Makijaz Szkolny

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Takie pomaranczowe najbardziej mnie wkurzaja :/
Najsmieszniej wygladaja jak twarz pgnista pomarancza a szyja i reszta biale :) Normalnie nie wiadomo czy sie smiac czy plakac :)

W sumie na mnie troche tez czasmi mowia marchewka :) Ale to nie przez to ze sie maluje tylko dlatego ze jem wlasnie duzo marchwii i pije soki i mam taki kolor skory :)
Ale polecam to wszystkim- fajnie wyglada a i na solarce sie zaoszczedzi :) I zdrowo na dodatek :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
No dobra niech se pomaluje z umiarem a nie tak ze jak marchewka wygląda.
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Marchewki są the best, a pod karotenem mnóstwo tłustych wzgórz :rotfl2:
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
z daleka tego nie wiedac ale podejśc sobie blizej. To masz całe gorki i pagórki. :p
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Hehe ja nei nawidze pudru na mordzie ale czasem jak mam troche przymęczoną cere to wezme troszke i zmieszam ze zwykłym kremem do twarzy żeby to troche rozrzedzić, coby nie było uczucia 3cmetrowej skóry i efektu zdrapki :p I wcale nie ma! :)
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja się wcalenie nie czuje jak zdrapka. Bo ja nakładam tyle pudru ze wyglada to jak naturalna skóra.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Tak leciutko zeby sie buzka nie świeciła.
Nie mam pagorek ani wzgórzy wiec niepotrzebuje tone pudru.
 

Tinina

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2006
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Z domq :)
Ja jak ide do szkoly to maluje rzesy i używam czasami korektora do twarzy-i nic wiecej :p
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja to ostatnio zaczelam oprocz blyszczyka i korektora jak wyskoczy pryszcz, tuszu do rzes... Normalnie sukces ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
na jakies wieksze wyjscia sie maluje :) a tak do szkoly to blyszczyk czasami korektor jak gdzies jakis pryszcz mi wyskoczy rzadko fluid bo rano dosc czesto troszke nieprzytomna jestem to nie wiem czy rowno bym go sobie nalozyla straszny spioch jestem :D :p jak zdaze to lubie pomalowac sobie rzesy odzywka do rzes podobnie jak "motylek" :) hm powiem wam ze u mnie w szkole dziewczyny maluja sie codzien tusz do rzes kredka i te sprawy ale ja wole wygladac naturalnie, tak sie kolegom moim podoba :D
 

SzaJbuskA

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2006
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łdz.
do szkoły to uzywam pudru w kamieniu,kredki czarnej do oczu i czarnego tuszu do rzęs :p i to wszystko :p
a na jakieś większe wyjścia zestaw powiększam o cien ;) i czasami błyszczyk :p
 

ewa85

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
335
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Łódź
co do makijażu zostaly mi przyzwyczajenia z liceum - czarny tusz do rzęs, jesienią i zima podkład, latem tylko kremik
ale jak idę na imprezę, to lubię poszaleć :D uwielbiam czarne, gęste rzęsy, więc na wyjscie mam mocno umalowane, do tego jakieś cienie i eyeliner (uwielbiam podkreślac oczy, jakby nie było jest to moj atut ;) ) podkladu i pudru używam z umiarem, zeby tapety nie było, ale żeby buźka sie nie swiecila, no i na usta czasami błyszczyk albo nic - przy tak umalowanych oczach nie mogę przeginać z makijażem ust ;)
 
D

Darunia15

Guest
a ja sie maluje ostro czy do szkoły czy gdzieś zawsze tak samo:podkład,tusz do rzes noi kredka od okiem :D a tak jak mi sie chce i mam czas to jeszzce cienie...
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Szkoła jest w pewnym sensie miejscem pracy. Dlatego makijaż szkolny powinien być odpowiedni. Nie uważam że wogóle powinno się go nie stosować, bo to przesada, ale na pewno powinien być stonowany i delikatny. Uczennice które przesadzają w makijażu same proszą się o opinię tepej lali - taka jest prawda i nie mówię absolutnie że są takie, ale że takie sprawiają wrażenie. I muszą wykazać się sporą wiedzą i przygotowaniem, aby tę opinię zmienić. A czasami się wogóle nie da.

Przykro mi, ale jak cię widzą tak cię piszą. I moje opinie w temacie samej oceny nie mają tutaj znaczenia. Podobnie parę lat później, w dorosłym życiu też trzeba dostosować ubiór i makijaż do okoliczności.
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Zero makijażu... Nauczyciele się czepiają... A jak Cię dyru zejrzy.... to tak Cię zjedzie, że szkoda gadać. Jest u nas taka tapeciara... Brzydka jak noc... ruda... i nauczyciele jadą po niej od góry do dołu. W zasadzie jest ich dwie. "Kumpele"
 

nika0608

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Ja zawsze mam na ustach pomadkę ochronną, czasami używam błyszczyków bo mam ich dużoo :p
Niekiedy jeszcze mam puder w kremie.
No i rzadko używam czarnej kredki i tuszu do rzęs, bo po wf wyglada się nieładnie, bo kredka spływa po twarzy :]
 
Do góry