Ewka_:)

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Miasto
z Wenus :)
=Tomi=- napisał:
-Widzisz?! To fifka, która była pod Twoją szafą!
Kiedy Ty skończysz z narkotykami?
-Jakie narkotyki! Uwierz mi, od kiedy Ciebie poznałem zmieniłem się,
zerwałem ze swoją przeszłością, jesteś jedyną, którą Kocham..!!
-Synu! To ja - twój ojciec!

przykre to trochu jak wlasny syn nie poznaje wlasnego ojca :(
 

kędzior

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
gdansk
^haha,przecież to chyba dowcip nie? ;)

[ Dodano: 3 Sierpień 05, 22:37 ]
Psychedelic napisał:
Nie,to ty mylisz marihuanę z narkotykami.
ciesze sie,że jesteś za ale tu sie nie zgadzam. marihuana to narkotyk. wszystko co zmienia umysł na okreslony czas,to narkotyk. ale kto powiedział że narkotyki są złe?? ;) jedne złe,drugie nie. ganja jest spoko,a została zabroniona przez propagande Aslingera. powie mi ktoś kto jest przeciw,dlaczego tyle ludzi wychwala ganje,tyle piosenek o niej jest? ludzie są uparci poprostu..
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
ciesze sie,że jesteś za ale tu sie nie zgadzam. marihuana to narkotyk.

Miałem na myśli bardziej to,że jej szkodliwość jest diametralnie mniejsza od innych narkotyków,poza tym działa leczniczo.
 

kędzior

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
gdansk
masz całkowitą racje:) mnóstwo chorób leczy,np. astme,jaskre... długo wymieniać jej dobre działania :)
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
No właśnie...Ciesze się,że mnie popierasz. Ganja jest lepsza niż wiele chemicznie uzyskanych leków,przy tym ma wiele zastosowań w medycynie...poza tym nie leczy tylko ciała,umysł również.
Wyprowadza z depresji,uspokaja,nastawia pokojowo do całego świata...długo by można wymieniać.
Niestety nasi kochani politycy mają klapki na oczach i wydają osądy bez uprzedniego zapoznania się z tematem. Na szczęście za kilka lat dziady pozdychają i wkroczy nowe pokolenie,wtedy będzie bardzo duże prawdopodobieństwo legalizacji.
Niestety trzeba będzie poczekać,albo działać w czasie teraźniejszym,lecz wątpie żeby udało się przemówić do betonowych łbów ówczesnych polityków...
 

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Hmm teraz trochę z innej beczki...kto z was pali zielsko?Jak się po nim zachowujecie,jakie macie jazdy,przemyślenia i czy palenie was zmieniło?
 

kędzior

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
gdansk
no jak bede dorosły mam zamiar chodować roślinke i wtedy bede jaral czeciej hehehehe-narazie to tylko jak jest okazja to moge. bo sam to nie mam jak :)
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
kędzior napisał:
no jak bede dorosły mam zamiar chodować roślinke i wtedy bede jaral czeciej hehehehe-narazie to tylko jak jest okazja to moge. bo sam to nie mam jak Wesoly

Ciekawe plany na przyszlosc... oby z wiekiem Ci przeszlo.
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
kązdy ma takie plany na przyszłość jakie chce i to jest jego sposób na życie (mój też) :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
UZI napisał:
kązdy ma takie plany na przyszłość jakie chce i to jest jego sposób na życie (mój też) Wesoly

Plany na przyszlosc.... marihuana ? Nie badz smieszny, jakie plany na przyszlosc z ziolem, jaki sposob na zycie... handel, palenie cale zycie ?

:zdziwko:

Wiek Cie usprawiedliwia, uwierz mi z czasem zmienia sie punkt widzenia...
 

Martusia0123

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
100lica
Ja wam powiem ze marichuana w niektorych przypadkach jest lekarstwem i owiele mnie szkodzi niz papierosy... ja maryske pale tylko raz na jakis czas bo mnie to bardzo nie kreci
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
Traumatic napisał:
UZI napisał:
kązdy ma takie plany na przyszłość jakie chce i to jest jego sposób na życie (mój też) Wesoly

Plany na przyszlosc.... marihuana ? Nie badz smieszny, jakie plany na przyszlosc z ziolem, jaki sposob na zycie... handel, palenie cale zycie ?

:zdziwko:

Wiek Cie usprawiedliwia, uwierz mi z czasem zmienia sie punkt widzenia...

BUAHAHAHAH! Źle mnie zrozumiałeś... :/ nie ograniczam swojej przyszłości tylko do palenia zioła ale z tym że będzie w moim życiu ;) a o handel mnie nie posądzaj bo nic takiego nie powiedziałem :zdegustowany:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Ok "ciesze sie" ze nie ograniczasz swojej przyszlosci do tego... o handel Cie nie posadzam, pytalem w poprzednim moim poscie jaki to masz niby sposob na zycie z ziolem... ale ok wyjasnione, ze to tylko dodatek.
Twoja sprawa, mlody jeszcze jestes wiec duzo sie pozmienia...
 
Do góry