Kolczyki

sylwia_1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
323
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Zielonych Płóc Polski :)
Hejka jestem Ewa już mnie znacie:) Zrobiłam sobie teraz dziurkę w uchu drugą!! :sexy: wciągło mnie to chce mieć mnóstwo!!!! na początku sie bałam bulu ale teraz ahh jak to superr wygląda :p zrobie sobie jeszcze trzy dziurki tylko zrobiłam w prawym a nie w lewym uchu <_< bo jestem leworęczna i tak jest wygodniej siostra sie zemnie śmieje że będą mnie obgadywać w szkole bo wszyscy mają w lewym... :(
przejmujesz się?? Przynajmnije jesteś oryginalna a nie tak jak wszyscy... ja mam 4. dziurki w jedyn i 3 w drugim :p hehe pozrawia :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a przebijalyscie kiedys uszy kolczykami ? bo ja to zrobilam :D
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
nie kolczykami tylko poprawiłąm hihi najpierz zmroziąłm lodem ucho taż ż ego nei czułam potem wbiłam zpacyjalną igłe fajnei sie krew lała :D a kolczy był troche większy niż dziurka to musiałam to przebić nie bolało :) teraz mam trzy w lewym uchy ale chyba jeszcze zrobie dwie bo nieeparzysta ilość fajnie wygląda :) narazie jestem gwiazdka :))
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja sobie przebilam kolczykami bo nie mialam igly i innych rezcy potzrebnych (spirytus, lód itp.) bolalo normalnie tak jakby sie igla przebijalo i krew leciala ojj i teraz boli troche...
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja dzisja kupiłam sobie dwa kolczyki do pępka z firmy Yoko w Silesi.
Naprawde tanie były jeden z tytanu srebny z kamyczkiem czerwonym kosztował 19 zła a nie jak u nas w skelpie 40zł.
A drugi jest to znak skorpiona czy coś tam Srebny ładny kosztował 29zł.
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja Tak Samo Polecam Siesie :) Bardzo Tam Tanio Jesli Chodzi O Kolczyki :D
 

kondix

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Malbork'in'POLAND
mi przeszkadzają kolczyki, jak panienka ma na języku, dziwne to uczucie i wrażenie robi na mnie ;/

pozdr. K-x
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
A może tak chłopcy by się wypowiedzieli na temat dziewczyn z kolczykami w jęzorku ? Jakie wrażenia wizualne. a może z praktycznej strony miłości oralnej czy po prostu zwykłego pocałunku z języczkiem :)?
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
może nie jestem chłopcem :)P) ale kolczyki w języku... fuuu... :niepewny:
w pępku ujdzie...
ale wole w brwi :D
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Łee widzę, że faceci po prostu, aż się gotują z powodu odpisywania na moje pytanie - dzięki :D
 
Do góry