abbott40566

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2012
Posty
29
Punkty reakcji
0
Palę marihuanę przez 2-3 dni w miesiącu i tak od 8 lat. Fakt, że w pewnym okresie, gdy paliłem codziennie odczuwałem pewne problemy z koncentracją i pamięcią. Natomiast teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku. Regularnie przechodzę restrykcyjne badania zawodowe, które kładą duży nacisk na ludzką psychikę. Wszystko jest OK.

LEGALISE IT!
 

Poyeb

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2012
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Rząd wtapia pieniądze na walkę z dilerami, których można usunąć jednym ruchem. Legalizacją. W Czechac to zrobili i Wietnamczycy przenieśli się do nas...
Czemu mam kupować jakiś shit, skoro mógłbym sobie posadzić własnego prywatnego krzaczka i palić sobie dla przyjemności :). Jednak rząd tego nie zrobi ponieważ trzepią na tym kasiore...

Coś dla zainteresowanych.
http://www.youtube.com/watch?v=fN1ONolFYcw
 

amanda02

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2010
Posty
352
Punkty reakcji
8
Miasto
łódzkie
Głupie gadanie, że wezmą mocniejsze. Znam osoby, które długo jarają i nigdy nie wzięły czegoś mocniejszego. Są świadome jaki to syf. Byłam też w różnych miejscach Polski i poznałam kolejnych- też nie wpadli w mocniejsze. Bierzesz to na swoją odpowiedzialność i masz świadomość. Tak samo jest z wódką. Jeden kieliszek? To teraz tradycyjnie według myślenia jak z marihuaną- potem codziennie butelki.
Gdyby była legalizacja każdy kto by chciał mógłby sobie też sam hodować co znowu zmniejsza szkodliwość, bo wiesz co bierzesz i nie dodajesz nie wiadomo czego.
 

jqtnm

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2012
Posty
15
Punkty reakcji
0
Myślę, że dużo osób, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, co może się stać, jeśli trawka będzie równie dostępna, co np. piwo, jest za legalizacją. Z drugiej strony zatwardziałość konserwatystów jest przerażająca... Ja osobiście nie mzm zdania (a jeśli już miałbym mieć, to wahałoby się raczej w stronę legalizacji - ale świadomej).
 

topisieasfalt

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
38
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Luton, United Kingdom.
Oczywiście że jestem :)
Marihuana jest dla człowieka mniej groźna niż potencjalne legalne uzywki takie jak papierosy czy alkohol. Sytuacja w Polsce pod względem ekonimicznym na pewno by się poprawiła, poza tym 3/4 ludzi w Polsce pali marychę tylko boi się do tego otwarcie przyznać ze względu na absurdalne konsekwencje prawne :)
 

Berkel

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
125
Punkty reakcji
8
Ja również jestem za legalizacją Marihuany. Pali to większość społeczeństwa i jeszcze nikt od tego nie umarł. Co prawda, są pogłoski że od Marihuany zaczyna się wyciągać ręce po coś mocniejszego, ale ja osobiście znam kilka osób które palą już na prawdę kilka dobrych lat i nigdy nie brali czegoś innego.

Dlaczego alkohol i papierosy mogą być legalne a Trawka nie? To szczyt głupoty, ale w końcu to Polska więc nie ma się co dziwić że jest tak jak jest. Od papierosów i alkoholu ludzie umierają bardzo często i to można zauważyć gołym okiem. Poza tym, zauważyliście co się dzieje z człowiekiem czasami po alkoholu? Agresor, bije rodzinę itp. A po Trawce? Spokojny, wyluzowany. A tutaj mam dla was piosenkę, jeśli macie ochotę przesłuchajcie ją sobie:
http://www.youtube.com/watch?v=rl2tvHpasFs - Cała prawda, zgadzacie się ze mną?
 
Do góry