Kreatyna

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
a wklej ją tu , bo bez diety kreatyna wiele nie zdziała.
wez mi przeslij link z allegro jaka to ma byc ta kreatyna, bo mozliwe ze znacznie za malo jej zakupisz.
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
http://allegro.pl/item848543117_olimp_creatine_1000_kreatyna_suple_odzywki_200t.html
Raczej taka kupie kreatyne.Niewiem czy to nie jestZADUŻA dawka (1000Mg) NA Początek ;>
A co do diety niechce mi sie pisać zabardzo..
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
albo nie chcesz ujawnic ze diety wcale nie masz. a iestety bez diety ta kasa na tą kreatyne bedzie wyrzucona w bloto. :]

powiadasz za duza dawka...1000mg = 1 g w capsie, dziennie musisz przyjmowac 8-10 g. Powtarzam Ci ze masz zerowe pojecie o tym a zabierasz się za to.

Dni treningowe:

4-5g* rano lub przed treningiem

4-5g* po treningu

Dni nietreningowe:

4-5g* rano

4-5g* po południu
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Coś tam wiem o tym, ale nie zadużo..
A jaką diete zalezał byś mi ??
Wielkie dzięki za tą rozpiske ile cabsów brać ;))
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
noo.. takk
Koledzy juz od roku jedzą kreatyne i jakąś diete tam maja i wyglądaje sobie dość fajnie.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
ja bym na twoim miejscu na dobrej diecie polecial z roki po roku dopiero jakies tam mono.
zalezy od punktu widzenia jak sie wyglada dość fajnie. pamietaj ze za kazdym razem sie uodparniasz na kreatyne i bedziesz musial brac coraz to mocniejsze formy kreatyny. a z dobra dieta, wyprzedzil bys swoich kumpli pięciokrotnie.
 

blud666

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Noto widzocznie musze jakąś lepszą diete sobie zrobić ;]
Napisałeś ;pamietaj ze za kazdym razem sie uodparniasz na kreatyne i bedziesz musial brac coraz to mocniejsze formy kreatyny.
Czyli jak sobie zrobie pierwszy cykl z kreatyną 1000mg to bede musiał na nastepny cykl kupić mocniejszą kreatyne(1250mg) czy kreatyna(1000mg) + coś jeszcze ??
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Noto widzocznie musze jakąś lepszą diete sobie zrobić ;]
Napisałeś ;pamietaj ze za kazdym razem sie uodparniasz na kreatyne i bedziesz musial brac coraz to mocniejsze formy kreatyny.
Czyli jak sobie zrobie pierwszy cykl z kreatyną 1000mg to bede musiał na nastepny cykl kupić mocniejszą kreatyne(1250mg) czy kreatyna(1000mg) + coś jeszcze ??
nie o to chodzi. te oznaczenie 1000 mg, badz 1250 mg to jest oznaczenie ile w 1 szt kapsułki jest mg kreatyny. tak wiec biorąc powiedzmy 5 g rano byś musiał wziąc 5 capsów po 1000mg (1 g), badz 4 capsy po 1250 mg (1,25 g )
5 x 1000 mg= 5000mg = 5 g,
4x 1250 mg = 5000 mg = 5 g
a co do mocniejszcych form to masz mono, jabłczan, stack kreatynowy itp, ale na mono spokojnie bedziesz mogł zrobic 2-3 cykle.
jak juz pomyslisz o tej diecie to ja wklej bo zapewne trzeba bedzie poprawki zrobić.
 

gilera

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mam Problem , nie wiem czy to z moją Psychiką czy z czym... :]
Biorę Kreatyne od 3 tyg . Zauważyłem u mnie dziwne reakcje gdy podnoszę sztangę która ma 30 kg mam kłopot kiedyś gdy nie brałem kreatyny 30 kg to była pestka . Co to może być ? :(
 

sed4fg

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2009
Posty
817
Punkty reakcji
19
Widzę że kolega zorientowany więc również się spytam, zamierzam zakupić kreatynę z olimpu, dieta niestety odpada, zbyt duży nadmiar białka nie jest mi wskazany, ważę 72kg, wzrost 180cm, staż 12 miesięcy, wiek 19 lat, sprzęt mam w domu, ćwiczę według tego planu, lekko zmieniony ponieważ nie posiadam maszyny http://www.sfd.pl/Tr...99-t220893.html wyciskanie sztangi leżąc 70kg na serie, więcej nie posiadam obciążenia, planuje dokupić. Chcę nabrać na masie jak i zwiększyć swoje osiągi i teraz pytanie czy kreatyna mi to umożliwi? i o ile, mówię od razu że jestem troszkę zielony w temacie odżywek.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
A to masz jakiś problem z nerkami?

Jak już wyżej wspomniałem sama kreatyna dużych rezultatów nie da. Stosuje się ją po to żeby przełamać stagnację ( czyt. zastój w postępach).
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Kreatyna to pójście na łatwiznę, a bez odpowiedniej diety to jak dla mnie w odpada. Szczególnie w młodym wieku nie powinniście się w to ładować. Najpierw dieta później kreatyna. I tylko w odpowiednich ilościach. Często błędne myślenie - wezmę więcej = będę miał większą siłę, szybciej przypakuję. Nie idźcie tą drogą :D :D
 

Krzysiek09

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siemka !. :)
Biore Creatine Mega Caps 1250 i niedługo kończe cykl. I mam do Was pytanie.. Jest coś mocniejszego? Tak żeby szybko wyrobić rzeźbe, wkońcu wakacje się zbliżają i trzeba jakoś wyglądać.
Tak do 70-80zł . Haha nie odrazu Double Blast ( czy coś :D ) .
Pozdro.
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Siemka !. :)
Biore Creatine Mega Caps 1250 i niedługo kończe cykl. I mam do Was pytanie.. Jest coś mocniejszego? Tak żeby szybko wyrobić rzeźbe, wkońcu wakacje się zbliżają i trzeba jakoś wyglądać.
Tak do 70-80zł . Haha nie odrazu Double Blast ( czy coś :D ) .
Pozdro.

Tak, na rzeźbę jest dieta tylko 70-80 to trochę mało ale warto :eek:k:
 

Krzysiek09

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Czyli dalej brać ten mega caps 1250?
A jeszcze jedno... Papierosy przeszkadzają? Pale 5 szlugów na dzień.
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nie ma sensu dalej brać...niby papierosy zmniejszają apetyt...ale każdy papieros nie przynosi pożytku tak więc wiesz
 
Do góry