wapniak9

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Heroima, wiem gdzie jest Olkusz :D bywam tam często. :D ja jestem z okolic Miechowa, do Krakowa mam jakieś 60 km.
Jutro porozmawiam z mamą o tym internacie, bo pomysł z Grochową jest naprawdę niezły. ;)


Co to się znaczy okolice Miechowa? :D Pisać mnie tu na szybko priva bo się okaże że z jednej miejscowości jesteśmy haha :D
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wapniak, kurczę nowa jestem na tym forum i nei umiem wiadomości napisać haha xd napisz do mnie na priv to Ci odpiszę ;d
 

wapniak9

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
hahaha
śmiać mi się chce dzisiaj hahah
nie da sie do ciebie pisac wiadomosci
napisz na gg
 

Dynka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
Cześć (;
Ja dostałam się do X na profil biologia-chemia-matematyka klasa F.
Czy ktoś stąd wybiera się też tam ? ; >
 

Beata12-1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Widzę koleżanki z moich okolic ;P Dziewczyna z Olkusza pewnie codziennie będzie mijała mój dom jadąc do szkoły przez Przeginię ;P Niestety.. Wy chyba idziecie do IV? A ja na razie jestem przyjęta do X... Pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 

Beata12-1994

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
30
X LO im. KEN Kraków ul.Wróblewskiego 7 :p Klasa H (mat,fiz,inf) dodatkowy język niemiecki ;D
a Ty?;>
 

BlackCherry

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2010
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Okolice Kakowa
Nie rozumiem jednej rzeczy... na Instrukcji rekrutacji Omikrona w plikach do pobrania jak sobie właśnie czytam, to na samym końcu jest właśnie podświetlona jedna szkoła i pisze przy tym że to jest ''przykład oddziału na którym określono dodatkowe kryteria naboru.'' ''Pamiętaj że w przypadku gdy nie dokonasz odpowiednich formalności związanych z dodatkowymi kryteriami NIE BĘDZIESZ BRANY POD UWAGĘ W REKRUTACJI NA TAKI ODDZIAŁ.''

To co w końcu oznacza to podświetlenie oddziału ?
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
"W celu potwierdzenia woli podjęcia nauki w LO wszyscy kandydaci przyjęci do liceum składają do 1 lipca 2010 r. do godz. 14.00:

1. oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum
2. oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego
oraz dodatkowo:
a) kartę informacyjną
b) dwie fotografie podpisane na odwrocie ołówkiem (imię, nazwisko, klasa)
c) orzeczenie kwalifikacyjne publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej lub publicznej poradni specjalistycznej
w przypadku kandydatów z wadami słuchu, wzroku, narządów ruchu
i innymi schorzeniami."

Niech mi ktoś wytłumaczy, jak mam rozumieć podpunkt "c)"? Co mam ze sobą zabrać oprócz oryginału świadectwa, wyników z egzaminu i dwóch fotografii? Proszę o pomoc ;)
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Nie rozumiem jednej rzeczy... na Instrukcji rekrutacji Omikrona w plikach do pobrania jak sobie właśnie czytam, to na samym końcu jest właśnie podświetlona jedna szkoła i pisze przy tym że to jest ''przykład oddziału na którym określono dodatkowe kryteria naboru.'' ''Pamiętaj że w przypadku gdy nie dokonasz odpowiednich formalności związanych z dodatkowymi kryteriami NIE BĘDZIESZ BRANY POD UWAGĘ W REKRUTACJI NA TAKI ODDZIAŁ.''

To co w końcu oznacza to podświetlenie oddziału ?

Być może to taka uwaga odnośnie pojutrza ("Kto nie dostarczy w terminie do danego LO oryginałów dokumentów itd., zostanie z listy tej automatycznie skreślony.")? Tak myślę ;)
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Do kiedy trzeba dostarczać te oryginały świadect i tak dalej?

Wejdź na Omikron, na stronę szkoły do której się wybierasz i tam, na samym dole, pod "Dokumenty wymagane" powinna znaleźć się odpowiedź na Twoje pytanie. Myślę, że do 14, ale pewna nie jestem.
 
Do góry