Kolczyki

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Katherine no wiec tak (oczywiscie wedlug mnie):
-nie przebijaj sobie 2 lub wiecej dziurek na raz, lepiej robic to pojedynczo a nastepna zrobisz jka juz cie nie bedzie ucho bolalo,
-o tym ze przebijaja uszy w przychodni nie slyszlam juz predzej u kosmetyczki :p czego nie polecam bo kosmetyczka przebija pistoletem, ja przebijalam sobie igla i mi wogle to nie ropieje a to co u kosmetyczki to nie najlepeij sie prezentuje :/ nie wiem czemu...przebicie igla troszke boli, radze ci "zamrozic" ucho tzn potzrec lodem to prawie tak jak znieczulenie :p wtedy nie bedzie duzo krwi i nie bedziesz prawie czula
-jezeli odkazisz igle i bedzie ona nowa! (chociaz nie musi ale tak jest bezpieczniej) najlepiej "trzynastka" to raczej zakazenie ci nie grozi no i jeszce musisz oskazac spirytusem pare razy dziennie ucho
Pozdrawiam :) To sa moje porady z życia wziete poparte na osobistych doswiadczeniach :p Tak bylo w moim przypadku w twoim mzoe byc inaczej :)

No wiem, ale nie sądzę, żeby za kilka godzinek zarosła...
jak jest swieza to mzoe zarosnac, mi zarosla ale na uchu w ciagu godziny
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
A noto wiadome, ze świeża zarośnie, ale jakbym zorbiła ją w wakacje to raczej w roku szkolnym chyba nie powinna zarosnąć no nie??
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
no nie wiem :p ja moich wakacyjnych kolczykow nie wyciagam na dluzej wole nie ryzykowac :p
 

Emilia1990

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Gdyni
Ja sądze że na co dzień duże obkolczykowanie w naszym wieku fajnie wygląda. Ładne są kolczyki w nosq na brwi oraz duza ilość w uchu, ale jak mamy gdzies wyjść na jakis bal czy wesele to co?? bez tego bedzie dziura pusta a kolczyk do tej okazji nie pasuje i co zonk. Gdy jest się juz starszym to sie tez nie przydaje
Dlatego preferuje z tych "ekstermalnych" miejsc na kolczyk- pępek, zawsze da się ukryc ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
moich kolczykow to prawie nie widac bo mam prawie zawsze rozpuszczone wlosy :p a co do balu to hmm ubrala bym jakis elegancki kolczyk :D wcale to brzydko nie wyglada, przyanjmniej mi sie podoba
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
kolczyki ? tylko w uszach ... w innych czesciach okropnie :] na starośc to nie ciekawie bedzie wygladalo ,chyba ze sie dobrze zrośnie ;)
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
a ja mam w prawym uchu 5 (jeden tam na chrząstce) a w lewym 2 :p
i kiedyś mi sie nudziło to zrobiłam sobie w nosie w prawej dziurce...ponoć lepiej,, bo lewa dziurka jest mniejsza i mogą być jakieś problemy :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a mzoe macie zdjecia swoich wykolczykowanych uszów? :p
ja w pepku bym nie mogla zrobic bo mam pieprzyka :/
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
Ja prosiłam mame zeby mi pozwoliła w pepku, ale powiedziała ze jestem za gówniara, i czpia sie. Ale dzisiaj zobczyła moja kolejna dziurkę w uchy i... powiedziała ze fajnie wyglada, zreszta sama ma wsumie 4 kolczyki
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Ja miałam problem z ojcem.. raz zrobiłam to sie bałam , że zobaczy to ściągnełam (miałam 12 lat)
a potem jak miałam 15 lat zrobiłam i mu powiedziałam .. zmarszczył sie ale przywykł.. pozniej jak zobaczył reszte ... jak sobie zrobiłam to kazał ściagnąć.. ale popitolił popitolił..., ze jak sobie w tym roku zrobiłam w nosie to powiedział ze fajny... dziare tesh chcę sobie zrobić ale jeszcze się zastanawiam :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
kinga18ink nie a skad takie przypuszczenie :p
moi starzy mysla ze mam 2 kolczyki w uszach :lol:
 

olgus

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Ja chcialam sobie zrobić jakoś pod koniec roku szkolnego piercing w jęzorku.. :p moim rodzicom oczywiście nie podoba się ten pomysł i nie podzielają mojej radości z tego powodu, ale wolałam ich uprzedzićm bo i tak sobie zrobię:p
 

Lexia

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
ŁDZ
Mnie to się np. nie podoba , jak dziewczyna przekłuwa sobie język i pępek , bo to zawsze jest robione na pokaz
dla chłopaków , nie twierdze że wszystkie takie są , zdarzaja się wyjątki. Dla mnie to jest paskudztwo , później sa same problemy.Percing jest ok , ale róbmy go z umiarem !! Ja preferuje tylko przekłuwanie uszu . Jedna dziurka w jednym i drugim uchu i starczy !!! Bądźmy ludźmi a nie...... :/
 

zal

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2006
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
Ja powiem Tyle w Brwi Mnie Troszeczke Bolalo a w Jezyku Wogle :) Dla Nie Ktorych Jest to nie do przyjecia ale za pare dni bede mial 2 kolczyk w jezyku :)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja znam dziewczyne co ma 3 kolczyki w jezyku :p ale u faceta? hmm
a moja kolezanka miala kolczyka w jezyku i wyciagnela go na kilka dni,pozniej wlozyla z powrotem a teraz juz nie czuje smaku :/ nie wiem co z nia bedzie, teraz chyba bierze jakies leki czy cos
 
Do góry