Kraków

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
impresja_switu - rynek jest ciągle remontowany. Nie mogą wszystkiego na raz zrobić bo sparaliżowałoby to miasto;/ Uważam że wszystko ładnie prze do przodu. Z Krakowa jestem bardzo zadowolony.

Jeśli ktoś chce poznać Kraków bliżej i dodatkowo lubi biegać lub jeździć na rolkach zapraszam na usta-usta - mamy dla Was ciekawostkę.
 

Chocolate

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z daleka
Uwielbiam spędzać czas w Krakowie, niestety mam ponad godzinę dojazdu mimo to warto ją poświęcić ;). Kraków ma to coś, kocham włóczyć się uliczkami Śródmieścia.
 

scyth

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
33
jak dotąd byłam w Krakowie kilkanaście razy, teraz od września będę tam mieszkać bo dostałam się na studia ;] uwielbiam to miasto i marzyłam żeby dostać się na politechnikę - ma to tez swoje minusy - zostawiam wielu przyjaciół. Mam nadzieję, że nie będę się tam czuła samotnie
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
w Krakowie są właściwie same klimatyczne miejsca ;) nawet Nowa Huta jest na swój sposób sympatyczna, czuje się ten dreszczyk emocji chodząc po niej ;)
a sporo ciekawych miejsc w Krakowie można znaleźć tu: http://www.domoklik.pl/kalejdoskop/965 gdzie jest kilka wirtualnych wizyt z Krakowa, bardzo fajna rzecz :)
 

nożyczki

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
w wolnym czasie uciekam na Kazimierz...uwielbiam ten niepowtarzalny knajpiany klimat. Ostatnio też Podgórze nęci coraz bardziej. Drukarnia, te sprawy. Studia już za mną, na szczęście tu zostałam, mieszkam, żyję. [ach sentyment mi się włączył]. Jest tyle ciekawych miejsc.
 
Do góry