Kreatyna

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Ktoś tu stara się Amerykę odkryć :sleep:
 

cekol

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
stara nie stara ale poczytaj co niektorzy tu piszą to smiać sie chce... heh AMATORZY.

po twoich postach widze ze cos sie znasz ale tu chłopaki to hehe

po twoich postach widze ze cos sie znasz ale tu chłopaki to hehe
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
Nie każdy w tym temacie od razu jest OCH i ACH
no ale to nie temat do takich rozmów ;)
 

cekol

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
kreatyna dobrze stosowana wraz z innymi potrzebnymi do tego suplementami moze bardzo dobrze konkurowac z np:METANABOLEM i nie odnosicie zadnych skutkow ubocznych ale zeby osiagac dobre efekty trzeba miec kase bo to drogi interes bo na pojedyczych cyklach sie nie konczy i sie zupełnie nie opłaca tego brac :)
 

Arczi84

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
Ja wracam po 4 letniej przerwie i póki co siła idzie naturalnie, ale zakupiłem sobie jakby mnie zastał dłuższy zastój kreatyne vitalmax 300g zielona w proszku. Czy ktoś może ją brał i wie czy dobrze działa? wiem że organizmy są różne i róznie reagują i że do tego dochodzi dobry trening i dieta ale myslicie że mogę na niej zrobić z 10kg na sile i z 3-4kg wagi?
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
nikt ci tego nie powie, poza tym , nie pytaj się w kilku postach w 2 tematach o to samo, czy ta kreatyna jest dobra, prędzej wpisz w google jej nazwę, dopisz opinie i wyskoczy ci zapewne mnóstwo zdań innych userów którzy ją używali
Pozdrawiam
 

Arczi84

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
Czytałem, ale nie wiedziałem czy te opinie były prawdziwe czy ktoś trochę je "podrasował". Kreatyna to nie steryd a opinie że w bicu urosło komuś 2,5-3cm siły 25kg i masy 6-9kg to trochę wydaje mi się naciągane. Ok sorki, jestem nowy i szukam tematów gdzie są akurat ludziska aktywni i dlatego może się powtórzyłem.

Pozdrawiam Serdecznie
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
patrz po prostu czy na większą ilość osób w ogóle kreatyna podziałała, czy akurat tobie podejdzie też nikt tego nie powie, po prostu sprawdź.
 

Arczi84

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
Dam znać jak będę brał i jak po cyklu. Narazie naturalnie, dziś mały progres w ćwiczeniach na serie. wyciskanie na klate z 65kg na 66kg 5 serii po 8 powtórzeń, a biceps z 12,5kg na 14kg modlitewnik 5 serii po 10 powtórzeń. Jestem zadowolony z postępu naturalnego he he
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
zapraszam do stworzenia swojego Dziennika Treningowego w takim razie, będziesz mógł się dzielić z walką i osiągami ;)
 

cekol

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
po pierwszym cyklu z kreatyną i dobra dietą w niecałe 2 miechy osiagnełem 15 kg siły i 5 kg masy po trzecim cyklu juz z aminokwasami itp osiagnełem prawie 20kg siły i 6 kg masy i mysle ze wiecej sie nie da wyciagnąć z jednego cyklu a ogolnie teraz mowiąć bo jestem juz po 5 i zrobiłem sobie małą przerwe z wagi 68kg jak zaczynałem teraz waze 87kg i sterydy sie chowają w p[izdu z nimi!!! troche determinacji i mozna miec duzo i zdrowo.
 

Arczi84

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Katowice
ok to postaram się dziś stworzyć taki swój dziennik treningowy, chociaż cudów siłowych nie ma się co spodziewać, ale to fajny pomysł. Będę mógł co jakiś czas zerkać czy idize siła czy stoje w miejscu jak waga itp.
To jak na kreatyne całkiem niezłe wyniki, jak mnie dopadnie dłuższy kryzys dam znać że kuracja rozpoczęta i jakie efekty :)
Dzięki za pomoc i dobre słowa :D
 

czesio05

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam mam 16 lat waze 60 kg wzrostu mam 170 ćwicze rok czasu i mam zamiar zarzywac kreatyne.moze ktoś doradzić jaką kreatyne zarzywac ??
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
za warzywa się weź a nie za kreatyne ...

Ryż/kasza/makaron/ziemniaki/kurczak/warzywa/jajka/ryby- to Twoja kreatyna na początek ;)
 

cekol

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
16 lat na poczatek dobry kup sobie jakies amino BCAA jak koledzy wyzej odpowiednie zarcie a jak juz chcesz zbardzo to jabłczan sobie kup
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
cekol, na począte doradzasz żeby kupił tylko BCAA i odpowiednie żarcie, ale piszesz że jak już tak bardzo chce kreatyne to dlaczego od razu jabłczan? a nie jakieś mono
 

cekol

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
bo panie bossy odpowiadam na pytania chłopak pyta o pomoc a nie ze ma nie brac. wogole tu nie mało kto odpowiada na pytania tylko nie potrzebna pier... jak twoje panie bossy! a czemu nie odrzu jabłczan to tak sie znasz i nie wiesz ...
 
Do góry