Kreatyna

edem1991

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
bo ja tak myslałem nad masakrą albo kupic sthorma

cos mocniejszego troche bym wolał ale no nie wiem nie umiem sie zdecydowac
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Za wcześnie na takie zabawki. Kup jeszcze raz monohydrat i potem sie zobaczy co dalej, ludzie robią zazwyczaj po 3-4 a nawet więcej cykli na zwykłym mono, a dopiero potem zaczynają się łapać za mocniejsze rzeczy.
 

edem1991

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Oki tak zrobie a do tego coś na mase bym chciał tez ale nie wiem co dobre
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
A kretyna na co jest? Na masę...

W zależności od braków w diecie kup białko albo węglowodany (gainer). Ile ważysz?
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
No to zainwestuj w żarcie, bo z taka wagą bez problemu dostarczysz odpowiednia ilość kcal. Kup tylko tą kreatynę, jak już tak chcesz coś kupić.
 

edem1991

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
o zarcie sie nie martwie bo to jest ;d no zrobie tak jak piszesz kupie kreatynę i zobacze co z tego wyjdzie aa i ja jak brałem kiedys ta kratyne to brałem 3 tab rano przed sniadaniem i 3 po treningu i nie wiem czy dobrze
 

pajakx15

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Leszno City
Ja mam takie pytanie: Nie mam nadwagi, ale urósł mi trochę brzuch. Chce tą tkankę tłuszczową zamienić na mięśnie przy pomocy jakiś odżywek tylko jakich ??
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Nie zamienisz tłuszczu na mięśnie. Logiczne chyba. Możesz spalić łuszcz. Poczytaj o treningu aerobowym. polecam ABS II a potem A6W
 

Dziubek1994

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam potrzebuje rady, mianowicie mam 15 lat ćwicze w domowej siłowni od 1 listopada, w wakacje już ćwiczyłem jakieś 1,5 miesiąca lecz miałem przerwy 3 miesiące.Mam już zarysy mięśni klatki piersiowej, brzucha i bicepsa bo te mięsnie tylko ćwicze. Mam do użytku 46 tabletek kreatyny. Zamierzam ją zacząść brać po nowym roku zaraz. Warto to brać? Jakie będę miał skutki uboczne? Czy branie 1 tabletki dziennie coś da? Bo tyle chce brać. Ćwicze 3 razy w tygodni , pon - wtorek - piątek. Czy w ciągu tych 46 dni będę miał efekty pozytywne? Mogą już się pojawić efekty uboczne?
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Kończy mi się powoli mono z fitmaxu, po przerwie zamierzam kupić nitrobolon II.
Jeśli ktoś testował to niech napisze opinie o tym produkcie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam potrzebuje rady, mianowicie mam 15 lat ćwicze w domowej siłowni od 1 listopada, w wakacje już ćwiczyłem jakieś 1,5 miesiąca lecz miałem przerwy 3 miesiące.Mam już zarysy mięśni klatki piersiowej, brzucha i bicepsa bo te mięsnie tylko ćwicze. Mam do użytku 46 tabletek kreatyny. Zamierzam ją zacząść brać po nowym roku zaraz. Warto to brać? Jakie będę miał skutki uboczne? Czy branie 1 tabletki dziennie coś da? Bo tyle chce brać. Ćwicze 3 razy w tygodni , pon - wtorek - piątek. Czy w ciągu tych 46 dni będę miał efekty pozytywne? Mogą już się pojawić efekty uboczne?

15 lat- ten wiek jest nawet nieodpowiedni na rygorystyczne przestrzeganie diety a co tu mowa o suplach.
Cwicz wszystkie partie miesni a nie tylko wybrane.!!
46 tabletek kreatyny to jest nic (dzienna dawka to 10 g jezeli chodzi o mono) narazie to sobie odloz, minimum za 2 lata dokupisz sobie i zrobisz cykl.
Nie ma skutków ubocznych. Poczytaj najpierw o tym a nie sie bierzesz bez pojecia. pozdro.



Witam.
Kończy mi się powoli mono z fitmaxu, po przerwie zamierzam kupić nitrobolon II.
Jeśli ktoś testował to niech napisze opinie o tym produkcie.

A moze zamaist na nitrobolon bys wskoczyl na jakis jabłczan? np cm3 z treca?
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam ;]
Mam pytanko.
Za 3 dni kupuje kreatyne Olimp w kapsułkach i niewiem jaką wziąśc czy kreatyne olimp600 czy większą dawke.
I jeszcze jedno pytanko.
Oco chodzi ze jest napisane na opakowaniu np. Kreatyna 1100 czy Kreatyna 600.
Prosze o pomoc ;]
Pozdrawiam :)
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Witam ;]
Mam pytanko.
Za 3 dni kupuje kreatyne Olimp w kapsułkach i niewiem jaką wziąśc czy kreatyne olimp600 czy większą dawke.
I jeszcze jedno pytanko.
Oco chodzi ze jest napisane na opakowaniu np. Kreatyna 1100 czy Kreatyna 600.
Prosze o pomoc ;]
Pozdrawiam :)

powiem tak, albo chodzi o ilosc mg w jednej kapsułce albo o rozdrobnienie kreatyny, ale bardziej obstaje przy tym ile jedna kapsułka ma mg. a ile capsów kupujesz?
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mysle na zakupem ok. 130 kap. Tylko niewiem w jakiej ilosci Mg, bo sie na tym nieznam.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Mysle na zakupem ok. 130 kap. Tylko niewiem w jakiej ilosci Mg, bo sie na tym nieznam.
bedziesz brał 10 g dziennie wiec sobie sam odpowiedz na te pytanie jezeli cykl musi trwac 6-8 tygodni. masz zerowe pojecie o suplementacji a się bierzesz za nią. Dietę masz?
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Tak mam diete ale słabą. To jest mój pierwszy cykl i bedzie trwał 7 tyg. I prawdopodobnie kupię Kreatyne Olimp 600Mg.
 
Do góry