Kto najlepszy?

czochraczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
ciekawe pytanie ;) Ci podani na samym początku-jak najbardziej. Aczkolwiek warto zauważyć Pezeta czy ogólnie całe Podziemie.
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Zdecydowanie moimi osobistymi faworytami mainstreamu są min:

*O.S.T.R, mistrz przesłania, wspaniały producent, i doceniam go za to, że nie może tego 'gówna' znieść.

*Eldo, również potrafił przełamać serce słuchacza będąc członkiem składu Grammatik. Sam skład się formalnie rozpadł, lecz przesłanie w sercach pozostało.

*Łona - Cenię go za optymizm, oraz dawkę humoru w niemalże każdym swoim nagraniu.

*Abradab - Szkoda, że zamierza zakończyć karierę po ostatnio wydanym albumie, zawsze mogłem się rozluźnić.

*Paktofonika - Ogółem skupiali się na strukturze, niż na przekazie, ale przecież większość z nas wychowała się na paktofonice.

*Pezet - Na ogól opiera się na opowieściach z życia wziętych, wspaniale płynie po pętlach, oraz ma sporo oryginalnych koncepcji.
 

BoBik09

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Tak naprawde w Polsce jest jedna elita, która siedzi na stołkach i z nich nie zejdzie... ci co się wybili pare <naście> lat temu będą rządzić do końca, tylko nie liczni z podziemia będą mogli się wybić ale nie dorównają Elicie... I uważam że nie ma tu najlepszego, bo każdy coś wprowadził w Rap, coś nowego ... Więc dawni członkowie paktofoniki jak Fokus i Rah, Gural, Pezet, O.S.T.R, Abradab, Łona, Eldo, Fisz, Peja (choć mnie w:cenzura:ia cwaniak) i reszta załogi to oni będą tu do końca :) każdy z nich jest najlepszy w swoim stylu :)



sorry ze troche nie w temacie ale myśle, że warto przesłuchać:

http://www.youtube.com/watch?v=64AoMirOr-g kawałek z nowej płyty Miuosha
http://www.youtube.com/watch?v=8VnO-UZTjlY Jay-z My President Is Black (kozackie:) )
 

SpazM

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
OSTR, Rahim, Fokus, Fisz :DD (wam moze nie podchodzic, ale mi sie podoba ;)))
 

vrai

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
80
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Dla mnie Pezet, starsze kawałki-klasyka, nowsze-totalny rozp.ierdol :D
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
nr 1 Ostry i Eldo
Opinia moja i wielu znajomych
Cenię też Tet risa Hemp Gru Molestę łonę Pezeta Małolata Zipy Fisha Sokoła Górala Kastę i dawnego Meza
Nie wiem jak to siE dzieje ale nigdy nie trawiłem Tedego i Peji
 

belefiz

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Patrzę większość same legale wypisuje. Perły są w podziemiu.

@up
jak można cenić meza po tym jak się sprzedał?
 

Noisy

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Katowice Tauzen
Moim zdaniem jednym z najlepszych jest Magik [*] chociaż go z nami nie ma to i tak jest na poziomie piosenkami typu : "+/-" ," jestem bogiem" czy "chwile ulotne" - klasyka. Z teraźniejszych raperów słucham Duże Pe i O.S.T.R.
 

daxunia

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Leszno
1. Eldo - dla mnie bezsprzecznie
2. O.S.T.R.
3. Pfk / Peja / 52
 

JanekMistrz

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
zadecydowanie Rychu Peja SLU Gang wymiata!!!! Po za tym jeszcze fajnie są donGURALesko, massey, Tede, PTP
 
Do góry