Kolczyki w różnych częściach ciała

Bling Bling

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
283
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Od Jubilera
Mam duze pelne usta wiec powinien mi pasowac zreszta pytalam znajomych i mowili ze bedzie ladnie... zobaczymy :) efekty bedzie mozna oceniac w srode :)
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Kiedyś w hotelu widziałam jedną laskę, która miała kolczyk akurat w brodzie i wyglądała paskudnie :/ ale możliwe, ze tak wyglądała bo miała przeraźliwie szczupłą twarz...
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
szczerze ? naprawde nie rozumiem jak mogą się komuś podobać kolczyki w ustach, wardze lub nosie... ja mam 15 lat i dopiero zdecydowałam się na pierwsze dziurki w uszach ;p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Doroti każdemu sie co innego podoba. To tak jak tobie podoba się np. styl. punck a drugim Hiphopowy :]
 

baunsbitch

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2007
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
piercing jest fajny,
madonna mi się kiedyś, kiedyś podobała, ale teraz jest to zbyt oklepane i wg mnie

już nic nie wnosi.

więc odradzam.

heh zauwazylam ze ogolnie teraz kolczyki sa oklepane... :/
i niestety robia je osoby ktore nie maja pojecia zadnego o piercingu, ale robia bo to jest trendi ;/
coz... ;p

a madonna bardzo ładna jest,
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Wlasnie :) ja zrobilam bo mi sie podobal i wcale nie zaluje :) bardzo go lubie :) a co do kolczyka nad warga mi osobiscie sie nie podoba :) ale sa gusta i gusciki :)
 

MadZiula92

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja mam w lewym uchu 2 kolczyki [jeden standart, a drugi na chrząstce] i 3 kolczyki w prawym [ w płatku ucha...]

W przyszły czwartek idę robić tragusa ;P tylko nie wiem czy w prawym, czy w lewym uchu ;p jak ktoś przebijał to proszę o wrażenia etc.!
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
wiewiooorka masz racje. Ja jak mam nawet na chwile ściągnąć kolzyka, któregokolwiek, to jak bez ręki.
No ja niezałuje zadnego mjego kolczyka. myslałam o przebiciu wargi, ale pewna osoba by raczej nie była za tym więdz narazie sie powstrzymam
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Mnie się piercing nie podoba. Kolczyk w ustach, nosie, brwiach czy pempku wcale nie dodaje uroku. Postawmy na naturalność ! wtedy jestesmy najpiękniejsze.
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
roznym ludziom rozne rzeczy sie podobaja jakby wszyscy wygladali tak samo to swiat bylby nudny ;]

No pewnie :) jeżeli ktos pragnie mieć kolczyk w brwi np. to dlaczego nie ? Mnie nic do tego. Owszem, jeżeli znajomy radziłby się mnie czy ma się zdecydować na piercing to bym mu odradziła, ale ostatecznie to był by jego wybór.
 

Kina14

mała maruda. ;]
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Miasto
Koszalin
Ja mam w uszach, po jednym na ucho ;)
Zamierzam sobie zrobić w nosie, ale właśnie się zastanawiam, czy to boli...
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
Ja mam w uszach, po jednym na ucho ;)
Zamierzam sobie zrobić w nosie, ale właśnie się zastanawiam, czy to boli...


boli huhh :p w sumie to roznie bywa - jednego boli innego nie :p ale jezzeli uwazasz ze ewentualny bol jest warty koncowego efektu to czemu nie ;)
kolezanka robila ostatnio w nosie ii nie bolalo ;)
aa mnie sie osobiscie w nosie nie podoba ;P
 
Do góry