który operator najlepszy

dziewczynaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Według mnie najlepszą siecią jest ta, do której najczęściej dzwonimy czy też wysyłamy sms-y :) Wtedy jest po prostu najtaniej, a jak wiadomo każda sieć ma swoje plusy i minusy, więc nie ma tej jednej najlepszej.
 

ulysses

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
jak dla mnie era i tylko era, do ery przeszedlem 3 lata temu od....:) i mam o niebo lepiej, ostatnio tj z pol roku temu dostalem nowa nokie za 1zl, 80minut do wszsytkich za 45zl a do tego, 2000minut do sieci era i stacjonarki, bomba ja tam w erze zostaje bo mi dobrze jest, z platnosciami idzie sie dogadac, zasieg jest super, bylem osatstnio w trasie tj w kierunku podlasia i musze powiedziec ze pop ktorego mam wymiekl jadac przez las mialem jedna albo w zadnej kreski zas w erze 3-4 kreski byly, teraz mam jeszcze bluconnecta takze wszystko mam na jednej fakturce i nie narzekam blue chodzi jak stale lacze, ma swoje wady bo np pograc w BF2 nie da rady po sieci:) ale wkoncu jest to net do pracy i przegladnia stron i naprawde w tym przedziale super sie spisuje.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Mam telefony w Erze i PLAY,abonamenty,Ere juz 4 rok i na drzewo z nimi!!! teraz PLAY ma najlepszą oferte :eek:k:
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
To ja jestem "starszy" mam dwa w Erze i jeden w PLAY czyli mam trzy,mysle ze po PLAY i Era jest Plus ale ma lepszą od Ery oferte na karte
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Ja mam tel w starym popie, w playu i służbowy w erze...
I najlepiej wychodzę na Playu :)
Tanie rozmowy, fajne opcje w wapie, bo stronki onetu mam darmowe, więc z wiadomościami jestem na bieżąco :)
I grono jest teraz też dostępne w playowym wapie.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
PLAY nie tylko ma nejwięcej minut w danej kwocie ale za kazde 2 minuty odebranej rozmowy mamy 1 minute dla siebie...
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Choc dali mi fona srednio udanego SE K800i to jako siec wyrosli na giganta,warto to polecac bo pozostali Era i Plus jakos uspieni
 

Jewelek

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
46
Punkty reakcji
4
Wiek
41
Miasto
Miasto portowe
Ja skusiłam się na LG KU800 i jestem średnio zadowolona.
Powiem szczerze, że raz się przejechałam na Play. Zaginęła im moja wpłata za abonament i ponad miesiąc się ociągali aby włączyć mi telefon. musiałam zapłacić abonament mimo, że nie korzystałam z niego . Byłam wściekła ale wiedziałam, że z nimi nie wygram.
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Dziwna sytuacja,mało przyjemna,ja płace z netu więc mam problem z głowy,ale jest juz w PLAY polecenie zapłaty,postaraj się ułatwiac sobie zycie,pozdrawiam :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
a ja mam w orange. podoba mi sie opcja sms za grosz ;) za 6 zł mam pakiet 600 smsow do orange :]
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
własnie do orange...mnie interesuje tylko opcja do wszyskich operatorów,tu PLAY scina głowe orange przy samej d... :)
 

Shagrath

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
48
Ja też robię przelewy z konta internetowego.

Polecenie zapłaty to, że mi z konta pobierają ?
Tak,mam tak w Erze z dwoma rachunkami i wielka wygoda,musisz isc do salonu Play z papierami podpisanymi podczas zawierania umowy,musisz tez znac nr swojego konta,siec przesyła papiery do banku na zgode do obciązania rachunku czy jakos tak,nie pamiętam wszystkiego,troszke formalnosci jest.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Mam w Plusie 60 min wymienne na 300 sms do każdej sieci.
Nie ma to jak dobra taryfa :)
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
to zależy co osoby w twoim oteczeniu mają :D
ja mam erę i nie mam powodów do narzekań :lol: :lol:
 
Do góry