ja125

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
wie ktoś może co trzeba złożyć do 8 lo? świadectwo, zaświadczenie o wynikach, dwie fotografie(podpisane ołówkiem imię nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres) karte informacyjną, kopie metryki, zaśwaidzceni o byciu fianlistą olimpiady(ja mam) i opinie z poradni psychologicznej o stwierdzeniu dysgrafii? I CZY COŚ JESZCZCZE? bo oczywiście nie mogli je****** urzędasy umieścić wszystkich informacji w jednym miejscu.
 

Aliss

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
zadziałało:) Właśnie to chyba u wszystkich w takim razie jest do 1 lipca do godziny 14, a i co to jest ta karta informacyjna bo ja mam wszystko oprócz tej kart tak mi się wydaję.
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
wie ktoś może co trzeba złożyć do 8 lo? świadectwo, zaświadczenie o wynikach, dwie fotografie(podpisane ołówkiem imię nazwisko, data i miejsce urodzenia, adres) karte informacyjną, kopie metryki, zaśwaidzceni o byciu fianlistą olimpiady(ja mam) i opinie z poradni psychologicznej o stwierdzeniu dysgrafii? I CZY COŚ JESZCZCZE? bo oczywiście nie mogli je****** urzędasy umieścić wszystkich informacji w jednym miejscu.

To znalazłam na Omikronie:

W celu potwierdzenia woli podjęcia nauki w VIII LO wszyscy kandydaci przyjęci do liceum składają do 1 lipca 2010 r. do godz. 14.00:

1. oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum
2. oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego
oraz dodatkowo:
a) kartę informacyjną
b) dwie fotografie podpisane na odwrocie ołówkiem (imię, nazwisko, klasa)
c) orzeczenie kwalifikacyjne publicznej poradni psychologiczno-pedagogicznej lub publicznej poradni specjalistycznej
w przypadku kandydatów z wadami słuchu, wzroku, narządów ruchu
i innymi schorzeniami.

Ale nie wiem, jak rozumieć podpunkt "c)".
 

Aliss

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
36
Punkty reakcji
0
Słuchajcie a czy już każdemu są wyświetlone wyniki, czy może się tak zdarzyć że np. my widzimy a u innych jeszcze nie ma nic podświetlonego?
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
zadziałało:) Właśnie to chyba u wszystkich w takim razie jest do 1 lipca do godziny 14, a i co to jest ta karta informacyjna bo ja mam wszystko oprócz tej kart tak mi się wydaję.

Ja na pewno nie mam karty zdrowia :D A co do karty informacyjnej, to wygląda ona tak: http://www.zsp-bialogard.com/pliki/karta.pdf
 

coco-glucoside

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
"W celu potwierdzenia woli podjęcia nauki w LO kandydaci składają następujące dokumenty zapakowane w koszulkę foliową:
- oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum
- oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego
- kartę zdrowia
- kartę informacyjną
- zaświadczenie o uzyskaniu tytułu laureata lub finalisty konkursów
- dwie fotografie podpisane na odwrocie ołówkiem"

To wydaję mi się być już bardziej zrozumiałe ;) Zatem, "jak wyżej".
 

Suola

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
widze, że nie tylko ja nie mogę spać :D no cóż, trzymajcie się ludzie, jutro (w zasadzie to już dzisiaj :niepewny: ) to dopiero będzie dzień :D
 

Lui

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Weszliście na e-omikron? Bo mnie strona się zacina już przy wyborze województwa... :(
 

Morphix

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Mam pytanie.Czy jak mi się oddział podświetlił na żółto to znaczy, że się dostałem? :D
 

Izulkowa

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ja spokojnie weszłam przed chwilą co prawda jak wchodziłam normalnie to przy przejściu na województwo wyskakiwał błąd, ale weszłam przez link ktory tu ktoś na forum umieszczał wcześniej i już było wszystko okey.

Tak. Podświetlenie na żółto oznacza że się dostało! :)
 

Morphix

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam.Koleżanka dostała się do V do biol-chemu, a chciałaby iść do VIII (miała ją na 2. miejscu w podaniu) :D.Co teraz powinna zrobić żeby dostać się do VIII ? Nie potwierdzać woli nauki w V ?
 

akvilla

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
w sumie...nadal mi się nie chce wierzyć :) kiedy jedziecie z dokumentami? coś mi się wydaje, że dziś po Krakowie będzie krążyć masa 16'latków z teczkami w rękach :)
 

anitka15x

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
29
ja jade dziś, tylko czekam jeszcze na e-mail zeby sie upewnic ze sie dostałam, a ktoś wgl już dostał tego maila?
 

akvilla

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kraków
ja maila nie dostałam... ale jadę, bo moja wychowawczyni do mnie napisała z gratulacjami :) wiec wszystko wskazuje na to że się dostałam!
 
Do góry