Kolczyk W Chrząstce !

dusza1995

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Emolandia,
Mam pytanko mozecie mi podac instrukcje albo przezycia jak sobie przebijalyscie kolczyki na chrzastce
Bo jak narazie to mam tylko w platku 3 dziurki i nie wiem jak z chrzastka
 

kamil_be

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łańcut
Witam szukam kilku chętnych osób które chciały by zostać moderatorami a nawet administratorami na forum e-Piercing.
Forum jest nowe i pasowało by je rozkręcić. Sam nie dam rady dlatego poszukuje około 8-9 moderatorów i 2 osoby które będą spełniały najlepiej swoje obowiązki, zostaną administratorami. Oczywiście kandydaci muszą znać się trochę na body piercingu, nie koniecznie wszystko.
Jeśli jest ktoś chętny zapraszam na forum.

Do podstawowych zadań wyłonionego w tym castingu moderatora będzie
pilnowanie przestrzegania regulaminu, dbanie o porządek w dziale.

Zgłoszenia przyjmuję tylko na stronie www.e-piercing.pl
Zgłoszenia proszę wysyłać na PW do administratora nick: Ryba
W PW proszę odpowiedzieć na kilka pytań.
1. Kim jestem? (kilka słów o sobie - wiek, zainteresowania - mile widziane kilka zdań).
2. Dlaczego chcesz zostać moderatorem i dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie?

Zgłoszenia przyjmuję do 30.04.2009 r.

Zastrzegam sobie możliwość zakończenia castingu przed czasem (lub jego przedłużenia).

Warunki, jakie musi spełniać kandydat to:

- brać czynny udział w życiu forum,
- posługiwać się w sposób kulturalny językiem polskim i przestrzegać zasad ortografii.
 

wyznaczona

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdzieś daaleko
ja przekuwałam sobie chrząstkę sama kolczykiem ze stali hirurgicznej i bolało trochę po 2 dniach od przebicia;)
ale ten ból nie jest straszny i da sie wytrzymac...

głowa od kolczyka?
raczej nie
 

anatt

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja miałam robione pistoletem w chrząstce, wszytsko było ok, nic mi nie ropiało, jedynie przez pierwsze dni po przekłuciu nie mogłam spać na tym uchu ;) . Niestety kolczyk miał za małe oczko i to oczko wbiło mi się jeszcze głębiej w tą dziurke... Widocznie podczas snu leżałam na tym uchu i musiał się wcisnąć. Oczywiście całe ucho miałam spuchnięte i czerwone, ale w ogóle tego rano nie zauważyłam, dopiero w szkole koleżanki mi powiedziały że jakoś mam dziwnie kolczyk głęboko wsadzony. Od razu poszłam do łazienki i musiałam wyciagnąć na siłę, zarosło bardzo szybko, niestety...
teraz już się wszytsko zagoiło, została tylko taka mała gulka.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
moja kolezanka miala kolczyk w chrzastece robiony...wszystko na poczatku wydawalo sie byc piekne ;P do czasu jak dziurka nie zaczela ropiec...a przemywala to miejsce itp... Moze to zalezy tez od tego z czego taki kolczyk jest robiony...moze ktos ma alergie? Wiem ze sa niektore kolczyki ze specjalnego antyalergicznego tworzywa ale to chyba tylko w salonie lub kosmetyczki takie sa....
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja mam bardzo niemiłe wspomnienia z kolczykiem w chrząstce :/
Tak mnie ucho bolało przez miesiąc, że dałam sobie spokój z tym kolczykiem, ale nawet teraz, trzy lata po przebiciu i wyjęciu jak mi uszy tylko trochę zmarzną to czuję, jakby mi ucho rozrywało...
Moja siostra miała 5 kolczyków w chrząstce, przebijanych przeze mnie tępą przebitką, a takich problemów nie miała, ja poszłam do kosmetyczki zrobić jeden, a męczę sie do tej pory :/
 

Szynszyla06

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Ooo temat o kolczykach w chrząstce... szkoda, że upadł.
Postaram się go odświerzyć :D
No to tak, jestem Parycja, kolczyki mam od 3-go kwietnia więc mamy już 2 m-ce :)
Miałam je robione u kosmeetyczki, pistoletem. Nie zajrzałam na internet ponieważ wiedziałam, że jak się naczytam to nie zrobię już kolczyków. Trochę poszczypało chwilę po przebiciu, potem gdzieś do godziny taki lekki ból (chociaż ciężko mi to bólem nazwać, po prostu czułam że mam "coś" w uchu). Nic się nie paprało przez jakiś tydzień, może 2. Któregoś pięknego dnia spuchło, stwierdziłam, że to naturalne, no kiedyś musiało. Zmieniłam na kolczyki srebrne (miałam przebite stalą chirurgiczną) i wszystko wróciło do normy. Po jakimś czasie chciałam wrócić do stalowych kolczyków- no zgrabniejsze takie były, poza tym srebro od przemywania zrobiło się brzydkie. Znów mi spuchło ucho. Myślę sobie "co do..." i zmieniłam tylko ŚRODKOWY kolczyk na srebro. Wszystko wróciło do normy. I teraz nie wiem, czy mam źle przebitą chrząstkę w tym miejscu (może trafiła tym pistoletem na coś na co nie powinna) czy to dlatego, że miałam 3 dziurki na raz robione, czy to charakterystyka miejsca powoduje, że ucho tak reaguje...
Jeżeli ktokolwiek jeszcze zagląda na to forum to proszę o jakiś odezw :)
Pozdrawiam serdecznie.
 
Do góry