Kto najlepszy?

Esc

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Przecież ku**a wiem to Sokół&Pono\WWO to miałem na myśli że Sokół jest w WWO :grymasi:

A za przeproszeniem skąd ja mam :cenzura:a wiedzieć, co miąłeś na myśli. Z dedukcji tego, co napisałeś wynikało, ze miąłeś na myśli, TPWC czyli Sokoła z Ponem. Moja winna, ze pisać nie umiesz?

A żeby nie robić offtopa, dodam do grona najlepszych Gramatik oraz WYP3.
 

Bogard

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
1 HG!!!!!!!! można sie czepiać że tylko jedna płyta że to że tamto... ale KLUCZ jest esencją hiphopu- i nie słyszałem lepszego krążka.
Lubie też starszych panów jak Borixon o którym nikt nie powiedział< Wojtas . Największym raperm w Polsce był Liroy a nie Magik!!!! Oczywiście ostry sokół pono eldo i inni w tym klimacie też są za:cenzura:*ści. Ale nie gural o czym on śpiewa - tylko jaki sam jest super i jakie ma super rymy buhahahaha . Nie lubie też pejowca!!!

ale to tylko moje skromne zdanie:) pozdrawiam Fanów hh
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
po pierwsze to on nie spiewa tylko rymuje-a liroy to miernota przy magiku, radze przeczytac ksiazke o pfk a nie ulegac glupim trendom. HG mnie nie fascynuje, wilku to miernota w większosci kawałkow (nie we wszystkich)
 

Bogard

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
NIe musze czytać książek żeby wiedzieć co mi sie podoba. A tym bardziej nie mam zamiaru ubostwiać samobójcy. Ja nie ulegam trendom ani modzie po prostu wiem co lubie i co jest dobre. Rap z ulicy a nie psycho:cenzura::)
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
takze lubie rap z ulicy ale nie HG, nie lubisz magika? ok-jak dla mnie najlepszy polski MC ale to jest tylko moje zdanie.
 

adk.

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja też uważam że Magik był najlepszy :D Do mnie trafiają jego teksty.
 

zaba1916

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Eldo, Fenomen, Grammatik, PiH, Molesta, stare WWO, WYP3. To dla mnie czołówka Polskiego rapu. Możliwe że o kimś zapomiałem.
 

zaba1916

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
NIe musze czytać książek żeby wiedzieć co mi sie podoba. A tym bardziej nie mam zamiaru ubostwiać samobójcy. Ja nie ulegam trendom ani modzie po prostu wiem co lubie i co jest dobre. Rap z ulicy a nie psycho:cenzura::)

Wreszcie ktoś kto ma takie zdanie jak ja. :) Dla mnie magik też nie był kimś fenomenalnym a jego kult przypomina trochę kult Lenina nie wiadomo za co. Dobra popełnił samobujstwo, ale czy to jest powód, że jest najlepszym raperem? Sam złamał to co rap przekazuje, wybrał najłatwiejszą drogę i skoczył z okna. Każdy tak potrafi, ale sztuką jest to aby walczyć do końca mimo przeciwności czy rap o tym nie mówi? Czy to nie jest sensem rapu? Dla mnie przynajmniej tak, ten prawdziwy rap o tym właśnie mówił i wciąż mówi. Daje nadzieje i przestrzega przed wybraniem właśnie tej najłatwiejszej drogi. A Magik był bardzo średnim raperem.
 

WujekDobraRada

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
EUDEZET
Eldo... Zobacz to... Wiesz, że nikt nie powinien tak nisko upaść - tym bardziej "najlepsi"

Jak dla mnie to Adam bardzo fajnie nawija, ale i tak wszyscy czekamy na najlepszego xD
 

WujekDobraRada

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
EUDEZET
Upadł tym kawałkiem... Nie do końca. Chodzi o to, co skleił. Kawałek, fakt... Trochę starawy, ale według mnie nawet najlepszym nie powinno się takie coś przydarzyć.
 

zaba1916

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Kawałek bardzo stary, ale no cóż.. U każdego polskiego rapera znalazło by się coś, przez co mógłby "upaść". A co do samego kawałka nie jest on aż taki zły, złe jest tylko to że uczestniczył w tym Beefie, ale w tym wieku kiedy to nagrywał był jeszcze dosyć młody, teraz dojrzał i na bank nie dał by się wciągnąc w takie coś.. Ja do niego mam wielki szacunek jest moim idolem, jeśli chodzi o podejście do życia, teksty. I jakieś stare beefy tego nie zmienią. :p
 

beedman

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
No tak mówicie hip hop tak ? ;)

No to od razu K44 , PFK-a , ZIP SKŁAD , Yez Yez Yo , Firma , HG

No to chyba tyle , no i śmieszy mnie jak ktoś słucha np. amerykańskiego rapu i nie rozumie słów ;]
 

djdaro151

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2008
Posty
142
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
CK
napewno nie HG ale PFK to jest klasyk niestety co by nie było to stary klasyk, jezeli chodzi o dni dzisiejsze to najlepszy chyba jest jednak OSTR .... chociaż ostatnio :/ nie zabardzo
 

morski555

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wg mnie najlepsi to: DonGuralEsko, Peja, Kaczor, Pezet, O.S.T.R, Onar, Tede...jeszcze kilku by sie znalazlo ale juz nie bede wymienial BB)
 

daxunia

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Leszno
Jak dla mnie Eldo, Ostry i Peja wszyscy na rownym poziomie
 
Do góry