Kolczyki w różnych częściach ciała

M!Lk!i!

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Północna
siemanko
.skąd te pytanko? do poniedzialku nic nie mam... tylko do tych poniedzialkowych porankow nie cierpie chyba jak wszyscy

propo kolczykow, ktos wczesniej napisal (juz nie pamietam kto:/) ze nie powinno się patrzeć na mode, tylko jak się podobają kolczyki to się "dziurknąc"... i tu sie zgadzam, bo w gruncie rzeczy nie nie jest fajne to co modne tylko co się komu podoba

pozdro 4aLL

aha jeszcze jedno, kolczyki w brwi u chłopcow są swietnie, tylko jeden minus... (tu zgadzam się z Czarnulką) cięzko ich do tego namówić :p
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
ja jakos nie widze mojego chłopaka z kolczykiem w brwi jakoś niemogłabym się przyzwyczaić a już napewno go nie będę do tego namawiać bo osobiście mi się to nie podoba ale jak by chcial to zabranbiac mu nie będę bo jego matką nie jestem a z tolerancją nie mam jakoś żadnych problemów więc czy ktos ma kolczyk w innym miejscu niż na uszch i czy jest chlopakie czy dziewczyną to juz jego / jej sprawa a ja się wtrącać nie mam zamiaru bo przecież to każdego indiwidualna sprawa ale przypominam że ja samemu sobie ktoś robi kolczyki to radzę uważać żeby zakażenie się nie dostało bo można wylądowac u lekarza a tego nikomu nie zyczę :) pozdrawiam
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
ehh a ja sobie zrobilam wczortaj w drugim uchu druga dziurke :) (mam teraz w uszach po dwie dziurki) i powiem ze nawet to fajnie wyglada :]
 
A

Anonymous

Guest
hmm tu sie zgadzam samemu lepiej nic nie robic kiedys przekłulam sobie na uchu chrzastke ehh krwi co nie miara sie lało :p jednak lepiej polegac na kosmetyczkach choc ból potem tez jest niesamowity :/
 

martunia18

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja mam 3 w uszach w nosie i pepku i chce jeszcze w jezyku i wcale sie tego nie wstydze! w pepku nic nie bolalo w nosie w sumie tez chociaz w nosie przebijala mi kolezanka.Moje zdanie jest takie jezeli ktos chce miec kolczyki to jego sprawa gdzie je bedzie mial i ile.Ja chce jeszcze w jezyku i na tym sie skonczy. Marta :hyhy: :p
 

magda1560

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
163
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
druga dziurke przebijalam tez sama w sumie to moja kolezanka na koloniach i nic nie bolalo bo mozna powiedziec ze ze mialam ze znieczuleniem :p :hyhy: a w lewym uchu ta druga dziurka byla przebijana na zywca :/ :hyhy: :]
 
A

Anonymous

Guest
zle troszke ujełam odnośnie bólu..hmmm ja sama sobie też przekłuwalam w uchu,języku,nosie i pępek z języka wychodził wiadomo nie bede na żywca kłuć tym duzym kolczykiem:p z bólem chodzilo mi o to że np. język potem kłulam u kosmetyczki pod znieczuleniem a jak odeszlo koszmar 2 dni bez jedzenia i gadania tak mnie bolal :/
 

malina160

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
483
Punkty reakcji
1
Miasto
Opalenica
jak odeszlo koszmar 2 dni bez jedzenia i gadania tak mnie bolal

no to mam kolejny powud żeby sobie języka nie krzekłówąc gadanie i jedzenie to 2 z 3 moich najwazniejszych funkcji życiowych :p (jest jeszcze sen) :) pozostaję przy swoim kolczyki tylko w uszach lub ewentualnie w pępku bo fajnie wygląda choć słyszałam że teżstasznie boli więc się nie zdecyduję :)
 
A

Anonymous

Guest
hmm no tak ja tez jestem gadula...ale mowie ci szczerze da sie wytrzymac ..jenda rada bardzo pomagaja kostki lodu do ssania :p a co do pepka boli ale znacznie mniej i krocej ;)
 
A

Anonymous

Guest
a na pepek hmm napewno przez przynajmniej tydz zadnych obcislych koszulek zeby nie obcieraly i jak bedzie bardzo bolec to tez ló przykladac bardzo pomaga przynajmniej mi pomogl
 

M!Lk!i!

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska Północna
na język podobno pomaga jeszcze zioło (Oczywiscie bez skojarzen), szałwia!trzeba nią płukać buzie... choć osobiscie przyznam, że mi jakoś specjalnie nie pomogła... heh, pamietam jak za pierwszym razem przekułam język, czereśnie na 12 części kroiłam, serio! :D musiałąm obyć się bez gryzienia:/, za to za drugim razem nawet nie spuchł :looka:
 
A

Anonymous

Guest
prawda ....... jeszcze rumianek pomaga ja mrozilam kostki lodu z rumianku ale szalwia tez plukalam tylko tez nie bardzo mi pomagala:p
 
A

Anonymous

Guest
hmm calkiem interesujacy gość hahah fatalnie to wyglada :p
 

madziaa

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2005
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
hmmm
ja strasznie chcialabym miec kolczyka w pepku, ale slyszalam ze nie mozna sie wtedy przez jakis czas opalac i kapac,no i zadnych obcislych ciuszkow wiec narazie to odpada przeciez jest lato :] .a jesli chodzi o chlopakow z kolcami to dla mnie nie sa męscy,tak samo nie podoba mi sie jak kolesie chodza na solarium a o fluidach na meskiej twarzy juz nie wspomne fuuu. no i oczywiscie bez przesady z tymi kolczykami.nie kazdemu to pasuje a coraz wiecej osob ma tych kolcow duzzo na sobie, no ale rzecz gustu!

[ Dodano: 29 Maj 05, 19:38 ]
a ten gosc na zdjeciu wyglada obrzydliwie :/
 

night_cr0wler

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
106
Punkty reakcji
0
Nigdy niedałbym sie TAK zakolczykować! Musielibyście mnie ostro spić (do nieprzytomności i dać z jakieś 5 tys PLNów conajmniej :)
 
Do góry