Koksowanie...

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
no to witam ponownie. szukam jakiegos treningu na poszczegolne partie ciala: klatka, barki, biceps i styka z uwzglednieniem, ze klatka trenowana 2 razy w tygodniu, barki 1 i biceps 1. wychodzi 4 dni w tygodniu. zna ktos z was jakies bardzo dobre plany treningowe, moga byc one ciezkie do zniesienia. chce sie jeszcze bardziej wziac za siebie, stwierdzilem ze to co teraz trenuje jest malo dajace. plisss dajcie jakies takie treningi.
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
nie pisac tu!! widzicie temat? Koksowanie tak czy nie.... dac odpowiedz wedlug siebie i idzcie stad!!

Najpierw czepiasz sie KLON'a a sam wyskakujesz w tym temacie z takim czymś:

no to witam ponownie. szukam jakiegos treningu na poszczegolne partie ciala: klatka, barki, biceps i styka z uwzglednieniem, ze klatka trenowana 2 razy w tygodniu, barki 1 i biceps 1. wychodzi 4 dni w tygodniu. zna ktos z was jakies bardzo dobre plany treningowe, moga byc one ciezkie do zniesienia. chce sie jeszcze bardziej wziac za siebie, stwierdzilem ze to co teraz trenuje jest malo dajace. plisss dajcie jakies takie treningi.
Dziwny z Ciebie typ.
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
a po kiego tworzyc inny temat i beda ze 3 odpowiedzi? wez sie zastanow :lol: nie czepiam sie KLON'a bo nic przeciwko niemu nie mam. zanim napiszesz to pomysl :bag:
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
Pieto jaki ty gosc jestes piszesz ze neichcesz zakladac nowego tematu zeby niebylo 3 postów to tak samo mógł myśleć KLON jak sie do niego plułeś żęby nie robił offtopa ehh :p n/c
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
ci co mówią że straznie ryje beret najprawdopodobniej albo brali SAA i łaczyli to z dragami lub alko albo poprostu powtażaja tą głupote którą usłyszeli...


domimisia17, siedze w temacie SAA pare lat ;) sam stosuje niebede czarował że nie wiec wiem jak to działa...

jesli ktos jest spokojny i niekonfliktowy a zastosuje saa napewno nieodbije sie to na jego psychice może być jedynie czasem troche rozdrazniony sprawa indywidualna

a jesli ktos ma nature jak Mike Tyson to napewno po zasosowaniu saa niebedzie łagodniejszy ;) wiele czynników zalęzy też od samego nastawienia psychicznego osobnika który stosuje... wielu szczawi zapodaje saa i to w taki sposób (mam na mysli dawnowanie) że sie smiac chce i biją kolegów bo myslą żę ich porobiło %)
 

domimisia12346

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2006
Posty
386
Punkty reakcji
0
wielu szczawi zapodaje saa i to w taki sposób (mam na mysli dawnowanie) że sie smiac chce i biją kolegów bo myslą żę ich porobiło %)
[/quote]
hehe.



Mój chłopak chce brac saa i jest agresywny, nadpobudliwy. Wiec wnioskuje z tego co napisales zeby lepiej tego nie brał. No ale co ja mam do gadania... juz sobie wyobrazam jak to bedzie... :/ jak narazie ma w łapie 37cm.....
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Wmawiam cos? Nie zarzucaj mi tego :]
Pisze co wiem... takie sa objawy brania, a nawet jakby bral mete to po 7 mc juz by nie byl agresywny itp.
 

Speedy

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
273
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Troojmiasto
stary co ci dadza koksy... chwilowy wyglad... laska powinna byc z Toba za to jaki jestes (charakter) a nie ze wygladasz jak Arnold... nie wiem czy pomyslales kiedys jaki syf bedziesz miec z organizmu... stary serce, nerki wątroba... wszystko wysiada... do silowni trzeba miec cierpliwosc bo kazdy moze sie nadmuchac strzałami... a to nie o to chodzi... bo prawdziwa radosc jest jak widzisz postępy z ciezkiej pracy...



I tu masz rację! Bynajmniej ja tak twierdzę!
 

m3nds

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
101
Punkty reakcji
0
Ja tak nie twierdze, rob sobie zarty ;) Ja jesli jakas mam wiedze to praktyczna a nie tak jak ty.. teorytyczna :]
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
no niewnikam jak ja zdobyłeś a co do mojej wiedzy to niebede cie uswiadamiał...

jak taki hardy jestes to podaj jakie cykle za soba masz i jakie efekty....
 
Do góry