który operator najlepszy

kita14

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2007
Posty
31
Punkty reakcji
0
Play -jesli dzwonisz do roznych sieci i jesli duzo piszesz(opłaca sie brac na karte i pakiet 1000 sms) co do zasiegu,to kazdy mowi co innego,ale genaralnie nie jest źle.
 

baluum

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2007
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z domku na drzewie;)
Naprawde polecam Plusa- korzystam z jego usług od 5 lat, nigdy nie miałam problemów. ale przyznaje raz go zdradziłam za namową chłopaka na Orange- i żałuje, po 2 miesiącach powróciłam do kochanego Plusa i już go raczej nie opuszcze (zresztą facet też poszedł w odstawke ;) ) :D
bardzo interesujące oferty ma Play, obecnie ma chyba najlepsze stawki...
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
Może i Play nie znam sie :p Ale ma ciekawe reklamy :) Ja mam mix orange - mało opłacalne wydaje mi sie...
 

eglise

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
745
Punkty reakcji
0
Miałam w różnych sieciach.. Ale zostałam w plusie.. wg mnie najlepszy.
 

sowa3991

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Lubicz
jeszcze jakiśczas temu bym ci powiedział że plus, ale teraz ERA bez porównania, mają coraz lepsze promocje i najtańsze telefony :)
 

zetnktel

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
A wiec tak. Zabawy typu jakies Heyah, sami swoi, play odrazu odrzucam.
Dalej Era najgorszy syf, mianowicie najgorszy zasieg ktorego praktycznie wogole nie ma.. Nie mowie o wsi tylko o duzych miastach. Dodatkowo astronomiczne ceny.
Orange. Niegdys jak byla Idea to najlepsza siec. Niestety teraz wogole mi sie niepodoba i szkoda ze nie ma Idei
Plus. Najlepsza wg mnie alternatywa najtaniej najlepszy zasieg najnizsze ceny, atrakcyjna oferta.
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
zetnktel kurde no ja nie wiem, mieszkam na wsi a zasieg z ery zawsze jest. to chyba wyjątek nie?
nadal era ;p bo mam najwiecej znajomych w erzee
 

zetnktel

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
1
zetnktel kurde no ja nie wiem, mieszkam na wsi a zasieg z ery zawsze jest. to chyba wyjątek nie?
nadal era ;p bo mam najwiecej znajomych w erzee

No ja jak mialem w erze to gdzie nie bylem to bylo góra 2 kreski zasiegu albo wcale w rozmowach przerwyalo i wogole. Na innym telefonie to samo. Pozatym ceny astronomiczne. Dlatego jak najszybciej zrezygnowalem. A najsmieszniejsze ze nawet stojac pod sama antena mialem 1 kreske zasiegu.
 

chilii

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
No ja jak mialem w erze to gdzie nie bylem to bylo góra 2 kreski zasiegu albo wcale w rozmowach przerwyalo i wogole. Na innym telefonie to samo. Pozatym ceny astronomiczne. Dlatego jak najszybciej zrezygnowalem. A najsmieszniejsze ze nawet stojac pod sama antena mialem 1 kreske zasiegu.


Oczywiście najlepsza jest Era, noszę telefony z różnych sieci w tym Erę, dużo podróżuję i nigdy nie miałem problemów z zsaięgiem, także na wsi... Pozatym Era bije wszystkich pod względem zasięgu UMTS/HSDPA. Następny argument za to bardzo dobra oferta na święta.
 

korolova

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2006
Posty
40
Punkty reakcji
0
Reklama reklamą, ale który operator oferuje swoim klientom 200 smsów miesięcznie za darmo ?
Żaden.

Ja jestem z playem od prawie roku i nie żałuję.
 

fajfus

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
jestem zwiazany z Orange/Idea już przeszło 4 lata i nie mogę powiedzieć, że nie interesują się starymi klientami. Przedłuzam umowę od kilku lat i dostaję mnóstwo minut. Mam abonament za 25 zł a w sumie to już mam około 250 minut do wygadania w różnych pakietach dodatkowych...
 

me0w

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Pewnie ze Era.

Od ponad roku mam fona w tej sieci i nie narzekam... ;p

//peac.
 
Do góry