Kto najlepszy?

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
dokladnie to ze sie zabil wywolalo wokol niego caly szum i pozniejszy swego rodzaju kult. gdyby wtedy fo albo rah skoczyl z okna to dzis powstaloby w ch.uj backmaskingow z ich kawalkow i tez by ktos uslyszal ukryte tresci.
 

synek234

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Jestem za Guralem.


Zastanawia mnie jak może Wam się podobać hemp gru. Większość ich kawałków jest albo o policji, albo o jaraniu. Dla mnie są żałośni.

Pozdro
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
"Magic" ... pozostawie do komentarza.

.alien ma całkowitą rację... Mag był dobrym MC, ale nie od razu najlepszym na polskiej scenie... Przez to, ze zmarł/zabił się uzyskał o wiele większy rozgłos i teraz jednosezonowi gracze uznają go za bóstwo, a ich słuch nie sięga poza K44/PFK...
 

m0omi

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ostry, HG, Dixon37, Molesta (czemu nikt jeszcze o nich nie wspomniał ?), Peja, prawie zapomniałem o Fenomenie
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Wy się tu specjalnie rejestrujecie żeby zrobić fejm HG? Po prostu nie wierze. To jest chyba pierwsze forum, gdzie widzę zmasowaną promocję tego składu - nigdzie nikomu się nie podoba, a tu nagle wszyscy się jarają... No cóż... To akurat świadczy o Was...

Nie lubię robić piramidek no ale...
O.S.T.R - za bity, za Jazz w wolnych chwilach... Obecna twórczość mnie trochę odrzuca...
Eldo - za teksty, za to, że przemyśleniami zmiata większość polskiej sceny...
Gural, - za genialne bity na jego płytach, no i za fajne nawijki
Tede - za całokształt
Rahim - za wystep na Homoxymoronomaturze, za fajne nawijki, za produkcje ciekawych bitów
Abradab - za solówki
Afrokolektyw - za teksty, sposób nawijki, bity
Fisz - za teksty
L.U.C - za, to, że robi coś czego inni nie robią, za to, że piątkowa premiera jego Planet L.U.C przesłaniem i nawijką, klimatem itd itd... zmiecie 2/3 polskiej hip-hopowej sceny, za to, że nie ma klapek na oczach i oprócz HH widzi także inne gatunki jak Trip-Hop, Nu-Jazz, za to, że dla większości "fanów" hh jego twórczość jest niezrozumiała...

Wielu pominąłem ale jak napisałem wyżej: nie lubię piramidek i rankingów - każdy jest inny, każdy robi inny rap i trudno porównywać np. Gurala do Eldo, Fo do Fisza etc.
 

Slava666

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Dołożę swoje 3 grosze :D

Peja- Za przeszłość
Zip skład/Zipera/Fundacja-Klasyk panowie klasyk!
WWO- Za przekaz
Hemp Gru- Za teksty i za przekaz z ulicy
 

-=OCB=-

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z brzucha.
Wg mojej subiektywnej opinii, zdecydowanie Adam Ostrowski ;]
Za co ?
Oczywiście przede wszystkim za muzykę jaka tworzy, ile tworzy..
Ale jeszcze za inteligencje góruje w moim rankingu, czy HG, Peja i inne jak to nazwę "elo elo" klimaty posiadają taką inteligencję jak sam Adaś ?
Kolejną rzeczą jest DYKCJA o której w dzisiejszym rapie głucho.. przecież Rap to Sztuka ;]
Mam dosyć już rapu tych wszystkich pro pro MC którzy plują w mikrofon i muszę się wsłuchiwać w co 2 słowo bo nie słyszę co mówią.. =,- Hemp Gru = Przesłanie ? Jakie ? Je*ać polciję i jarać zieleń ? Tyle z Waszych wspaniałych ambicji życiowych ?
Kwestia gustu w końcu..
 

Warnesis

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
151
Punkty reakcji
1
Miasto
Bielawa
Ostry, Fokus, Peja, Sokół (WWO), pezet, Eldo, Łona, trudno wybrać bo to zależy od kategori rapu
 

ThugLife

HipHop Maniak √ιק
Dołączył
2 Październik 2007
Posty
869
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
71
eldo
peja
sokół
pih

magik jest dla mnie jednym z najgorszych... sprzeczne z opinią wiekszości... ale jest zwykłym przeciętniakiem patrząc na cały rap jest wielu utalentowanych bardziej od magika a mowi sie o nim tylko dlatego bo to postac kontrowersyjna

pewnie gdyby żył a umarł by eldo to mowiło by się o nim, że to on jest WIELKI ccc...
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
magik jest dla mnie jednym z najgorszych... sprzeczne z opinią wiekszości... ale jest zwykłym przeciętniakiem patrząc na cały rap jest wielu utalentowanych bardziej od magika a mowi sie o nim tylko dlatego bo to postac kontrowersyjna

pewnie gdyby żył a umarł by eldo to mowiło by się o nim, że to on jest WIELKI ccc...


hura wkoncu ma ktos zdanie podobne do mojego
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
ale sie uczepiliscie tego magika. razem z kalibrem i paktofonika nagral kilka fajnych kawalkow. i jego smierc nie ma tu znaczenia. przynajmniej dla mnie.
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
.alien ja uważam podobnie... :p


hura juz 2 osoby :) a myslalem ze ja tylko jestem inny






ale sie uczepiliscie tego magika. razem z kalibrem i paktofonika nagral kilka fajnych kawalkow. i jego smierc nie ma tu znaczenia. przynajmniej dla mnie.

dokladnie. nagrali kilka fajnych kawalkow i tyle. i za co niektorzy uwazaja go za boga ? ojjj mylisz sie smierc ma duze znaczenie - dzieki temu np ludzie widza ukryta tresc w plus i minus. dzieki temu uwazaja ze zabil sie bo byl za dobry na ówczesny rap ( o_O tak tez takie opinie slyszalem ). dzieki temu stawiaja popier.dolone swieczki ( [*] ) w rocznice smierci.......
 

DzejkoB

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jeśli mamy na myśli żyjących raperów to na 1 miejscu Ostry.
 
G

Go To Klop

Guest
1.O.S.T.R
2.Paktofonika
3.Hans (z 52Debiec)
4.Sokół
5.Tede
6.Liroy
7.Abradab

Jeśli chodzi o Magika to nie uważam go za bóstwo tak jak większość jakoś go nie trawie
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
dokladnie. nagrali kilka fajnych kawalkow i tyle. i za co niektorzy uwazaja go za boga ? ojjj mylisz sie smierc ma duze znaczenie - dzieki temu np ludzie widza ukryta tresc w plus i minus. dzieki temu uwazaja ze zabil sie bo byl za dobry na ówczesny rap ( o_O tak tez takie opinie slyszalem ). dzieki temu stawiaja popier.dolone swieczki ( [*] ) w rocznice smierci.......
za boga go na pewno nie uwazam, zreszta zadnego rapera nie moznaby tak wyroznic bo raczej nikt az tak nie zdominowal sceny. po prostu uwazam ze wsrod polskich raperow jest jednym z lepszych. na pewno zadnej swieczki mu nie bede palil :p a przy okazji w '+ i -' jest jakis dziwny klimat, obojetnie czy sluchanym normalnie czy od tylu :D albo w 'Psychodeli'
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
luz ty go uwazasz za dobrego rapera ja za slabego i gra gitara.

tylko smiesza mnie ludzie mowiacy ze nikt mu nie dorowna , albo gdyby magik zyl to by pozamiatal cala scene.
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
i pozostanmy na slowie dobrego, ale zeby nie bylo ze twierdze ze jest najlepszy, bo sa lepsi. chodzi mi o to ze jest w czolowce wg mnie :D
 
Do góry