Ładne dziewczyny i faceci ...

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Ostatnio była wokół mnie jakaś "faza" na wiosenne miłości.
Każdy wokół mnie się zakochiwał a w szczególności dziewczyny.
Tylko, że moje koleżanki, które są na prawdę ładne i mają świetne charaktery, dobrze się uczą, nie mogą znaleźć sobie chłopaków.
Każda z nich jest w tej chwili nieszczęśliwa :( ... a czasami jak patrze na brzydkie dziewczyny (ja nie chcę nikogo urazić) z chłopakami to się zastanawiam, dlaczego właśnie te wszystkie ładne dziewczyny są samotne, a te które są mało wartościowe, brzydkie, mają tonę tapety na twarzy, 10 kolorów na głowach nie są ;|

Nie mogę tego zrozumieć ze ładna dziewczyna z świetnym charakterem nie ma chłopaka, chociaż każdy facet mówi jej ze jest ładna i nie rozumie dlaczego jest sama.

I teraz ja tego nie rozumie, skoro faceci uważają że są ładne i fajne to dlaczego nikogo nie mają.

Moje pytanie jest takie : ... Dlaczego ładne dziewczyny nie mają facetów, czy mężczyźni boją się podejść do takich dziewczyn, czy co ?
 

dawid3635

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2008
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A mi się wydaje, że faceci boją się do takich dziewczyn podchodzić, gdyż uważają, że nie mają u takich dziewczyn większych szans.
 

Szeregowy1988

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Gdansk / Gdynia
czy mężczyźni boją się podejść do takich dziewczyn,
Zgadza się, dużo jest takich którzy się boją że fajna dziewczyna ich wyśmieje, a te brzydsze, cóż przy nich czują się swobodnie.
Ogólnie można ich nazwać frajery.

Są też podejrzewam tacy którzy myślą że ładna dziewczyna, to napewno ma jakiegoś faceta-koksa i boją się że dostaną dwa szybkie w zęby.

Ale dla takich fajnych chłopaków jak ja :p to lepiej, mamy większy wybór ;)
 

MlodyDlaCiebie

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
573
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Polska
A ja bym powiedział ze nie ma reguły na takie coś :D przecież i tak miłosc ślepa jest :p

Ale w zasadzie też w tym ze sie boją podejść jest coś z prawdy :) ale czy tak dużo....

Wiele jest teorii na ten temat :p tylko szukać a sie znajdzie :D
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
jedno jest pewne... twoje koleżanki i dziewczyny takie jak one znają swoją wartość, szanują się i są porządne.
Te drugie wabią do siebie facetów tym, czego tak naprawdę im brak. Swoją brzydotę ukrywają pod margaryną Astor, markowymi ciuchami( choć tak naprawdę mogły by chodzić prawie nago) i perfumy... ahh. <_< Po za tym żaden facet nie chciał by dziewczyny mądrzejszej od niego... hyh :bag:
to byłoby sprzeczne z ich męską dumą.
Podsumowując : Te tapeciary, fantastik sam plastik - że tak to ujmę dają im hmmm "dupy"....

ja sama też nie mam chłopaka... <_<
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Zgadza się, dużo jest takich którzy się boją że fajna dziewczyna ich wyśmieje, a te brzydsze, cóż przy nich czują się swobodnie.
Ogólnie można ich nazwać frajery.

Są też podejrzewam tacy którzy myślą że ładna dziewczyna, to napewno ma jakiegoś faceta-koksa i boją się że dostaną dwa szybkie w zęby.
Tez sie z tym zgodzę jak się widzi ładną dziewczynę to podświadomie wydaje się ze musi być zajeta wiec nie ma sensy do niej "startować". A co do brzydkich i wytapetowanych to braki w naturze czymś trzeba sobie zrekompensować czy to mocnym makijażem czy "swobodnym zachowaniem".
Aha i jeszcze jedno czasami jest tak ze te ładne sa zadufane w sobie i wywyższające sie i dlatego czesto samotne chociaż oczywiście to nie reguła.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
jedno jest pewne... twoje koleżanki i dziewczyny takie jak one znają swoją wartość, szanują się i są porządne.

Właśnie, szanują się, świetnie się uczą, są szanowane i znają swoją wartość i aż mi przykro kiedy widzę jak się męczą bo chłopaki, których oni kochają nie kochają ich :( ...


Aha i jeszcze jedno czasami jest tak ze te ładne sa zadufane w sobie i wywyższające sie i dlatego czesto samotne chociaż oczywiście to nie reguła.

Fakt masz rację, są i takie, ale akurat te, o których mówię mają bardzo dobry kontakt ze wszystkimi, są bardzo lubiane :)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Wiesz Tigrunia, to nie zawsze jest tak, że mamy na coś określoną regułę ;) .
'Każda trafi na swojego'. No pomyśl, czy jakakolwiek ładna i fajna dziewczyna(o których mowa) chciałaby być z gościem, który woli tapeciarę z tipsami o długości 6cm?
Może warto poczekać. :)
Miłość przychodzi sama, jej się nie szuka.
 

takezzo

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zamość
Tak bywa, ale aż za często. Dam Ci przykład: moja koleżanka(uczy się extra, jest ładna itp ;p ) chodzi z pewnym chłopakiem (totalny tępak, raz się z nim nawet lałem; w obronie własnej). I sprawa wygląda następująco: ten chłopak zabrania koleżance wiele rzeczy: począwszy od chodzenia samej na dyskoteki, a skończywszy na... (co jest najśmieszniejsze) założeniu konta na naszej-klasie (nie chciało mi się w to wierzyć na początku). I widzisz; taki gościu próbuje zabronić dziewczynie wszystkiego, ograniczyć ją oO. Dlaczego? Odp. jest prosta! IMO: pajac nie ma charakteru, nie ma dystansu do siebie i boi się, że straci taką laskę. Wg mnie te mądre, ładne dziewczyny znajdą chłopaka wcześniej czy później (raczej później bo płeć brzydsza musi trochę dorosnąć do konkretnego związku ;p )
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Po prostu nie spotkały chłopaków z którymi byłyby szczęśliwe. A poza tym, może są tak ładne ,że ich uroda niestety ale onieśmiela innych facetów\??
 
J

J.B

Guest
Tigrunia, co to znaczy "ładna"?

Coś mi się wydaje, że autorka przesadza i to mocno, świat nie jest czarno-biały.

Tu nie chodzi o to, że "piękne" są samotne, a "brzydkie" nie, raczej o to, że autorka jest zazdrosna o to, że koleżanki nie mają dla niej czasu (to może mniej), bo spotykają się z facetami (i to bardziej), a ona siedzi sama... też bez faceta.

Piękno jest tak względne, że aż żal komentować niektórych wypowiedzi.

Ja zadam pytanie, co to znaczy, że jest ładna? I czy jeśli ma tipsy, to znaczy, że jest "fantastik sam plastik"?

Beam Me Up, Scotty!
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Tigrunia, co to znaczy "ładna"?


Coś mi się wydaje, że autorka przesadza i to mocno, świat nie jest czarno-biały.

Tu nie chodzi o to, że "piękne" są samotne, a "brzydkie" nie, raczej o to, że autorka jest zazdrosna o to, że koleżanki nie mają dla niej czasu (to może mniej), bo spotykają się z facetami (i to bardziej), a ona siedzi sama... też bez faceta.

Piękno jest tak względne, że aż żal komentować niektórych wypowiedzi.

Ja zadam pytanie, co to znaczy, że jest ładna? I czy jeśli ma tipsy, to znaczy, że jest "fantastik sam plastik"?

Beam Me Up, Scotty!

Czytałam już kiedyś Twoje posty i widzę, że zawsze doszukujesz się drugiego dna ;|

Hmmm ... mówisz, że jestem zazdrosna o koleżanki ... niech pomyślę xD uśmiałam się jak to przeczytałam, ponieważ w ogóle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi i wyskakujesz ze swoimi "głęboki" przemyśleniami, które są w ogóle nie na temat, ponieważ nigdzie nie napisałam, że koleżanki nie mają dla mnie czasu i umawiają się, napisałam wręcz odwrotnie, ale najlepiej przeczytaj jeszcze raz a może zrozumiesz.

Zapytałam się konkretnie dlaczego zazwyczaj ładne dziewczyny nie mają chłopaków (to Ty odpowiedz sobie na pytanie co znaczy dla Ciebie ładna).

Dla każdego słowo "ładny" znaczy co innego ... ale każdy może sobie wyobrazić taką ładną dziewczynę dla niego i odpowiedzieć na pytanie.

A i jeszcze coś ... stanę w obronie niektórych wypowiadających się ... piszesz, że niektóre wypowiedzi są żałosne, ale może najpierw przeczytaj swoją wypowiedz i zadaj sobie pytanie czy takie doszukiwanie się głębszego sensu we wszystkim co czytasz jest aż takie "super" i pokazuje Cię w świetle aż tak mądrego intelektualisty i filozofa.

Inni też mają prawo się wypowiedzieć ... a to czy akurat podoba Ci się ich wypowiedz będzie najmniej ich obchodziło.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A mi się wydaje, że faceci boją się do takich dziewczyn podchodzić, gdyż uważają, że nie mają u takich dziewczyn większych szans.


Otóż to, gdzieś słyszałem lub przeczytałem takie coś:
facet boi się zarywać do bardzo ładnej laski ponieważ sądzi, że nie ma u nich żadnych szans, samemu wszystko przekreśla, również boi się porażki. Czasem zdarzy się że ktoś jest bardzo pewny siebie to spróbuje.
Natomiast do dziewczyn średnio i mało ładnych chętnie zarywają bo wiedza że mają jakieś szanse...

Po koleżankach (które są bardzo ładne i inteligentne) widzę, że nie raz muszą sprawy wziąć w swoje ręce i same muszą zarywać do kolesi...
Twoje koleżanki muszą zrobić to samo, jeśli miłość nie znalazła ich to niech one same jej poszukają... Proste

elpablo są i takie laski, a jak ktoś się na taką natknie to i bywa tak że później jest zrażony do ladnych i nawet nie próbuje drugi raz zarywać u innej ładnej dziewczyny tylko wybiera tą brzydszą.
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Są trzy możliwości:

- albo te "ładne" dziewczyny nie są wcale ładne (słyszą to tylko od znajomych),
- są głupie jak but
- szukają faceta z okładki Mens Health
 

Patrick182

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
Czytałam już kiedyś Twoje posty i widzę, że zawsze doszukujesz się drugiego dna ;|

Hmmm ... mówisz, że jestem zazdrosna o koleżanki ... niech pomyślę xD uśmiałam się jak to przeczytałam, ponieważ w ogóle nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi i wyskakujesz ze swoimi "głęboki" przemyśleniami, które są w ogóle nie na temat, ponieważ nigdzie nie napisałam, że koleżanki nie mają dla mnie czasu i umawiają się, napisałam wręcz odwrotnie, ale najlepiej przeczytaj jeszcze raz a może zrozumiesz.

Zapytałam się konkretnie dlaczego zazwyczaj ładne dziewczyny nie mają chłopaków (to Ty odpowiedz sobie na pytanie co znaczy dla Ciebie ładna).

Dla każdego słowo "ładny" znaczy co innego ... ale każdy może sobie wyobrazić taką ładną dziewczynę dla niego i odpowiedzieć na pytanie.

I znowu ta sama nawijka? To ty nie rozumiesz wypowiedzi J.B, który przynajmniej nie jest tępym odbiorcą (Bez obrazy). Piękno jest w oku patrzącego. Sens tematu dalej pozostaje mi nieznany.

A i jeszcze coś ... stanę w obronie niektórych wypowiadających się ... piszesz, że niektóre wypowiedzi są żałosne, ale może najpierw przeczytaj swoją wypowiedz i zadaj sobie pytanie czy takie doszukiwanie się głębszego sensu we wszystkim co czytasz jest aż takie "super" i pokazuje Cię w świetle aż tak mądrego intelektualisty i filozofa.

Inni też mają prawo się wypowiedzieć ... a to czy akurat podoba Ci się ich wypowiedz będzie najmniej ich obchodziło.

A to, że niektóre pozbawione sensu posty i tematy wołają o pomstę do nieba to już przemilczę.
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
Ja ma swoją teorię dotyczącą Twojego problemu: może te dziewczyny myślą, ze są tak "the best" i "cool", że "byle jaki" chłopak nie ma u nich szans.Bardzo często "ładne"(każdy ma inny gust) dziewczyny uważają się za kogoś lepszego i szukają chłopaków tak samo atrakcyjnych jak one....
A tak na marginesie, to nie kumam dlaczego tak bardzo przejmujesz się koleżankami........ :D
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
witam
to juz bylo walkowane ilez tam razy ale coz temat rzeka

po
1- kazdy spostrzega pieknosc inaczej duzy biust, niebieskie oczka, sylwetka osy itp kazdy lubi co innego i nie ma co sie spierac
2- to ze ktos jest ladny nie jest jakims wyznacznikiem spolecznosci
3- to ze ktos jest ladny nie znaczy ze zasluguje na szacunek drugiej osoby i nie koloryzujmy takich osob bo juz sie nie raz przekonalem jakie one to potrafia byc wredne
4- jesli chodzi o podryw to macie racje facet widzi ladna kobiete mysli ze na pewno juz zajeta albo nie ma szans i odpusci a jak juz podejdzie i zagada to zwykle gadka sie nie klei i babka go olewa
5- a co do charakteru to tak jak przedtem kazdemu podoba sie co innego i nie ma co dyskutowac
6- prawda jest taka ze osoba ktora wie ze jest uznawana za piekna to chce aby facet tez byl piekny i inteligetny bo trzeba sie pokazac spoleczestwu
7- pewnie ze napiszecie ze tak nie jest ale tak jest i nawet nieswiadomie to robicie
8- dobrze znac swoja wartosc i nie zanizac tylko po co sie tym afiszowac? to ze wlasnie wczoraj na imprezie bylem z 5 kobietami to oznacza ze jestem piekny?
mam widoczne blizny na czole jestem niepelnosprawny a kobiety tez mozna podzielic na piekne, madre, itp wazne ze sie tryska energia ona jest niewidoczna ale wiem kiedy z nia promioniowac wtedy wszyscy zauwazaja mnie mimo ze nie jestem wysoki ani gruby i sie nie rzucam w oczy i nie zalezy mi robic na tym aby byc wszedzie zauwazany tylko zalezy na tym aby ludzie wreszcie zauwazyli jak mozna zyc itp nie bez powodu jestem nazywanym filozofem, i wiele osob mi dziekuje za to ze jestem taki bezczelny dzieki temu biora zycie na luzie i zyje im sie o wiele lepiej wiem ze odbieglem od tematu ale to tez jest jakas symbolika pieknosci
9- a prawda jest taka ze kobiety ktore wiedza ze maja powodzenie u facetow oczekuja aby facet kolo nich skakal, sa one leniwe w tych sprawach i nie maja takiej zyciowej lekcji jak te przecietne osoby ktore wiedza jakie sa i co moga oczekiwac
10- taki temat jest zbedny niczego dobrego ta dyskusja nie przyniesie kazdy ma inne zdanie ale prawda lezy w definicji i rozwoju ewolucji i zobaczcie jak tam sie to odbywalo nie bez powodu (Warto poczytac) dzis moze nie istnieje prawo dzungli ale zasady zostaly ale troszke unowoczesnione

dla przykladu kiedys zrobilem to w szkole
tez mnie uznawali na fajnego i przystojnego goscia i nie narzekam na brak kobiet ale raz zrobilem ze poszedlem do szkoly jak to chodza biednbi ludzie dziurawe spodnie, buty, ciuchy z lumpeksu i co mialem ponad polowa nie chciala gadac a niektorzy wybuchali smiechem i jaki z tego wniosek to jak sie pokazujemy ludziom tak nas spostrzegaja rowniez chodzi o usmiech a nie ponure buzie

moja zasada jak dotad nie zawodzi
nie interesuje mnie to co ludzie sie o mnie pomysla wazne ze ja zyje zgodnie ze soba i z swoim sumieniem a reszta mam gdzies

i jak to juz kiedys pisalem mamy to w genach i nie zmienimy tego w toku ewolucji tak zawsze bylo i bedzie tylko jakies jednostki takie jak ja moga zmienic pewne nastawienia do tego wszytkiego

tez wyrazilem co mysle na ten temat
wazne zeby osoby prezentowaly to co umieja, czuja, wiedza czego chca a nei tylko polegac na wygladzie
to by bylo na tyle
 
Do góry