Kolczyk W Chrząstce !

lol69

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
stąd
przebiłam ;), samo przeklucie nic nie bolalo, teraz tez jakos szczegolnie bol ucha mi nie doskwiera, mam 2 tyg nosic kolczyk leczniczy ( jak zawsze mialam szczescie i trafil mi sie rUsHoFFfFyYY :/ ale jakos to przeboleje )
 

malewad

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
GDA
kolczykiw chraztce moga uszkodzic nerw- stad mocny ból głowy. nie wiecie o tym?
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
ja sobie przebiłam jakieś pół roku temu , mi strasznie ropieje do tego boli ale jakoś daje rade
 

deenes

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
69
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
zach-pom
Z kolcem w chrzastce meczylem sie od czerwca do... stycznia? mozna powiedziec, ze na wlasne zyczenia, poprostu zawsze zkladalem jakies syfiaste kolczyki na ktore mialem uczulenie, ale teraz juz jest ok.

@malewad - zawsze przy przekluciu uszkadzasz jakis nerw/nerwy, nie?
 
B

blooz

Guest
samo przebicei mnie nie bolalo pozniej jakos tez nie tylko teraz troceh ropieje... a co do kolczykow to profilaktycznie zlote zalozylam raz srebrne to mi chrzastka napuchla i strasznie ropiala zalozylam zlotego i jest wszystko ok. ;]
 

dj_szczocia

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2006
Posty
134
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
wypróbuj jakąś maść do OCZU! pomoże ;) w każdym bądź razie mi pomogło i to skutecznie :D bo strasznie ropiało i bolało, nawet żyła mi doszła do dziurki i pękła. ;p
 

Valery

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
33
hhehe no ja właśnie mam kolczyka w chrząstce od 3 dni (-; samo przebicie bolało bardzo leciutko , w zasadzie potem nie miałam problemów, ale niestety drugiego dnia go wyjęłam hah nie wiem po co :mruga: no i trochę podrażniłam, mam spuchnięte ucho , jak balonik :p no ale płacę za błędy i kto wie czy i bez tego by mi nie spuchło. mam tylko nadzieje ze zejdzie szybciutko !:) i nie bójcie się, bo to fajna rzecz ;)
 
Q

Qzka

Guest
ja mam kolczyk w małżowinie u góry, bliżej zewnętrznej strony ucha (to chyba tez jakas chrząstka no nie?) chcę jednak jeszcze jeden kolczyk.... ile może kosztować przekłucie tego obszaru przy uchu (taki podwójny kolczyk, trudno nazwać to miejsce) a ile takie jak to?:
250px-Tragus_bar.jpg


które mniej boli i jest ładniejsze wg was?
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
to jest tzw. TRAGUS, piercingowa nomenklatura. Przebicie polecam tylko i wyłacznie w salonie, anie pistoletem u kosmetyczki..
on się tak do 3 miesiecy goi
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Faktycznie może trochę głowa boleć. Co prawda ja nie mam i nie zamierzam :p Ale moja kolezanka sobie zrobiła i jej ropiało :niepewny: ale przeszło ;)
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
zalezy jaki masz kolczyk, jak stal ch. lub tytan, to szans nie ma zeby ropiało, i w jaki sposob było przebite - najlepiej jest igłą, duzo osob na poczatku zapomina o odpowiedniej pielegnacji, wiem bo sama tak zrobiłam..
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Mi powiedzieli ze TRAGUS może spowodować 50% utraty słuchu , i musiała byc zgoda o rodzica lub pełnoletnim byc zeby tam zrobic ...
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
Mi powiedzieli ze TRAGUS może spowodować 50% utraty słuchu , i musiała byc zgoda o rodzica lub pełnoletnim byc zeby tam zrobic ...
to jest tak samo jak piercing jezyka moze powodowac prochnice i problemy z ukladem trawiennym.. nie ma sie czego obawiac, tragus nie taki straszny ;) a sama znam osobniki, ktore same przebijaly to miejsce..
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
powiem szczerze, że mi, chociaz jestem zwolenniczką piercingu, przeokropnie się kolczyk w tym miejscu nie podoba, ale to kwestia gustu ;)
tak nawiasem mówiąc trzy razy przebijałam chrząstkę i nigdy nie zdarzyło mi się zakażenie, ostatnim razem nawet przez pierwsze 2 dni nawet nic nie bolało, ale później.. matko Boska co się działo, tak mi ucho spuchło, że kolczyk był za krótki, musiałam go wyjąc, krew, łzy.. ale się nie poddałam, przemyłam i wsadziłam dłuższego chociaż bolało niemiłosiernie. Po 2 tygodniach jest już wszytko dobrze, bardzo pomogły mi okłady z rumianku ;p
 

Paulina91

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
165
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
z serduszka :)
A czy kolczyk w prawym uchu to znaczy że dziewczyna jest lesbijką? Bo tak właśnie słyszałam, a chłopak gejem. Przebiłam sobie prawe ucho w 3 miejscach i wygląda to fajnie. Nie chcę żeby ludzie uważali mnie za lesbijkę. Jaka jest wiedza na ten temat, bo nawet jeśli to ma tak oznaczać a ludzie o tym nie wiedzą to nie będzie mi to zbytnio przeszkadzać. Czy może to tyczy się tylko chłopaków jak maja jednego kolczyka. Bo oprócz tego ma 1 kolczyk w lewym? I że jak chłopaki maja tylko jednego kolczyka w prawym.
 

snide

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
warszawa
Mi powiedzieli ze TRAGUS może spowodować 50% utraty słuchu , i musiała byc zgoda o rodzica lub pełnoletnim byc zeby tam zrobic ...
bzdura

to jest tak samo jak piercing jezyka moze powodowac prochnice i problemy z ukladem trawiennym.. nie ma sie czego obawiac, tragus nie taki straszny ;) a sama znam osobniki, ktore same przebijaly to miejsce..
bzdura

A czy kolczyk w prawym uchu to znaczy że dziewczyna jest lesbijką? Bo tak właśnie słyszałam, a chłopak gejem. Przebiłam sobie prawe ucho w 3 miejscach i wygląda to fajnie. Nie chcę żeby ludzie uważali mnie za lesbijkę. Jaka jest wiedza na ten temat, bo nawet jeśli to ma tak oznaczać a ludzie o tym nie wiedzą to nie będzie mi to zbytnio przeszkadzać. Czy może to tyczy się tylko chłopaków jak maja jednego kolczyka. Bo oprócz tego ma 1 kolczyk w lewym? I że jak chłopaki maja tylko jednego kolczyka w prawym.
ee po co się przejmowac tym co mówią/myślą inni? kolczyk jest dla Ciebie a nie po to by polansowac się czy coś w tym stylu
 

czekoladka3

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2008
Posty
499
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Tarnobrzeg i okolice:)
cześć: :)
chciałabym przebić sobie chrząstkę ucha. Tylko jest problem- u mnie w mieście nie ma studia piercingu. Więc zostaje jedynie kosmetyczka. I mam pytanie czy kosmetyczka przebiłaby mi ucho igłą gdybym ją o to porosiła??
 

Joanne42

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2008
Posty
46
Punkty reakcji
0
Miasto
L-no
Hej, mam pytanie. Chciałabym przebić sobie chrząstke (chodzi mi o tą u góry ucha) mam 3 kolczyli w jednym uchu, tyle że w płatku, a chciałabym teraz w chrząsce. Jak już bym sie zdecydowała to tylko u kosmetyczki (nie nawidze salonu) i pistoletem. Moj brat mial robione iglą 2 miesiace temu dwa kolczyli w chrząsce i go strasznie bolalo, jutro bedzie mial kolejne również igłą. Ja do odważnych raczej nie należe. Miała ktoraś z Was robione pistoletem? :)
 
Do góry