielony, czerowny, pomarańczowy, różowy - zdarzały się u niektórych ;)].

Jak do tej pory ograniczałam się jedynie do błyszczyka i tuszu, ostatnio mamusia wcisnęła mi jednak jakiś podkład w postaci musu, dostosowujący się do koloru skóry [czy coś tędy :D]. Jednak używam go rzadko, bo generalnie nie mam na to czasu ;)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ale ten co ja widziła to go było chyba z 50 g za 19 zł. Duze takie opakowanie.
 
Do góry