Koniec świata 2012

M

MacaN

Guest
21 grudnia, 25 grudnia, 13 w piątek...
Każda data jest dobra.

Bezsensowna jest zabawa w numerologie, a jeszcze śmieszniejsza próba naukowego udowodnienia jej autentyczności.
Są ludzie, którzy twierdzą, że mają racjonalne dowody na to, że świat skończy się 21.12.2012.

Numerologia polega na sumowaniu liczb, w celu odkodowania ich znaczenia: 21. 12. 2012 ; 2+1=3; 1+2=3; 2+0=2; 1+2=3; 3+3+2+3=11;
Wynik zawsze będzie równy 11, ponieważ w dodawaniu nie ma znaczenia kolejność znaków.
Czym jest liczba 11? Teraz wchodzimy w teorię spiskową.
Nie będę o wszystkim mówił, literatury i materiałów na ten temat jest mnóstwo w internecie.
Zakon Iluminatów używa liczby 11, jak jednej z magicznych. Podobno, gdy jakaś data da nam w rezultacie sumę 11, to odprawiają wielki rytuał.
Np. 11 września- 11.09 ; 1+1=2; 0+9=9; 9+2=11

Ty chyba nie bardzo wiesz, o czym my piszemy mając na myśli 21 grudnia ? Nie ma to nic wspólnego z numerologią, to jest astrologia. Majowie zajmowali się astrologią.

Ale dlaczego chcesz mi zabrać mi tą wiarę
Przecież ja nie zabieram twojej wiary w temacie grawitacyjnym
JA ci nie zabraniam w to wierzyć
Dlaczego ty zabraniasz tego innym ?

Ludzi trzeba uświadamiać. Dyskusja na forum nie polega na poklepywaniu się po plecach i potakiwaniu sobie nawzajem, tylko na dyskusji, wymianie argumentów.

Chcesz mi tutaj udowodnić, że manipuluję ludźmi, narzucam im swoją wolę, czy tak ? Jeśli tak, to dowiedz się, że w takich tematach na tym właśnie polega dyskusja... Oczywiście można ciągle gdybać i zadawać filozoficzne pytania bez odpowiedzi, lecz to do niczego nie prowadzi.
 

LordZibi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2011
Posty
10
Punkty reakcji
0
Nie wierzę w ten koniec świata , a co do przepowiedni majów to mówili w telewizji , że oni się pomylili i to ma być jakaś nowa era , a nie koniec świata.
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Ludzi trzeba uświadamiać. Dyskusja na forum nie polega na poklepywaniu się po plecach i potakiwaniu sobie nawzajem, tylko na dyskusji, wymianie argumentów.
Ale ty ją poczułeś, wynika to z twojej wypowiedzi,zatem to ja jestem w tej chwili manipulatorem
Oczywiście można ciągle gdybać i zadawać filozoficzne pytania bez odpowiedzi, lecz to do niczego nie prowadzi.

Ale to ty gdybasz a żadnych faktów uzasadnionych (choćby nawet internetowe źródła ) nie przedstawiasz
Pytanie jak chcesz wpłynąć na innych skoro nic im do inny wierze nie dajesz?
 
M

MacaN

Guest
Jakich ty faktów potrzebujesz ? Do czego ? Do zanegowania kłamstwa Baby Wangi ? Rusz głową

Jakich ty faktów potrzebujesz ? Do czego ? Do zanegowania kłamstwa Baby Wangi ? Rusz głową
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
Macan nadał nie jarzysz
Te słowa które powiedziałeś, były moimi słowami ,
Nie rozumiesz tego, że piszesz to co ja chcę żebyś napisał
Proponuję ci jeszcze raz przeczytać wszystko, nawet jak to będzie potrzebne parę razy
 
M

MacaN

Guest
Świetnie, jesteś dobrym manipulatorem. Odpowiedz mi teraz na jedną rzecz : jaki to ma związek z końcem świata, do jasnej cholery ?
 

Mściciel

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
29
Punkty reakcji
2
Ty chyba nie bardzo wiesz, o czym my piszemy mając na myśli 21 grudnia ? Nie ma to nic wspólnego z numerologią, to jest astrologia. Majowie zajmowali się astrologią.

Wiem doskonale czym zajmowali się Majowie. Każdy wie, że data 21 grudnia wzięła się z ich kalendarzu.

Mówiłem jednak o czym innym.
Napisałem o podejściu współczesnego człowieka do takich dat. Starożytna cywilizacja pozostawiła nam swój kalendarz, zanim zbadaliśmy dokładnie znalezisko, ogłoszono, że ten konkretny dzień jest ostatni, więc jest to dokładna data końca świata. Później jednak odczytaliśmy, że chodziło naszym przodkom o początkej nowej ery, o to, że ludzie zaobserwują specyficzne ułożenie Ziemi względem pozostałych ciał niebieskich naszego Układu Słonecznego. Dzisiaj żyją ludzie przekonani, że wszystko jest spiskiem, a wedle zasad okultystycznej numerologii można rozkodować tę datę.

Chodzi mi o głupie podejście do świata, które reprezentuje część ludzkości
 

luk1407

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2012
Posty
223
Punkty reakcji
7
Wiek
37
koniec świata nie nastąpi w grudniu 2012 roku, ale żyjemy w czasach ostatecznych. Ta data jest promowana, po to żeby przygotować ludzi na nadchodzące zmiany. Wybuchnie wojna światowa, ale to nie będzie koniec świata tylko plan antychrysta żeby przejąć kontrole nad ludźmi i wprowadzić ustrój totalitarny, tgz. Nowy Porzadek Świata. Każdy człowiek ma być oznaczony chip'em.

To wszystko co ma nastąpić było zapowiedziane w Apokalipsie św. Jana

nie stety ich plan się nie powiedzie, ponieważ tym razem zainterweniuje Bóg. Antychryst zostanie zniszczony, a Jezus Chrystus powróci na ziemie na Sąd Ostateczny

polecam przeczytać orędzia które otrzymuje od Jezusa Chrystusa współczesna mistyczka z Irlandii, znajdziecie je tutaj http://www.ostrzezenie.yoyo.pl/

ps.

znakiem dzięki któremu każdy z znas będzie mógł rozpoznać te czasy będzie ukazanie się Krzyża na niebie, w tym samym pomęcie każdy człowiek zobaczy stan swojej duszy, to bedzie tuż przed Sądem Ostatecznym,

opisała to w swoim dzienniczku św. Faustyna

"nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzien. sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak Krzyża na niebie, a z otworów gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krotki czas przed dniem ostatecznym."
Z Dzienniczka św. Faustyny nr.83
 

kamiliusz

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2012
Posty
42
Punkty reakcji
1
A niech będzi, przynajmniej na nowo będzie po tym wszystko, w miare ogarnięte...chyba
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Polecam zapoznać się z tym krótkim, aczkolwiek wymownym tekstem: http://www.wykop.pl/ramka/1319595/oswiadczenie-stowarzyszenia-majow-z-gwatemali/
 
M

MacaN

Guest
Wojna coraz bliżej. W tym tempie do grudnia może nastąpić nawet wojna na atomówy... Może koniec w tym sensie ?

Dziś po raz pierwszy w historii na stolice Iranu spadły rakiety.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Z tym końcem świata to ja mam teraz problem.Koleżanka z pracy poprosiła,abym ułożyła jej grafik tylko do 21 -bo potem to koniec świata.
 

novak

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Bzdury te katastroficzne jak nie wiem, prędzej padniemy od takich rzeczy jak GMO niż z powodu końca kalendarza Majów..
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
Ziemia wyleci gdzieś w kosmos

To od kiedy Ziemia nie lata w kosmosie?


Według Wangi takie będą losy Ziemi na najbliższe lata:

2010 - Początek III wojny światowej

2011 - W wyniku opadu radioaktywnego północna półkula Ziemi będzie niemal pozbawiona fauny i flory. Następnie wrogowie zaczną chemiczną wojnę przeciwko pozostającym przy życiu Europejczykom.

2 pierwsze punkty „przepowiedni” jej nie wyszły, może za 234346 razem jej się uda?


W Indiach z 900 milionów 500 milionów głoduje

Szkoda, że nie wiedzą o tym mieszkańcy Indii… mam akurat znajomych hindusów, nieco inaczej z ich perspektywy to wygląda… (różnica kilkusetkrotna)


Tam każdy może zjeść za darmo.

To też bajka…


Indie to bogaty kraj, więc nie dziw, że się zbroją. Poza tym już nie dają na atomówy - oni je mają od dawna.

PKB Polski (realny) wynosił w 2011 13,469 USD na obywatela, a Indii: 1,514, Korei Północnej ok. 1.200 (pewnych danych nie zna nikt)

Fan fan połączyłem 3 twoje posty, to nie przesada? Następnym razem będzie nieodwołalnie Warn w górę


Tak w ogóle, nie wiem co ten temat robi w dziale religia... Co ma piernik do wiatraka ?

Z tego powodu temat wyląduje w dziale społeczeństwo
 

Fan-Fan

Zbanowany
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
711
Punkty reakcji
8
2 pierwsze punkty „przepowiedni” jej nie wyszły, może za 234346 razem jej się uda?


Przedstawiam ci same fakty to jest film dokumentalny nie spekulacji
Oczywiście jest on w języku rosyjskim, niestety
Na temat Chin wypowiem się później
Bo chcę to rozłożyć, między faktami a spekulacjami


To co z 2011 r?


Od minuty 36 do 47 znajdziecie odpowiedź na to pytanie


Benedykt XVI powiedział że zwierząt przy Jezusie nie było jak pokazuje to szopka
Zatem co ? Watykan chce III wojny światowej ?
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja podchodzę do tematu nieco żartobliwie i zawsze mówię, że koniec świata nie może nastąpić w 2012, bo ja dopiero w 2013 biorę ślub! ;-)
 

Pietro199022

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2012
Posty
77
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Lublin
Ludzie pogody nie potrafią przewidziec na dalej niż tydzien do przodu:lol:
Jaki koniec:lol: Parę końców swiata przezylem, wiec kolejny nie robi różnicy:rolleyes: NIKT nie moze przewidziec kiedy on nastąpi i czy nastapi;)

Nokia 6070 -> SE s313 -> LG GT540 -> HTC EVO 3D (Android 4.0.3)
 
Do góry