Kto najlepszy?

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Najpierw mały Offtop.

1.
Wreszcie ktoś kto ma takie zdanie jak ja. :) Dla mnie magik też nie był kimś fenomenalnym a jego kult przypomina trochę kult Lenina nie wiadomo za co. Dobra popełnił samobujstwo, ale czy to jest powód, że jest najlepszym raperem? Sam złamał to co rap przekazuje, wybrał najłatwiejszą drogę i skoczył z okna. Każdy tak potrafi, ale sztuką jest to aby walczyć do końca mimo przeciwności czy rap o tym nie mówi? Czy to nie jest sensem rapu? Dla mnie przynajmniej tak, ten prawdziwy rap o tym właśnie mówił i wciąż mówi. Daje nadzieje i przestrzega przed wybraniem właśnie tej najłatwiejszej drogi. A Magik był bardzo średnim raperem.


Srednim?
Po pierwsze jaram sie Magiem od czasu kiedy usłyszałem pierwszego Kalibra wiec kilka lat przed jego smiercia wiec tym samym mysle ze wypadan z grona ludzi którzy wyznaja jego kult bo umarł. No ale mniejsza z tym. Mniejsza równiez z tym co zrobił, bo nie o tym temat. Ale nie rozumiem kompletnie jak mozna napisac ze Magik był srednim raperem? Rozumiem ze moze sie komus nie podobac jego muzyka, teksty, to o czym robił kawałki itp. ale jesli chodzi o poziom techniczny (styl, rymy, flow itp.)to ponad 95% MC, ktorych wydała Polska ziemnia nie dorasta mu do piet! W tym kraju na prawde niewiele osob potrafi rymowac, Eldo swego czasu stwierdził ze tylko 7 osob w naszym kraju potrafi poprawnie składac rymy.

2. Jak ktos pisze ze Firma jest najlepsza to nie wiem czym mam sie zjeebac z krzesła i płakac czy sie smiac.
Rozumiem ze wiele osob w polsce gnoi Mezia, Donia, Libera itp. i tez nie podoba mi sie to co robia, ale oni przynajmniej maja jakies umiejetnosci, moze i małe ale maja. Natomiast Ta firma to jest totalne beztalencie i dno. Nie mam kompletnie pojecia jak takie :cenzura: wogole wybiło sie z podziemia.

Co do tematu to:

1. Magik
2. Rah
3. Joka

Po za tym: Dab, Fokus, Pezet, O.S.T.R, Śliwka, Miuosh, Siwy Dym, Luc z osob które słycham

i Peja, Eldo, Sokol, Łona, Hans moze cos tam jeszcze by sie znalazło.
 

jonitz

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
283
Punkty reakcji
1
na dzień dzisiejszy
najlepsi:
1.OSTR
2.Łona
3.Fokus
4.Fisz
5.Rah
godni polecenia są także:
L.U.C, Afront, Sokół, Eldo

pozdro
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
"ale jesli chodzi o poziom techniczny (styl, rymy, flow itp.)to ponad 95% MC, ktorych wydała Polska ziemnia nie dorasta mu do piet!"


ja uwazam, ze flow to akurat magik mial dosc slabe, albo to wina niewymagajacych bitow ?? ( albo jedno i drugie ).



co do wypowiedzi o firmie to popieram w pelni - nie wiem jak mozna takiego g.owna sluchac




warto dolaczyc do grona najlepszych zeusa.

generalnie lodzka scena rap rozdaje karty w polskim rapie teraz
 

getmicy

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2009
Posty
40
Punkty reakcji
1
Piszecie prawdę mówiąc o "pruchnie"... Najlepsi byli "z korzenia" WYP3, swojego czasu nawet Mezo był niezły. Jednak Mezo przyznał się do tego że robi pop.
Najlepszy jak dla mnie jest skład Atmosphere (raper Slug) oraz Dilated Peoples i osobno Evidence. Z Polski na czołowych miejscach obsadziłbym O.S.T.R., Łonę, Tetrisa, Pogo (za dobry freestyle) oraz kilka podziemnych składów które nic wam nie powiedzą.
Najlepszym producentem jest The Alchemist.
Pozdrawiam!
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
Pogo gubi się na bębnach, więc nie mogę pojąć tego co w nim dostrzegłeś wspaniałego. Totalna kaszana, lecz szczerze przyznam, że od czasu do czasu potrafi walnąć punchem z porównaniem tak, że w mózgu widza się buzuje, a oczy na wierzch wychodzą.
 
Do góry