Kolczyki

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Ja rodzince muwie że sobie robie tam i robie . Ja musze postawić na swojim i zawsze wygrywam.
 

pomafi

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
162
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
A zgadnijcie :P
miałam z chyba z 7 lat temu przebijane uszy i pół roku wytrwale z nimi żyłam. Potem musiałam zdejmować, bo za bardzo się bałam oberwania ucha na treningach i czasami się je założyło znowu, czasami zgubiło, czasami się nie chciało....Już ładnych pare lat nie mam kolczyków, ale mam te całe szczęście, że dziurki, jak zostały, tak są i na naprawdę potrzebne okazje można na nich zawiesić żelastwa:)
Gdzie fajnie? KKolczyk podkreśla miejsce, w którym się znajduje, więc fajnie, jak i otoczenie jest ładne. U facetów? Proszę bardzo - byle nie zwisające :lol: ale czasem osobnik z grotem we brwi wygląda całkiem interesująco :p
Bardzo ładnie prezentował się kolczyk u pewnej dziewczyny na...karku. Taki nietypowe miejsca też mi się podobają. Osobiście nie noszę żadnuch kolczyków, bo jakoś tak rozeszły się :p
(i tak najbardziej podobają mi się dziarki :D )

Pozdrawiam
 

Zjawa;)

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Sny;)
A ja sobie też mam wiecje niż ustawa przewiduje;) Mam sobie 3 dziurki...i to zrobione jakies 4 lata temu:p Chcialam sobie zrobic jeszcze dwie...ale jakos nie doszlam przez ten czas do kosmetyczki...;)
 

AGATKA ;)

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2005
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
stumilowy las
ja chciałm zrobić sobie wysoko ale jednak zrobiłam sobie drugą nisko ale później drugiego dnia uznałam dlaczego nie jeszcze jedna przecież niepażysta ilość jest lepsza a dwie to tandeta, zrobiłam jeszcze jedną teraz chce zrobić jeszcze dwie nawet mnie to nie boli bo przemywam to codziennie wodą utlenioną ia uważam zeby tego nie dotykać
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
kolczyki "na dole" ucha zazwyczaj nie bolą :p gorzej z tymi w chrząstce...wiem coś o tym...:p
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
ja do kosmetyczki juz niegdy nie pojde zeby przebic ucho, wole zrobic to sama igla, przynajmniej mi ropiec nie bedzie
a ja sie cholernie boje igly.
Wszystko u kosmetyczki robie. Pistoletem, rach, ciach i nie boli :)
 

Little insane

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ja mam 3 kolczyki w lewym uchu jeden w prawym :D robione byly (ostatnia w lewym) jakies 3 lata temu :) (teraz mam 18) wiec mysle ze to chyba z wiekiem dziurawienie sobie uszu przechodzi :p fakt ze pozniej chciałam jeszcze jednego ale nie doszłam jakos do kosmetyczki :D rok temu strasznie chciałam w brwi, ale jakos mi przeszło po czasie ale tezraz kumepl sobie zrobił i mam znow straszną chcicę na kolca w brwi :D boje sie tylko troche ze moze byc strasznie widac jakbyzaczelo sie paprać i wogole.... i jak coś to nie teraz na te mrozy bo mi odmarznie :p
 
Do góry