Kolczyki

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Ja planuję w pepku, ale starsi się pewnie nie zgodzą... dlatego wolę ich postawić przed faktem dokonanym :p
Tylko słyszałam, że żeby zrobić piercing trzeba mieć zgodę rodzica...? Prawda to? I mieszkam w małym mieście, gdzie chyba nie ma studia tatuażu, tylko salony kosmetyczne :/ I tam muszę zrobić. Myslicie, ze mi zrobią bez zgody rodziców :p ?
Zastanawiałam się nad jęzorkiem, ale to może kiedyś... boję się o zęby, bo jak na razie mam ładne :D i nie chce żeby mi sie strało szkliwo :/ Ale kuszą mnie doznania podczas pocałunku z kolczykiem... :p Eheheh :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Asiunia 16 widzialam na zdjeciach ze mas zkolczyka no i jak potrzebna byla zgoda? :p
 

Łuki

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
ak to prawda że dziurki szybko zarastają czy jak to tam leci bo ja mam kolczyk ;(
fuuuj
 

rastaona89

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
hmmm no to ja miałam w uszkach kiedys 24 kolce ;) ale wyciagłam teraz zostawił tam tylko 5 i w jednym uchu wewnatrz kanału mam :) no i oczywiscie w innych czesciach ciała ;) pozdro :*:)
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
A ja az dwa kolcyki po jednym na każdym uszku hihi.. ale miałam już w nosku i na języku - fajna sprawa ale teraz to już mi nie wypada zakładać bo w pracy mogą dziwnie na mnie patrzeć... :p
 

matusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ja mam i w prawym i w lewym i jakos nikt sie ze mnie nie smieje ...a przypomnialo mi sie :] bo keidys sie tak gadalo chyba ze jak sie ma w prawym to sie jest lesbijka czy cos :p
[/quote/]


mówi się że w prawym noszą tylko pedały.

ja mam 2 dziurki w lewym uchu. wszystkie robiłam u kosmetyczki, uważam, że to jest bezpieczniejsze niż własnoręczna robota:0 są różne sposoby robienia dziurek samemu, np. moja kolezanka żeby ją nie bolało zamroziła sobie ucho i przebiła igłą. mi podobają się kolczyki w języku i jeszcze w uchu bym chciała mieć, no i na brwi :D
 

Iza 1

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Moja mama jak widzi, że ktoś jest tak poprzekówany, ma dziurke tu i tam i jeszcze tam, to mówi że to rasowa krowa he he.
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
a ja mam kolczyka w lewym uchu na chrzątce i jest OK, ale jak przyszłam do domu to starzy powiedzieli że chyba mnie Bóg opuścił... ;P

A tu załączam zdjęcie mohego kolczyka (robiłam wczoraj)
Kolczyk.jpg
 

ema

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
rozpierdalam swą inteligencją w terenie
ach...koczyki ja juz po tygodniu od pierwszych 2 dziirek w uchu zrbiłam sobie kolejne a teraz to zostało mi 6;P jeszcze trochi i mijesca ni bedzie :D moj father sie smieje ze jak kanibal jestem obwieszona i pokłuta :D

a przebijalyscie kiedys uszy kolczykami ? bo ja to zrobilam :D


no jasne ze tak :p :D wszystkie 6 kolczykiem, nawet te na chrzastce :D co prawda niektore efektem był % ale jest pamiatka i co wspominac :D
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
Witam, ja mam kolczyk w języku i 4 w uszach (miałam 7 ale musiałam niektóre wyjąć, ale pewnie znowu przebije :))

Myślałam, że zrobienie kolczyka w języku boli bo kiedy się w niego ugryziemy albo nawet ściśniemy paznokciem to boli, jakie wielkie było moje zdziwnienie jak okazało się że nie boli WCALE.

Jestem z niego zadowolona, ładnie wygląda i rzadko go ściągam, przebijałam język dwa razy, za pierwszym nie miałam kolczyka do zmiany i musiałam wyjąć, teraz już mam =]

Pozdrawiam tych co lubią kolczyki!

ucho.jpg
 

janka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
33
kurcze ja bym strrrasznie chciała mieć w języku...tylko powiedzcie mi czy jest jaki9ś sposób żeby szkliwo zębów sie nie psuło? bo nie chciałabym niszczyć swoich ząbków :/

aha i czy to prawda że są przeźroczyste kuleczki do kolczyków (bo zanim moi rodzice sie dowiedzą musze to ukryć)

aha BeThereForMe ile miałaś opuchlizne?
 

BeThereForMe

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2006
Posty
126
Punkty reakcji
1
kurcze ja bym strrrasznie chciała mieć w języku...tylko powiedzcie mi czy jest jaki9ś sposób żeby szkliwo zębów sie nie psuło? bo nie chciałabym niszczyć swoich ząbków :/

aha i czy to prawda że są przeźroczyste kuleczki do kolczyków (bo zanim moi rodzice sie dowiedzą musze to ukryć)

aha BeThereForMe ile miałaś opuchlizne?

Ja miałam kulkę jasno różową z plastiku więc przezroczyste też na bank są wystarczy poszukać ;)

A co do opuchlizny to nie miałam wcale ;) naprawdę! ani nie bolało ani nie puchło, jedyny problem jest taki że nie przyjemnie jest pierwsze zmienianie kolczyka u kosmetyczki i to ,że przez pierwsze 12-24 godziny mówi się niewyraźnie , wprost sepleni więc za nim wrócisz do domu poćwicz słowa których najczęściej używasz rozmawiając z rodzicami :) i pozatym nie mów nic... machaj tylko głową :p (tak robiła moja koleżanka, która ukrywała kolczyka przed rodzicami, kiwała w pierwszy dzień głową).

Pozdrawiam
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
Ja mam kolczyki w uszach oczywiście no i w nosie- nos miałam przebijany przez kosmetyczkę bo bałam sie bólu, za to pępek sobie sama przebijałam.
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
taaa.... a ostatnio dziewczyna ode mnie z klasy zrobila dziurke swojej siostrze w jezyku...fuuuj... same tak na szybko na ulicy zrobily welflonem (czy jak to sie tam pisze ;))... masakra :/

A co do moich kolczykow ,to ja mam tylko dwa... po jednym w uchu...a tak chcialabym miec jeszcze z conajmniej dwie dziurki, tak ,zeby w jednym uchu byly 3
 
Do góry