Koksowanie...

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja sam bralem ome, ale znam osoby ktore braly mete, testosteron, rowniez ome, winstrol i deke. Utrzymuje z nimi kontakt i wiem jak sie zachowuja :]
Co do efektow to przybralem na masie ok. 6 kg ale jakos mnie przestalo to krecic i przestalem cwiczyc wiec pospadalo.

PS.
co do tego pana co przedemna wymiatal teoria, ze koxy nie ryja beretu to sie myli :] jestem ciekawy co on bral, ze to stwierdzil.. moze sobie wj,ebal nitro ?^^
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
czyli :cenzura: wiesz i w :cenzura:e byłes ... to że ty znasz KOGOŚ kto brał nieznaczy że WIESZ jak jest... jesli chodzi o scisłośc to styczność z SAA mam od X czasu i nie tylko teoretycznie :] wiec daruj sobie te słabe wypowiedzi... jesli ci poryło bańke znaczy że cienki jestes i niepowinieneś sie za to łapac... samo podejscie twoje mówi za siebie ... machłes cykl... i nagle cie przestało bawic wiec po co go wogóle stosowalęs ...
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
czyli :cenzura: wiesz i w :cenzura:e byłes ... to że ty znasz KOGOŚ kto brał nieznaczy że WIESZ jak jest... jesli chodzi o scisłośc to styczność z SAA mam od X czasu i nie tylko teoretycznie :] wiec daruj sobie te słabe wypowiedzi... jesli ci poryło bańke znaczy że cienki jestes i niepowinieneś sie za to łapac... samo podejscie twoje mówi za siebie ... machłes cykl... i nagle cie przestało bawic wiec po co go wogóle stosowalęs ...
wiem bo bralem, wg. ciebie 5 tyg. klucia sie to nie jest wystarczajaco zeby sie przekona ? bo mi to wystarczylo :]
Wiem jak to jest, odczulem to na sobie w trakcie jednego cyklu i rozmawialem z osobami ktore mi wszystko opowiadaly, ich tez porylo :]
A stosowalem po to zeby urusnac i zobaczyc "jak to jest" - zobaczylem i dlatego przetalo mnie to bawic.
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
czlowieku taki mix testosteronów jaki jest w omie czy suscie to dopiero po 4 tygodniach zaczyna sie rozkrecac... wiec napewno niewiesz JAK TO JEST... dlatego cykle na długich estrach trwaja 10-12 tygodni... 5-6 tygodni to sobie mozna na mecie polecieć albo na propie... ale nie na omie czy enanie... o nd już niewspomne...

ps jesli przeczytasz uważnie nigdzie nietwierdziłem że niewywołuje agresji... jak juz coś ... wszystko zalezy jaka kto ma nature jesli ktoś jest zryty sam od siebie to saa napewno niezłagodzi jego zachowania...
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja też koxuję :p I moi kumple z klasy :p
Ja biorę HMB,BCAA,białko serwatkowe i do tego Gainera :p Ale będę uzupełniał swoje zapasy za niedługo :p
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
heh 5 tyg omy no no :) i co urosłeś ? eh śmiechu warte :) jak widać Tobie zryło beret jak takie głupoty piszesz :)
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
ehh jak ci porylo baniak to poprostu znaczy ze masz slaba psychike .
Ja biore i nie jestem agresywny , nie rzucam sie na nikogo , jestem calkiem normalny.

Poza tym omka kopie po 4 tygodniach wiec 5 tyg to malo.
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
mój chłopak za tydzień będzie kupował 15 strzałów testosteronu, nie wiem o co chodzi i co to jest. I mówił coś że będzie musial kupic sobie cos na odblokowanie bo będzie mógł (chociaz nie musi) mieć problemy z seksem to prawda??????
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
No jasne ;D Moja kobieta nie narzeka :) wiec dominisa spokojnie :p hehe
ale 15 strzałów to malutka jak na teście :p wiec nie bój sie :)
 

crooced

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Kiedy byłem w szpitalu ( nic poważnego nie matrwcie sie :p :p :p ) na sali ze mną leżał gość który własnie brał sterydy i przedawkował, i co popękała mu skóra i nie wyglądał jak kulturysta tylko jak żołnież który własnie został rozstrzelany. On powiedział ze fajnie była tylko na początku. Ja i On odradzamy koksowania :) .
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
problem zrucia bani wczesniej poruszony pojawia sie dopiero po zaje... ilosciach koxu i to jeszcze zalezy jakiego i jak przyjmowanego oraz z czym :p a 5 tygodni to nic :p
popieram wypowiec innych
a co do agresi fakt pobudza ją ale jak ktos jest z natury spokojny to duzo sie niezmieni tylko tyle ze bedzie wecej mowil a nic nierobil"to zauwarzylem" moze byc roznie
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
heh jestem po 3 cyklu i nienarzekam bańki mi chyba nie zryło ;) oceny w szkole mam takie jak miałem wczesniej nie mam problemu z koncentracją a agresywny moze jestem po alkoholu ale głównie tak jak kolega wyżej napisał zaczyna sie dużo gadać ale do czynów niedochodzi chyba że ktoś inny pierwszy ręce wyciągnie :p ale rzadko ;) jesli ktoś bierze z głowo i umie sie odblokować to skutki uboczne są narpawde minimalne ;)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
crooced to ci ten kolo nieźle nasciemnial bo to fizycznie nieomlziwe żeby komus kto stosuje saa popekała skóra wogóle jak czytam wypowiedzi ludzi którzy niemaja z tym stycznosci albo raz wzieli te pare strzałow omena to centralnie polewam jak z kabaretu jakiegoś

jedyna madra wypowiedz jaka tu padla to od Santos'a widac że gość ma pojecie o tym co robi... obecnie jestem na cyklu i niezaówazyłem żeby mnie zryło wręcz przeciwnie postrzegam świat bardziej kolorowo :) jedno pewne jak pomieszasz alko z saa badz z dragami to spore szanse że ci odbije a tak to niebartdzo... chyba że faktycznie ktos zacznie sapac do ciebie pierwszy to wtedy automatycznie reakcje samooobronne sa wzmożone....
 

Dorianx

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jeżeli sterydy bierze się w małych ilościach, 1 działka tygodniowo i do tego rozsądny trening, nie powinno to nikomu zrobić większej krzywdy, natomiast jeżeli codziennie się bierze ten koks no to oczywiście że dzieje się tak, jak się dzieje. Problem polega na tym że serce nie wytrzymuje niestety i jest zawał. Niewierze w żadne głupstwa że wątroba pęka itp aż mi się śmiać od tego chcę. Tylko czasem się zastanawiam po co komu takie mięśnie, skoro chciałby tak odstraszać to czemu nie lepiej wyrobić sobie zezwolenia na broń? Wcale nie jest drogie, a jeden strzał z pistoletu w nogę powalił by takiego ,,PAKERA'' z hukiem...
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
a czy ktoś tu mówił że robi to po to żeby odstraszać ? eh chdoze na siłownie kulturystyka to moje hobby wykorzystałem chyba wsyzstko co mogłem naturalnie a chce mięć postępy więc jak biore to z głową to wiem że mi nic nie będzie. To że inni odrazu zaczynają mieć do Ciebie respekt za wygląd to tlyko + tego ;)
 

Dorianx

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
a czy ktoś tu mówił że robi to po to żeby odstraszać ? eh chdoze na siłownie kulturystyka to moje hobby wykorzystałem chyba wsyzstko co mogłem naturalnie a chce mięć postępy więc jak biore to z głową to wiem że mi nic nie będzie. To że inni odrazu zaczynają mieć do Ciebie respekt za wygląd to tlyko + tego ;)

W sumie masz rację:) A ile wyciskasz?
 
Do góry