Ładne dziewczyny i faceci ...

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Narcyza ma rację. Wybieracie sobie niewłaściwe panny po prostu, i do kogo teraz pretensja ???
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Jesteś niesprawiedliwy. :/
To mi brak słów na Ciebie.
Już nie będę się na ten temat wypowiadać, bo mi nerwów szkoda.
 
J

J.B

Guest
Ronnie spokojnie bez nerwów... Narcyza i Doroti to jeszcze dzieci, żyją w złudnym świecie ideałów, odpuść, nie odbieraj im dzieciństwa ;)

Co do reszty, powiem Tobie tak, znów Twoja obserwacja jest prawidłowa, do pewnego poziomu można podrywać i spać z kobietami bez góry pieniędzy, ale w pewnym momencie napotykasz na ściane i fakt faktem, jeśli chcesz mieć modelke, to i musisz sobie na nią zapracować odpowiednim statusem materialnym. Takie są realia. I ja na to nie narzekam. Większośc kobiet, które spotykam to 5-tki, czasem 6-tki rzadziej 7-tki, o ósemkach i dziewiątkach moge pomarzyć (ale też mało jest takich u nas), a 10-tki to brazylijskie top modelki (Adriana Lima :D)...poza moim zasięgiem.

Poza tym, im ładniejsza kobieta tym trudniej ją utrzymać, powód jest banalny, ma ona sporo alternatyw podobnie jak przystojny koleś, z tą różnicą, że samo przystojny to za mało, bo kobieta może być ładna i pusta i to wystarczy, żeby kogoś tam znalazła (na stałe) lub na jeden raz. U faceta potrzba o wiele więcej cech, ot chociażby nie może być on aspołeczny, bo wtedy nie będzie on w pełni atrakcyjny, ew. bedzie dla niej zabawką do pokazania się lub do seksu, ale nie do związku.

Jak widzicie, wszystko jest bipolarne.

Beam Me Up, Scotty!
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Przesadziłeś chłopie! To, że jesteś starszy nie upoważnia Cię do tego, że możesz mnie obrażać.
Może i jestem młodsza, ale nie jestem głupia i dziecinna.
Robert ciągle uogólnia! Nie zna wszystkich dziewczyn na świecie, a mówi, że każda jest materialistką, dwulicowa i wredna :/.

Mówicie o kobietach jak o towarach.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Znowu musze zgodzić się z Narcyzą. przykro mi, że nie trafiliście na porządne dziewczyny. Zle wybraliście, zdarza się. Mężczyzni zazwyczaj szukają jakiś top modelek , ktre najczęściej są tepe jak but i niemiłosiernie puste. To właśnie one zdradzają, puszczają się dlas kasy na lewo i prawo... Za to jest wiele dziewczyn, które też sa ładne i w dodatku wartościowe, tyle, że wy może tego nie dostrzegacie..
Po wakacjach ide do 1 klasy LO, może jestem jeszcze młoda, ale za te kilka lat nie stanę się zepsutą, wyrachowaną i zimną.. osobą. Wiele jest takich dziewczyn. czasami są ładne, czasem przeciętne, a czasem nawet brzydkie, ale mądre i lojalne. Mężczyni w pewnym wieku nie umieją ich niestety doecenić. Szukają nietuzninkowej superlaski. Trudno ich za to winić, biologia, hormony... ;/ niestety najczęściej zdają sobie z tego sprawe po 40...
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie, no ludzie... Kazdy czlowiek jest INNY!
To, ze sa stereotypy: kobieta leci na kase, facet - na seks , nie uprawnia nas do tego, zeby myslec o tym, iz tak wlasnie sie sprawdza u KAZDEJ osoby... Oczywiscie, znam takie, ktore leca na kase i takie, ktore kochaja mimo wszystko!
Co do atrakcyjnosci... To tak samo nie kazda ladna dziewczyna jest pusta lala!!!
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
A ja powiem tak... Wszystko da się nadrobić sobą, swoim zachowaniem/charakterem/postępowaniem.

Oczywiście jeśli chodzi o dziewczyny to jest to niemożliwe gdyż faceci to wzrokowcy.

Ja nie jestem bogaty, nie jestem super przystojny i na brak kobiet nie narzekam... Mam ich bodajże 3 i już sam niewiem czy to coś poważnego czy kolejne wolne związki....
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Przestancie z tymi wzrokowcami.... ;/ .. z jednej strony mowicie, że mężczyzni to wzrokowcy, dając jednocześnie do zrozumienia , że kobiety nie zważają tak bardzo na wygląd i że wszystko da sie nadrobić charakterem i osobowością Z drugiej strony twierdzicie , że szukają faceta z okładki "Men's health"... Zdecydujcie się....
To prawda, że dla kobiet wygląd przyszłego partnera też jest ważny i większość facetów marzących o top modelkach nie ma szans nawet u srednio ładnych dziewczyn...ale w imię czego mamy wiązać się z kimś kto nas po prostu nie pociąga ? Oczywiście nie bez znaczenia jest też charater. Jeżeli mężczyzna wyglądający przeciętnie, albo troche poniżej przeciętnej ma ciekawą osobowość to napewno znajdzie sobie dziewczyne. Odwrotnie jest już gorzej....
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
a co to nasza-dziewczyn-wina, że sobie jakieś cioty a nie dziewczyny wybieracie? miej pretensje do siebie Ronnie Curwaman.
Ty masz z:cenzura:ane podejście do życia, człowieku.
Jestem z moim chłopakiem prawie rok, w tym zero zdrady z którejkolwiek strony. Przez ten czas rzadko zgadzałam sie, żeby on mi coś stawiał, kupował prezenty, bo zwyczajnie wole płacić za siebie. Gdzie tu materializm? Hm, ofermo?
Weź sie do życia, bo Ci przecieka między palcami.
Chcesz całe życie być pośmiewiskiem? Prosze bardzo. Mi tam na opini Twojej osoby nie zależy.

Poza tym już dłuuuuuższy czas wiele osób próbuje pokazać Ronniemu jakim jest frajerem, ale on twardo trzyma sie swojego po:cenzura:anego zdania. Brawo. tak trzymaj a na zawsze pozostaniesz dupkiem, który nawet nie potrafi do dziewczyny zagadać.

Ronnie, to że mnie zablokujesz na gg, nie znaczy, że już nigdy nie usłyszysz mojego zdania na Twój temat ;)
pozdro.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Czytając to wszystko widzę, że mężczyźni na tym forum mają bardzo złe zdanie o kobietach.

Nie każda kobieta jest taka samo - jak to już zostało napisane przez kilka osób.

Piszecie że kobiety lecą na kasę, a ja czytałam o facecie, który ożenił się z kobietą 20 lat starszą bo miała kasę i jak zmarła to poszedł do sądu żeby dostać jej pieniądze i jak się okazało ... ten niby mąż dostał najwięcej ... a dzieci można powiedzieć, że odeszły z niczym ...

Mówicie że kobiety to materialistki ... a mężczyźni ... mężczyźni także są materialistami.

I nie uwierzę w to, że facet chce tylko kochającej kobiety ...
Kiedyś stałam na przystanku i podsłuchałam rozmowę dwóch mężczyzn (przyzwoicie ubranych, z walizkami w garniturach, można by powiedzieć że ludzie na poziomie ... a tutaj zaskoczenie kompletne prostaki).
Nie dość że nie pomogli starszej kobiecie, która ich o to prosiła to jeszcze się z niej śmiali :/
Ale do rzeczy gadali jaka to ich kobieta musi być ... piękna, wysportowana, musi umieć gotować i takie tam ... aż wreszcie powiedzieli że ma być głupsza od nich (bo nie znoszą jak kobieta jest mądrzejszych, gdyż lepiej się takimi "manipuluje") no i siedzieć w domu, bo jakby chcieli zrobić skok w bok to tak żeby się nie dowiedziała albo nie miała pretensji ... :/

No i widzicie ... gadacie na kobieta, a sami też jesteście nie lepsi.
I nie mówcie, że to tylko 2 przykłady bo Wy właśnie takimi przykładami oceniacie kobiety.
 

Ronnie Coleman

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
972
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Katowice
PanDora wielokrotnie mnie tam obrazila w swoim poscie i ona nie dostanie %. Te forum tez na psy schodzi.

do PanDory. Twoje zdanie to ja mam głęboko w d... pozdrawiam :D a co do zdrady to ty sobie mozesz myslec ze Cie nie zdradza a nie wiesz jak jest w rzeczywistosci. Laski mają tak prymitywne móżdzki ze was idzie idzie tak zbałamucic ze nawet nie bedziecie wiedziec jak sie nazywacie. A co do frajerów i dupków to szukaj sobie wśród innych a odemnie sie odp.....ol
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
PanDora wielokrotnie mnie tam obrazila w swoim poscie i ona nie dostanie %. Te forum tez na psy schodzi.

Taaa ... masz rację ... Kaczor też mnie obraził i co ;|

Jak to się mówi "witaj w prawdziwym świecie :/"

A co do drugiej części wypowiedzi ...

Przestańcie obrażać kobiety ... bo z tego tematu to już nie wiadomo ci się robi :/

Jeżeli kobiety są dla Was takie głupie to po co chcecie je zdobywać i być z nimi :/

Mam dla Was propozycję ... skoro faceci są aż tak święci i mądrzy i doskonali to może lepiej było by wam w związku z facetem :/ bo już mam dosyć wysłuchiwania jakie to kobiety są głupie i bezmózgie ...

na serio te forum schodzi na psy :/
 
J

J.B

Guest
Przesadziłeś chłopie! To, że jesteś starszy nie upoważnia Cię do tego, że możesz mnie obrażać.
Może i jestem młodsza, ale nie jestem głupia i dziecinna.

ad1. Nikogo nie obrażam
ad2. Nie napisałem, że jesteś głupia
ad3. Nie napisałem, że jesteś dziecinna...choć tego nie masz co się wstydzić, masz do tego prawo
ad4. Nie spinaj się i wyluzuj, więcej dystansu...

Jeżeli kobiety są dla Was takie głupie to po co chcecie je zdobywać i być z nimi :/

Żeby dzieci robić :D

A tak poza tym, to kto mówi, że kobiety są głupie? Statystycznie to wśród kobiet panuje średnia inteligencja, natomiast u facetów jest więcej skrajności, albo debil albo inteligent.

Beam Me Up, Scotty!
 

Andrew575

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2008
Posty
346
Punkty reakcji
1
Ech....
Ale to wszystko zagmatwane...

Podsumuje to z mojego punktu widzenia z którego wynika że kobiety zwracają uwagę na wygląd bo przecież po to mają oczy... Ale da się to nadrobić i każdy przeciętnie wyglądający facet ma szanse u modelki jeśli ma inne bardziej przydatne ku temu cechy...

A jeśli chodzi o kobiety to nie każda ma szanse u modela... gdyż faceci to wzrokowcy

A tak w ogóle to nie rozumiem kto tu mówi że kobiety są niedobre? Moim zdaniem są bardzo dobre... tylko trzeba umieć postępować z nimi

@Doroti
Ja mam szanse u każdej modelki... Byle nie za wysoka bo nie lubie skakać...
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Popieram Tigrunie. jeżeli kobiety są dla was niewystarczajaco madre i dobre to zostańcie gejami ! Siedzicie tylko w domu użalając się nad sobą i psiocząc na dziewczyny. teraz już wiem dlaczego jest tak wiele dobrych, porządnych i samotnych kobiet, po prostu mało jest prawdziwych facetów. Jak wstawią sobie kulturyste do avatara to myślą , że są już panami i władcami.... ;/ kompromitacja- to słowo jest tu najbradziej na miejscu "panowie"

Andrew2, zadufany w sobie ??? Chciałabym zobaczyć twoje zdjęcie.. ;p
 
J

J.B

Guest
@Andrew575, zauważyłeś by ktoś tu z nas narzekał na kobiety?

Beam Me Up, Scotty!
 

Kapciuszek

niepoprawna optymistka.
VIP
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
5 363
Punkty reakcji
79
Miasto
kraina baśni
Tak, kobiety jeżdż drogimi samochodami by się pokazać.
Ubierają się w drogich sklepach i wybierają takie ubrania, w których znaczek firmowy jest jak największy.
Tak, my traktujemy facetów jak przedmioty - znudzi się zmienimy na innego. Facet to właściwie tylko potrzebny nam po to by sprzątał, gotował i w ogóle chodził w koło nas :]
No i najważniejsze żeby był super przystojny, bogaty i oczywiście głupi, tak?

jeju jacy wy biedni jesteście!


Laski mają tak prymitywne móżdzki ze was idzie idzie tak zbałamucic ze nawet nie bedziecie wiedziec jak sie nazywacie.
i tu jesteś w błędzie :]
 
Do góry