Kolczyki w różnych częściach ciała

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
hmmm... ja jak przebijałam uszy to przez jakiś miesiąc chodziłam w tych kolczykach które dostałam, a później dopiero załozyłam swoje... :) ale myślę, ze moze mógłbyś założyć na drugi dzień swojego kolczyka, tylko najpier musisz go dobrze zdezynfekować :p najlepiej spirytusem :D
 

Dagaa

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2007
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Bydzia :D
ja mam kolczyk w nosie :) przekłucie nie bolało bo miałam znieczulenie a co do kolczyków np. w brwi czy języku to nie uwazam zeby to było jakieś przegięcie... wiadomo nie wszystkim pasują kolczyki w nosie albo w brwi ale to juz inna sprawa :sexy:
 

doreli

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Miasto
Rybnik
hej :) ja mam kolczyk w pępku (robiony 2 dni po 18-stce bez wiedzy matki), szybko i fajnie się zagoiło ;) no i w uszach : lewe - 3 na dole i 1 w chrząstce (sama robiłam), prawe : tylko 3 na dole. Chciałam w prawym industrial'a zamontować ale już starsza się nie zgodziła i powiedziała że mnie z domu wywali jak sobie zrobię, a że narazie nie mam zastępczego mieszkania to zostawiłam to już w spokoju :) A poza tym chciałabym mieć w labreta i w języku kolczyk a w uszach oprócz industrial'a to tragusa :) ehh poczekam sobie jeszcze parę lat... :) pozdrawiam :):)
 

xxxDor

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
32
nie mam nic przeciwko kolczykowaniu ciala, ale sama się na to nie zdecyduję (tzn. mam normalnie kolczyki w uszach).

Moja znajmoma przekłuła sobie CHRZĄSTKĘ w uchu, ale wygląda całkiem spoko.
Natomiast denerwują mnie ci, którzy przekłuwają nos i pępek, bo to takie typowe, strasznie popularne, za to wcale nieoryginalne ;|
 
B

blooz

Guest
nie mam nic przeciwko kolczykowaniu ciala, ale sama się na to nie zdecyduję (tzn. mam normalnie kolczyki w uszach).

Moja znajmoma przekłuła sobie CHRZĄSTKĘ w uchu, ale wygląda całkiem spoko.
Natomiast denerwują mnie ci, którzy przekłuwają nos i pępek, bo to takie typowe, strasznie popularne, za to wcale nieoryginalne ;|

jak sie komus podobaja takie oklepane rzeczy to trudno jego sprawa ;] jak ktos chce to sobie nawet na srodkau nosa kolczyk zrobi wtedy bedzie oryginalny i bedzie szokowac ale skoro sie to nie poroba to po co robic sobie oryginalnego kolca skoro sie nie podoba :D co kto lubi:D o gustach sie nie dyskutuje ;)
 

madzia20

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
o no ja ma 4 kolczyki w uszach lacznie planuje zrobic jeszcze w pepku zastanawialm sie co do tego czy nie zrobic w jezyku,ale raczej nie zrobie tego moze kiedys;)a co do kolczyka w jezyku to jest super bo moj narzeczony ma w jezyku kolczyk i normnlanie strasznie mnie kreci jak sie z nim caluje;)
 

Ingullka

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekoszów
Ja mam kolczyki w uszach :] Marzy mi się kolczyk w języku . A w te wakacje planuje przebić sobie pępęk albo nos ;] A może jedno i drugie :p hehe:] To fajna sprawa...ale jak dla mnie to tandeta miec kolczyc w brodzie czy w takich miejscach ala MIHAU WIŚNIOWSKI :/ Ale takto to luzz:] Moje skromne zdanko :p
 
B

blooz

Guest
hehe wiecie co wielu ludziom sie wydaje ze w jezyku boli że łohoho gdyby tak bolalo to nie mialo by go tylu ludzi mom zdaniem boli tylko wtedy jak sie tkos nieodpowiednio wkluje. kilka osob narzekalo mi ze jak kosmetyczka przebijala to bolalo. ja nie poszlam do kosmetyczki i wcale nie bolalo. robilam prywatnie tanio bezbolesnie. dziewczyna na tyle uczciwa byla ze wymienila mi po 3 tygodniach na krotszy a poniewaz zgadywalysmy sie na gg co do przebicia to jeszcze sie pytala jak mi sie goi ;)
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
ło...na sama mysl o tym juz mnie wszystko boli^^ nie no. szczerze to tez bym chciała. ale bardziej miec dwa w wardze.mmm. bosko. no i w uchu tak z 5. bo mam tylko 2;/ no ale coz. nie chce zeby mnie z domu wywalili wiec poczekam do 18-stki.
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
No chodzi mi o to że jak się wkłuła to nie bolało a przy końcu jak już igła powoli miała przejść na wylot to bolało...
 
B

blooz

Guest
No chodzi mi o to że jak się wkłuła to nie bolało a przy końcu jak już igła powoli miała przejść na wylot to bolało...

mnie tam nic nie bolalo. a co do kolczykow w uszach mialam 5 ale musialam 3 wyjac bo mi sie nie goily i cos mi sie babralo. 2 w chrzastce na lewym i jeden w platku :( na nikiel jestem widocznie uczulona bo mialam zwykle przebitki :|
 
Do góry