Krótsze wakacje?

Status
Zamknięty.

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ja już widzę jak dzieciaki z uśmiechem na ustach będą biec 15 sierpnia do szkoły, tylko patrzeć a rok akademicki będzie zaczynał się 1 września :D
 

Marni

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Pomysł idiotyczny. 15 sierpnia do szkoły?Chyba,jeśli pomysł przejdzie to nie pójde.:)
 

Karolcia91xxx

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sandomierz
Wątpie że młodzież zgodzi się na takie coś...napewno każdy będzie się buntował ale czy to coś da to nie wiadomo...my powinniśmy o takim czymś decydować bo wkoncu to my się bedziemy uczyć a nie oni ale nie zawsze można mieć tego co się chce;p mam tylko nadzieję że jednak nie bedziemy musieli się tak uczyć
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
ale rok akademicki nie ulegnie (jak na razie) zmianie ?:>
bo to najważniejsze pytanie xD
 

ruda151

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
e tam co my możemy zrobić :p
Wiele osób gada, że nie pójdzie 15 sierpnia do szkoły, ale przecież każdy wie, że jak będzie musiał to pójdzie. My tu nie mamy, niestety, nic do gadania.

Pomysł beznadziejny. I mam nadzieję, że nie przejdzie.
 

klaudiakp

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
932
Punkty reakcji
0
Wierzę że to nie przejdzie !
Co za downy są w tej polityce.. Omg..
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Zlikwidować wakacje. Wakacje to przeżytek.
:D :D :D
Jeśli ten durny projekt o skróceniu wakacji wejdzie będę miał bunt na pokładzie. Syn mi rokosz podniesie, a ja jako powszechnie znany zamordysta będę musiał tłumić. I po co mi to ?
 

Woluś

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
339
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduny
Jak bunt to bunt, do szkoły 1 września :D
No chyba, że jak studenci od października :D
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja to bym z chęcią w ogóle nie poszła :p
już nie wiedzą co wymyślić ... :|
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
nie ejstem uczniem ale pomysl wydaje mi sie beznadziejny, wakacje upal po 30 stopni jak nie wiecej i uczniowie siedzacy w klasie, kto bedzie w takich warunkach sie uczyl i jakos w miare funkcjonowal? tyle lat bylo ze szkola zaczyna sie 1 wrzesnia itp a teraz chca to zmienic ale po co?

A mi beznadziejny wydaje się Twój argument. Czy słońce świeci czy nie, to i tak nie wpływa to na naukę.
 

krzysiek86r

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Końskie
ma ktoś link do tego artykułu?
bo nie chcę mi się w to wierzyć.

ja tam się nie boję bo studentom chyba to nie grozi :D
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
e tam co my możemy zrobić :p
Wiele osób gada, że nie pójdzie 15 sierpnia do szkoły, ale przecież każdy wie, że jak będzie musiał to pójdzie. My tu nie mamy, niestety, nic do gadania.

Pomysł beznadziejny. I mam nadzieję, że nie przejdzie.

Zgadzam się z tym....niby każdy mówi że się zbuntuje ale napewno jesli ta ustawa wejdzie "w życie" że tak powiem to i tak z uśmiechem czy bez każdy będzie musiał iśc do szkoły i wątpie żeby jakiś bunt nastał...Chcociaż ja osobiscie troche bym się zbulwersowała no ale...

Oczywiście jestem przeciw temu ale jak będzie trzeba to wiadomo-zapewne pójdę,innego wyjścia nie ma :mruga:

A co do pogody ktoś wspominał...Czy jak już czujemy słońce itd no ogólnie wakacje to czy ktoś siedzi w budzie i się uczy?? Nie...i własnie dlatego pogoda ma duuuuuże znaczenie BB)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
ja w sumie myślę, że jakby to weszło i jakby ktośchciał, żeby było 'po staremu' to by to się udało. przecież wystarczy chcieć, com ? jakby cała młodzież była solidarna i się uparła i nie poszła do szkoły w sierpniu to by coś z tego wyszło. a to, że kilka osób z jednej szkoł na całe województwo nie przyjdzie to nic nie zmienia ... bieguny dzięki temu się nie obrócą.
 

Dollomino

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z drugiej strony kabla
oj to moze sie udac, ja normalnie na wargary nie chodze, z zasady, ale w takim wypadku to bym sie do 1 wrzesnia nie ruszyla, niech nas sprawdza, a co!
A mi beznadziejny wydaje się Twój argument. Czy słońce świeci czy nie, to i tak nie wpływa to na naukę.
owszem wpływa, bo jak siedzisz w klasie w upał i się po tobie leje, to masz gdzieś nauczyciela, który coś tam sobie brzęczy
 

she_89

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
453
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ChOrZóW
wakacje są od zawsze (od kąd ja pamiętam) i jakoś zawsze było dobrze!!!! moim zdaniem lepsza jest jedna długa przerwa, niż kilka krótkich
 

paula296

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
1 651
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Szczecin
Mnie odpowiada o wiele bardziej system niemiecki.
Przecież my we wrześniu przychodzimy do szkoły i tylko oczekujemy wolnego, które jest dopiero w grudniu! O wiele lepiej byłoby mieć przerwę jesienią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry