heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
odgrzebcie sobie nawet na tym forum wypowiedź dziewczyny, która tam rok mieszkała. do tego nawet dzisiaj gadałam z pewną osobą, która stwierdziła, ze Foch jest gorszy niż koszmarny akademik ;)

Karooola, jestem z małopolski, z Olusza dokładnie (to tak pośrodku między Krakowem a Katowicami, tu i tu mam jakieś ...40 km). a Ty skąd przybywasz? ;)
zapraszam na Grochową, fajnie będzie :) możemy sobie wziąć pokój dwuosobówkę, jeśli chcesz *śmiech* ;)
 

krii

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czy ktoś tu obecny dostał się do V LO? W ogóle w tym roku jakoś niskie progi chyba były... Ja mając 170 pkt dostałam się do V LO do klasy mat-chem. Jestem w szoku. :)
Ja.! I razem z Tobą do klasy pójdę :)
To faktycznie zaniżyli strasznie progi. Ale może i dobrze ;)
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Heroima, wiem gdzie jest Olkusz :D bywam tam często. :D ja jestem z okolic Miechowa, do Krakowa mam jakieś 60 km.
Jutro porozmawiam z mamą o tym internacie, bo pomysł z Grochową jest naprawdę niezły. ;)
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
a co myślisz o dwuosobowym? w sumie są okrutnie małe te pokoiki, ale to tylko jedna przeszkadzająca osoba na głowie, a nie dwie :D naprawdę teraz mówię serio, że szukam kogoś do wzięcia dwójki ;)
 

zbyszekwodecki

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2010
Posty
20
Punkty reakcji
0
Co to jest ta 2 rekrutacja co trzeba robić? niech ktoś wytłumaczy fast co i gdzie i kiedy trzeba zanosić?
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Heroima, byłabym bardzo chętna mieszkać w dwuosobowym pokoju, wolę maly pokój i chociaż tylko Ciebie na głowie ; p nie lubię tłumu, zamieszania także myslę ze jakoś byśmy sobie poradziły.. jutro się jeszcze odezwę jakby coś ;) a na pewno są wolne miejsca?
 

Typek117

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2010
Posty
34
Punkty reakcji
0
molly mialem 139 i chcialem do X i mat-fiz, ale dostalem sie do XX i zastanawiam sie czy skladac w drugiej rekrutacji :/
 

heroima

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2010
Posty
227
Punkty reakcji
1
Heroima, byłabym bardzo chętna mieszkać w dwuosobowym pokoju, wolę maly pokój i chociaż tylko Ciebie na głowie ; p nie lubię tłumu, zamieszania także myslę ze jakoś byśmy sobie poradziły.. jutro się jeszcze odezwę jakby coś ;) a na pewno są wolne miejsca?

wiem, że przyjmują NA PEWNO każdego z 1 klasy liceum, teraz jakoś była rekrutacja (28czerwca albo 2 lipca, nie pamiętam), w lipcu jest kolejna. w sumie też jestem aspołeczna, nie lubię tłumu, zamieszania :D sprzątam, jestem otwarta na muzykę, mam poczucie humoru, rysuję i kradnę jedzenie :D jakbyś się tylko dostałą do tej bursy to będziemy tam dzwoniły, że chcemy razem być ;)

edit; I TEŻ MAM NA IMIĘ KAROLINA! :D
 

wapniak9

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2009
Posty
45
Punkty reakcji
0
Dostałem się do V na humana, mam nadzieję, że uda mi się przenieść do innej klasy :D Jest ktoś w takiej sytuacji, że chce się przenieść ?
 

krii

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dostałem się do V na humana, mam nadzieję, że uda mi się przenieść do innej klasy :D Jest ktoś w takiej sytuacji, że chce się przenieść ?

W V jest o tyle dobra sytuacja, że w pierwszych miesiącach masz możliwość spokojnego przeniesienia :)

Po prostu odkrywasz w sobie "nowe powołanie" ;)
 

Karooola

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
wiem, że przyjmują NA PEWNO każdego z 1 klasy liceum, teraz jakoś była rekrutacja (28czerwca albo 2 lipca, nie pamiętam), w lipcu jest kolejna. w sumie też jestem aspołeczna, nie lubię tłumu, zamieszania sprzątam, jestem otwarta na muzykę, mam poczucie humoru, rysuję i kradnę jedzenie jakbyś się tylko dostałą do tej bursy to będziemy tam dzwoniły, że chcemy razem być

edit; I TEŻ MAM NA IMIĘ KAROLINA!

Jeeej, jak miło :D to o mnie w skrócie - lubię porządek, często sprzątam, uczę się języków obcych na okrągło ; p, słucham dużo muzyki, ale raczej nie głośno no i lubię jeść więc myślę że dogadalybyśmy się ;d
 
Do góry