łysy METAL?

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jak tak patrze to Death Metalowcy napierdalają coraz częściej ubrani całkiem normalnie,poza długimi włosami,i wyrazami twarzy jakby chcieli komuś łeb rozwalić.
mylisz się, wikipedia zawsze mówi prawdę :D a co do wyrazów twarzy, to takie zaproszenie na impreze :D
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Siemka! Słucham rocka,metalu,punka! Ulubione zespoly to Coma,Akurat,Hey,Korn duzo by wymieniac... Jestem lysy! Jestem lysy juz ponad 5 lat gole sie zupelnie na lyso zyletka Ubieram sie w czarne bojowki glany jakies tam koszule ubieram sie jak metal!Ludzie myla mnie ze skinem no ale sie im nie dziwie,skinem jednak nie jestem ,jestem osobnikiem bardzo tolerancyjnym.Jednak mam maly problem chce zapuscic włosy jednak lata golenia na łyso zrobily swoje,mam spore zakola i nie mam pojecia jak bede wygladal z dlugimi wlosami. Jak myslicie sprobowac? czy to bedzie koszmarny wyglad?? Z gory thx za pomoc POZDRAWIAM peace&love
ps.nie kazdy lysy to kompletny idiota... Dresow nie trawie..
aha i zeby nie bylo ze wczoraj bylem dresem i sluchalem techna a zobacyzlem tokio burdel w bravo i przeszlem na metal.Rocka slucham okolo 5 lat;)
Metal, który jest łysy jak najbardziej może się uważać za metala Jest wiele znaczących przykładów wśród ludzi wykonujących metal. Doskonałym przykładem jest tu chociażby Rob Halford z Judas Priest. Nikt go chyba nie nazwie skinem??
 
Status
Zamknięty.
Do góry