anitka15x

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
29
A wgl do której godz dziś przyjmują te podania ?
bo jutro to wiem ze do 14, dziś też tak ?
 

amantris

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2010
Posty
31
Punkty reakcji
0
Dostałem się do I LO na mat-geo(j. niem.). :D
Widzę, że niektórzy są z okolic Olkusza. Ja też. :)
 

ardnas68

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2010
Posty
33
Punkty reakcji
1
ej no, juz jest za 5 a jego nie ma... miał być DO 9...
Z tego co wyczytałam to do 9 miało być wywieszenie list przyjętych i nieprzyjętych kandydatów, a OD 9 rozsyłanie e-maili do poszczególnych osób. :) A też się niecierpliwię, bo wydaje mi się, że to jest jakiś żart, że przyjęli mnie do V LO :D
 

Izulkowa

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Pewnie tak. A ja i tak dopiero jutro z papierami będę latać, bo dziś jeszcze muszę zdjęcia legitymacyjne odebrać od fotografa
Ale jejciu, mam dylemat teraz. Dostałam się do X (klasa B) i do lo w moim regionie (Niestety do Piekar na których mi najbardziej zależało nie dostałam się ;( szkoda ) i teraz nie wiem które wybrać. Niby wolałabym chyba X, ale moja mama nie jest zachwycona.
Hej, ludzie spoza Krk, którzy idziecie do Krk, jakich argumentów używaliście by przekonać rodziców? xD ;)
 

anitka15x

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
29
tak ? wydawało mi sie ze o 9 ma byc już wszystko wiadome, ja mam nadzieje ze to nie jest jakis zart, chociąz raczej nie bo wiedziałam ze sie tam dostane :p a tobie gratuluje V bo to świetna szkoła :)
 

akvilla

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
hahahaha! ja też X LO i klasa B! jest ktoś jeszcze? no kurde, w końcu nie idziemy tam chyba same :>
 

dotakrk2

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Myślicie że jak wczoraj byłem podświetlony a dzisaj jak narazie nie dostałem żadnego e-maila mogę spokojnie jechać składać papiery?:D
 

aknitap

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
a jak to jest z tymi listami kandydatow przyjetych? wywieszone zostana na szkole czy opublikowane w necie?
 

Lalka.

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja byłam pewna, że listy kandydatów będą oficjalne, jednak jest już prawie dziesiąta, zatem nie ma co liczyć.
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
ech no ile można czekać na tego maila ;/

edit: Wyświetliło Wam się coś nowego na omikronie?
 
Do góry