który operator najlepszy

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
moim zdaniem PLUS GSM.
Byłam dwa lata w orange, dwa lata w plusie i teraz znowu w orange jestem..
ale to przypadkowo :D
bo w ORANGE JEST BEZNADZIEJNIE:|.
jak rachunku za telefon nie zapłacisz to Ci kase odcinają :/
ja mam abonament za 30 zł i jak zwklekałam raz zapłatą
to mi tylko 20 zł zostało :(
 

hulk93

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2007
Posty
196
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Siemianowice Śląskie
Być może użytkownicy nie zgodzą się ze mną, ale
ja jestem w Erze i uważam tego operatora za najlepszego. :eek:k:

1. Maszty, czyli nadajniki się "nie mulą", SMS-y wysyła się szybko
2. Ceny są niskie, choć na początku nie zachwycają... :(
3. Są nawet atrakcyjne promocje.
4. I ogólnie jest super.

Szczególnie ten pierwszy powód może Was dziwić, ale dla przykładu
podam, że SMS w Święta Bożego Narodzenia 2007/2008 z Orange
do Plusa dokładnie 17 minut!!!

Ale powiem Wam, że wszystkiemu winni są użytkownicy, którzy
sami zamulają sieć, a potem narzekają. Przesyłają przez internet komórkowy
dość duże pliki, które poważnie obciążają nadajniki, i potem są problemy... :(

Pozdrawiam.
 

Stray Cat

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Jeżeli na kartę, to Plus. Mam mixa i jestem bardzo zadowolona. Po wykupieniu kilku pakietów (500 sms z 1gr itd.) spokojnie daję radę z kartą 30stką/miesiąc.
 

CarbonX3R

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Chojnice
Ja sądzę, że Orange, mam już 4.5roku, i naprawdę polecam tego operatora... Orange Music jest też ciekawą taryfą...
 

Piotrek7

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Plus:Najlepsza sieć, jestem już prawie 4 lat i się nie zawiodłem.Według mnie najlepsza sieć.
Może jak narazie play ma najlepsze stawki, ale długo to nie potrwa...jak było z heyah???Na początku wszyscy zmieniali na heyah, bo jakie to prococje nie miały, a teraz chyba nie znam osoby co ma z tej sieci...Zobaczycie...w play niedługo się zmieni.Wspomnicie moje słowa...
 

Evela

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2007
Posty
336
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nie ważne
według mnie orange praktycznie wszyscy znajomi są w tej sieci więc mam do nich eski po groszu i to mi wystarczy :)
 

Lolex

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
A ja mam pewną prośbę do użytkowników ;)
Pod koniec lutego kończy mi się umowa z Orange("Orżnąć") i chciałbym mieć teraz telefon na kartę. Orange odpada, nie będę się z dziadami więcej męczył.
Interesuje mnie najlepsza oferta wszystkich pozostałych operatorów :D Chciałbym:
-mieć najtańsze smsy i rozmowy do WSZYSTKICH sieci,
-mieć możliwość wykupienia czegoś w rodzaju 500 smsów za 5 zł lub 25 min za 5 zł (jest tak w Plusie) w obrębie sieci,
-mieć jak najdłuższe ważne konto przy zakupie jak najmniejszego doładowania (denerwuje mnie to, że np. w Orange po zakupieniu doładowania za 5 zł jest TYLKO 2 dni na jego wykorzystanie, albo w Plusie; doładowanie za 10zł jest ważne tylko przez 7 dni - paranoja,
-przydałby się także jakiś darmowy numer w obrębie sieci.

Zaznaczę, iż surfowałem po stronach operatorów GSM. Jedni mają tańsze połączenia, inni smsy a jeszcze inni lepsze promocje. Także proszę was o pomoc - lepiej znać opinię kogoś kto już używa danej taryfy.
Z góry dzięki za pomoc,
pozdrawiam :)
 

WojtekG

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraków
Według mnie najlepszy jest PLAY, mam już swój numer w tej sieci pół roku. Bardzo ciekawe i zachęcające promocje. Co miesiąc dostaję 200 darmowych smsów do wszystkich sieci, pakiet 1000 smsów można wykupić tanio, za każde odebrane 2 minuty otrzymuje się 1 darmową minutę do wykorzystania we wszystkich sieciach, do doładowań powyżej 30 zł dostaję darmowe pieniądze, nawet do 150 zł - na prawdę warto. Rozmowy i smsy (poza promocjami) również są tanie. Zasięg mam wszędzie, play jest warty uwagi. ;)
 

Lolex

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2006
Posty
39
Punkty reakcji
0
A jaką masz taryfę? Z tego co widziałem na stronie Play to fakt - ceny mają niezłe. Jednakże nie widziałem żadnych promocji w stylu 25 minut za 5 zł (wychodzi 20 gr za minutę - sieć Plus) lub 500sms za 5 zł. Dodatkowo chciałbym mieć jeden numer do którego mogę bardzo tanio dzwonić i smsować a w Plusie są Swojaki...
Czekam na dalsze odpowiedzi BB)
 

biznesmarty

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
tylko że te extra minuty wcale nie są takie extra jak sie zagłębic w szegoły. Zeby otrzymac minuty o ktorych piszesz trzeba doladowac TT za 25zl i pozniej w ciagu 21 dni znow za 25zl i wtedy dostaje sie te extra 10minut (troche malo) ktore sa do wykorzystania tylko wewnatrz sieci.Oczywiscie to zadna nowosc bo wszystkie sieci tak kombinuja zeby ich promcoje byly jak najmniej jasne i zeby ludzie sie nie pokapowali o co chodzi
 
Do góry