łysy METAL?

Status
Zamknięty.

Twisted_Sister

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2007
Posty
145
Punkty reakcji
0
Nie trzeba czesać ale podobno trzeba je jakoś dokręcać, zakręcać... i to nawet codziennie.
 

McLarens

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
OMG zarośnięty ,,metal'' to tylko stereotyp :p spójrzcie na przykład na Roba Halforda ( Judas Priest ) jest łysy a nikt nie ma wątpliwosci że jest ,, metalem '' :]
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Widzialem go, jak zazwyczaj lysym nie ufam, to jak jego zauwazylem to kolesia na pierwszy rzut oka poluybilem, swoja droga moglby byc komikiem :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wielu jest muzyków metalowych którzy są ogoleni na 0 bo czasem matka natura na to nie pozwala,
ale taki sedziwy (już) Roman Kostrzewski chociaż ma przerzedzone włosy i siwe i tak z dumą je nosi:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No coz, moge przytoczyc jeszcze wokaliste z disturbeda (ach te poczatki) David tez jest lysy ( i mimo ze zszedl na psy z muzyka, to na pochybel kazdemu kto sie czepi jego pohodzenia)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No metalowca w krótkich piórkach ciężko spotkać. Albo łysy albo długie kłaki. I dobrze bo takie średnie to ni w pizde ni w oko. Starość nie zawsze musi być jednoznaczna ze ścięciem włosów. Dużo jest starszych muzyków, którzy noszą długie pióra i dobrze się z tym mają. Chociażby Piekarczyk z TSA. Facet już ponad 50 na karku, a włosy ma świetne. I do tego dalej potrafi szaleć na scenie, jak to miało miejsce w Lubinie. Szacunek.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Roman Kostrzewski z KAT'a tak samo, włosy długie ale już przerzedzone, siwe ale co z tego nadal szaleje na scenie jak wcześniej. Kostrzewski chyba jest nawet starszy od Piekarczyka ( ? )
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zaraz bedzie klotnia ktory jest starszy dziad :D Ozzy od obu starszy i ciagle swietnie spiewa :p tyle ze nie lysy :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jaka kłótnia:) Rozmowa w charakterze informacyjnym. W sprawie faktów potwierdzonych kłócić się nie da:) No Ozzy faktycznie głos ma i to trzeba facetowi przyznać.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
nie wiedzialem że Piekarczyk jest starszy i to aż o tyle :)
ale się o wiele lepiej trzyma niż Kostrzewski chociaż obaj wymiatają na scenie:)
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
To czy ma się długie włosy,czy nie,to tylko kwestia gustu.
D. z Mgły jest łysy,a tworzy taki BM,że łeb pęka:))
Mam wymieniać dalej??
Kiedyś Satyr był łysy;]
Corax,Mord nadal są:D
Varg Vikernes zgolił pióra,na drugą,bądź trzecią rozprawe w sądzie
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ubieram sie w czarne bojowki glany jakies tam koszule ubieram sie jak metal!Ludzie myla mnie ze skinem

No bo w sumie, w bojówkach i glanach to przeważnie chodzą skini. Do heavy metalu pasują raczej ciasne dżinsy, skórzane ramoneski, dżinsowe katany itp. Kiedyś też nie nosiło się glanów, tylko białe adidasy......
A jak jeszcze jesteś łysy, to nic dziwnego, że mylą Cię ze skinem. Zresztą ten post jak widzę jest już stary, więc pewnie teraz już nie jesteś łysy. Skoro zapuszczasz włosy, to pewnie Ci trochę urosły. Jakie masz teraz ?


A poza tym, jak inni pisali, włosy nie są najważniejsze. Mam kumpla, który ma teraz ze 35 lat i kiedyś zawsze miał długie pióra, a od około 5 lat ścina się na łyso, bo łysieje.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No bo w sumie, w bojówkach i glanach to przeważnie chodzą skini. Do heavy metalu pasują raczej ciasne dżinsy, skórzane ramoneski, dżinsowe katany itp. Kiedyś też nie nosiło się glanów, tylko białe adidasy......
A jak jeszcze jesteś łysy, to nic dziwnego, że mylą Cię ze skinem. Zresztą ten post jak widzę jest już stary, więc pewnie teraz już nie jesteś łysy. Skoro zapuszczasz włosy, to pewnie Ci trochę urosły. Jakie masz teraz ?


A poza tym, jak inni pisali, włosy nie są najważniejsze. Mam kumpla, który ma teraz ze 35 lat i kiedyś zawsze miał długie pióra, a od około 5 lat ścina się na łyso, bo łysieje.
podobno obecnie czarne bojówki i glany to także domena death metali :p co do adidasów, to całe szczęście że są glany, bo butów adidaso podobnych nienawidze, i dzięki tej nienawiści mam teraz także kowbojki :p a co do łysienia, narazie się u mnie na to nie zapowiada, nie mam zakoli, ani gniazda (widać mam geny po dziadku od strony matki, podobny kształt głowy, i nawet lepsza głowa do picia, a także ani sladu łysinki) , ale jakby co, zawsze można sobie zrobić operacjie przeszczepiania włosów, i nie żal by mi było na to płacić jakby trzeba było :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry