Lista prezentów ślubnych

Z

zypek84

Guest
Jak już wspominałem jest za kasą, ale....
na weselu dostałem sztućce za 2 koła, których nigdy bym sam nie kupił, a przetrwają 30 lat
dostałem garnki za 1700 zeta - ich też bym nie kupił
wniosek? prezenty są ok, ale tylko takie uniwersalne.
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Gorzej gdybyś dostał 3 zestawy takich sztućów :) tak wielkiej rodziny podjerzewam że nie masz :) a kupca na takie sztućce znaleźć może byc problem :)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Wesele sie udalo nawet sie nie spodziewalismy,ze tak wszystko super wyjdzie:)Jedyne czego zalujemy z mezem to tego,ze wiecej juz to sie nie powtorzy;(bo bylo tak super,ze moglibysmy jeszcze kilka razy slubowac:)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Tylko trzeba te zdjcia i filmy przegrać na kilka nosników (wiadomo to tylko sprzęt a złośliwość rzeczy martwych czasem się pokazuje)
 
Z

zypek84

Guest
Wesele sie udalo nawet sie nie spodziewalismy,ze tak wszystko super wyjdzie:)Jedyne czego zalujemy z mezem to tego,ze wiecej juz to sie nie powtorzy;(bo bylo tak super,ze moglibysmy jeszcze kilka razy slubowac:)

Powiem Ci, że nasze było tak bardzo udane, że chętnie przeżył by to jeszcze raz, oby tylko pominąć cały etap przygotowań do imprezy.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Powiem Ci, że nasze było tak bardzo udane, że chętnie przeżył by to jeszcze raz, oby tylko pominąć cały etap przygotowań do imprezy.


My tak samo:)Najgorsze byly te przygotowania:)NO i u mnie najwiecej nerwow bylo u fryzjera:)Dziewczyny zanim wybierzecie fryzjera,kosmetyczke sprawdzcie,a najlepiej szukajcie w malych salonach...Bo u mnie w ekstra salonie byla wpadka
 
Z

zypek84

Guest
Chyba najlepiej jest po prostu skorzystać ze sprawdzonego dotychczas fryzjera, z którego usług korzystało się na co dzień.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja tak zrobilam w tym salonie wczesniej bywalam tam zawsze paznokcie makijaz robilam i bylo ok kilka razy tez wlosy i co podczas wesela byla klapa...Wiadomo sytuacja zostala zalagodzona i dosc ladnie bylam uczesana,ale to nie bylo to co chcialam:(Nawet moj kamerzysta ktory byl caly czas tam obecny stwierdzil,ze na slub najlepiej wybrac jak najbardziej skromny salon bo najlepiej w takich salonach robia wloski...

Ale juz po weselu wiec wyszlo jak wyszlo:)
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Ja mam problem... wesele za 10 miesięcy, a ja zacząłem łysieć już po 18stce... teraz nie widać tego jak mam trochę dłuższcze włosy niz 3mm, ale boje sie ze do wesela (przez nerwy między innymi z tego powodu :p ) wyłysieje, a głupio jak na ślubie od czachy pana młodego odbija się światło jak od ksieżyca :)

Co do prezentów to podtrzymuje ide z kasą dla osób którym nie wiadomo co kupić (co innego kiedy jasną ma się sytuacje, bo są to najbliźsi, bo wtedy raczej wiadomo). 5 wrzesnia jade na wesele do mojej przyjaciółki i na zaproszeniach też byl wierszyk o tym, żeby prezent zmieścił się w kopercie.
 
Z

zypek84

Guest
Moja już żona skorzystała z właśnie takiego - zapłaciła normalną kwotę, a nie podwyższoną z racji tego, że to fryzura wesela i co najważniejsze była bardzo zadowolona z usługi.
 

dihenbahen

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2009
Posty
63
Punkty reakcji
1
Niedawno byłam na weselu wujka (2 lata starszy, ale mi wujek) w Brodnicy (piękne miejsce, po prostu c u d n e !!) ;) Z góry był powiedziane,że chcą kasę zamiast prezentów i pluszaki zamiast kwiatów. Było to napisane w zaproszeniu, w sposób bardzo zabawny (chciałam zacytować,ale znaleźć już nie mogę ).

Nie ma się co wstydzić, wiadomo, że kasa bardziej się przyda, bo para młoda kupi sobie co będzie chciała :) Nigdy nie wiadomo, czy już przypadkiem nie mają całego wyposażenia do kuchni. A z maskotkami to świetna sprawa, później dziecku już nie muszą kupować.
 
Z

zypek84

Guest
Nawet jeśli młodzi nie napisali w zaproszeniu czego oczekują to warto samodzielnie zapytać, aby nie kupić czegoś co wyląduje później na Allegro.
 

Kate555

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Moim znajomi zrobili tak, że wybrali sklep 1komp.pl i na liście prezentów zaznaczyli, że te produkty można tam dostać. Oczywiście jak ktoś chciał to kupował u siebie w mieście itd. ale to było o tyle dobre rozwiązanie, że jak ktoś nie miał głowy do szukania ekspresu do kawy akurat takiego jaki oni chcieli to sobie klikał na stronę i było po sprawie ;)
 
Do góry