Kolczyki w różnych częściach ciała

A

Anonymous

Guest
dokladnie mialam to samo wyjelam kolczyka z jezyka na 2 dni i mi dziurka zarosla wiec pchalam go na maxa az znow wszedl:p a musze sie pochwalic dzis przekłułam extremalne miejsce hihih jejku wygląda dość fajnie balam sie że bedzie bolec ale nie było tak żle troszke odznacza się spod koszulki hihihi jejku stalam sie nałogiem kolczyków bo za tydz ide pępek przekłuć:p :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jej w moim miescie jest taka panna co ma całą twarz wykolczykowaną okropnie to wygląda...
 
A

Anonymous

Guest
hihih wyobrazam sobie :p jednak co za duzo to niezdrowo i nieładnie ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
jej w moim miescie jest taka panna co ma całą twarz wykolczykowaną okropnie to wygląda...
Wlasnie lepiej nie przecadzac z ozdobami bo mozna sie na tym przejechac i wygladac gorzej niz bez nich! :hyhy: :rotfl:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mysle że tacy ludzie chca tylko zwrócić na siebie uwagę wyglądem...
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
mysle że tacy ludzie chca tylko zwrócić na siebie uwagę wyglądem...
Tak moze albo po prosty chca zaszpanowac albo po prostu mysla ze w tym ladnie wygladaja :zdegustowany:
 
A

Anonymous

Guest
ja mam troszke inna teorie choc z wami sie tez zgadzam ale mysle ze to nie u kazdego szpan u niektorych to tez nałóg zaczeli od 1 i wciaz chca nowe podobnie jest z tatuażami zaczyna sie od 1 :p
 
A

Anonymous

Guest
kolczyki są jak skoki na bugee, albo skaczesz raz i styka Ci wrażeń, albo już ciągle potrzebujesz polatać
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
ehh...nie lubie przesadzac z kolczykami ale chcialabym sobie zrobic kolczyk w pepku....ale moi starsi nie pozwalaja ....mnie sie to podoba i sobie zrobie. Jesli tym ludzia sie podoba taka ilosc kolczykow to niech sobie roba !! :dezorientacja: :zdegustowany:
 

Avika

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
Jesli sie zdecydujesz na koczyk w jezyku musisz zwrocic bardzo duzo uwagi na odpowiednia higiene jamy ustnej poniewaz jezyk jest miejscem podatnym na roznego typu infekcje :/ ale ogolnie ja osobiscie lubie kolczyki (sama sobie przebijam uszy) narazie mam tylko 4 ale mysle juz o 5 :rotfl: :p
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ja nie mam zadnych kolczykow i nigdy sobie zadnych nie zrobie. Nie chcialbym tez aby moja dziwczyna miala (z wyjatkiem uszu oszywiscie). Ostetecznie moglbym tolerowac kolczyk w brzuchu, ale na pewno nie w intymnych miejscach ani na jezyku. Nie sadzicie, ze znacznie by to utrudnilo "sprawe" ;) ?

Pozdro!
 
A

Anonymous

Guest
nie wiem skąd takie przekonanie że kolczyk utrudnia sprawę :p sama mam kolczyk w języku i jest ok nic a nic nie przeszkadza...... ;)
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Mowilem o intymnych miejscach, czarnulka23,

[ Dodano: 16 Maj 05, 16:29 ]
;)

Pozdro!
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Uwazam ze (nie obrazajac innych) kolczyki w czesciach ciala np. pempek nos warga jezyk są już nie modne, takie obkolczykowywanie sie było modne 2- 3 lata temu...ale nie teraz... ;) :)
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
no moze to jest nie modne ale mnie sie dalej podoba...:p a jak bylam mniejsza to rodzice by mi napewno nie pozwolili zrobic sobie kolczyka w pempku :/ :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
w sumie pomyslalabym nad tym czy jest niemodne bo prawde mówiąc powstaje coraz więcej zakładow kosmetycznych wiec chyba moda nadal jest skoro dobrze im one prosperuja .....takie moje zdanie ale czy wszystko trzeba robic dla mody?? :p
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Moda dalej jest i zawsze bedzie, tylko sie zmienila i kolczyki sa juz niemodne.
(O to chodzilo gosia665)
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
eee moim zdaniem....eee modne to juz moze nie jest ale jesli komus sie podoba (np.mnie) to niech sobie robi...a moda zawsze sie zmienia i nie kazdy jest modny i jesli mu sie ta moda nie podoba to przeciez nie bedzie chodzil w czyms jesli sie w tym dobrze nie czuje :/
 
Do góry