Koksowanie...

Dorianx

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Jak to:D? Przecież o ile mi wiadomo Sterydy budują gwałtownie mięśnie i powinieneś z takimi mięśniami 150 wyciskać na luzie a to nie jest żaden wstyd:) Śmiało powiec:)
 

rambo1122

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
moze i macie racje ale koks to super sprawa

masz racje wais ale musisz przyznać że meta roz..........la

fluxbar gdzie ty tu masz koksowanie?białko serwatka?weż sie za winstrol mete albo anavar to masz koksy
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
moze i macie racje ale koks to super sprawa

masz racje wais ale musisz przyznać że meta roz..........la

fluxbar gdzie ty tu masz koksowanie?białko serwatka?weż sie za winstrol mete albo anavar to masz koksy
Jakbyś chciał wiedzieć to są to również odżywki, poza tym jakbyś nie wiedział to brałem nie tylko to :-]

Z innej strony nie chcę sobie rozwalić też kompletnie organizmu.
 

Westlite

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Ja jakbym miał 16 lat i 0 wcześniejszych ćwiczeń to wybrałbym kreatyne i białko a nie koksy też zapewne dało by rezultat :)

Ja jakbym miał 16 lat i 0 wcześniejszych ćwiczeń to wybrałbym kreatyne i białko a nie koksy też zapewne dało by rezultat :)
 

IRA-Ikar

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Nowe
HY.
nie chcialo mi sie wszystkiego czytac,ale:

wezmiesz koks...szybko przybedziesz na masie,szybciej ja stracisz(jedz sobie na wakacje i juz masz 10-20 kg mniej)

...stawy ci nie wytrzymaja przy naglym zwiekszeniu ciezaru,przed koksowaniem wyciskasz 100 a po 120(stawy musza sie przyzwyczjac do ciezaru powoli,stopniowo)

no i oczywiscie narzady,poszezone zrenice,slaba psychika,nerwowosc,pikawa raz stanie i juz ciezko z toba bedzie ....ODRADZAM

Czy pomyslales o swojej przyszlosci?rodzinie?dzieciakach?o tym jak bedziesz spostrzegany przez innych??
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
IRA-Ikar szerzysz poglądy ludzi którzy wiedzą na temat dopingu tyle co wcale i za wszelką cenę chcą udowodnić że to nie wiadomo co.. fakt faktem że sterydy anaboliczno androgenne (SAA) to poważna sprawa a skutki uboczne to nie przelewki... ale skutki te można zniwelować do minimum tylko że do tego jest potrzeba wiedza.... bez niej ani rusz... piszesz że po koksach same spadki na wakacjach.. dziwne bo ja właśnie wróciłem z wakacji i jakoś ważę tyle ile ważyłem... a nawet na oczy nie widziałem siłowni przez ten okres i dalej sie bycze... jeśli podczas cyklu i po nim dokona sie pewnych działań i nic sie nie spierdzieli to wszystko będzie ok... nikogo tu nie namawiam na branie SAA bo to nie cukierek i można sobie zrobić naprawdę krzywdę... ale też nie szerz propagandy że to nie wiadomo co....
 

on_88

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Kto jak woli ale ja mam zamiar uderzyc sobie 10 omki i 100 metki :D żeby przyszlo troszke masy bo jestem wyrzeźbiony bardziej :) pozdro
 

SonicBOY

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2007
Posty
179
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
jak czytam wasze opinie na temat sterydów to się zastanawiam czy ta tematyka ma sens w ogóle na tym forum?

Oprócz osób które można wymienic na palcach jednej ręki nikt tu tak naprawdę nie ma NAWET PODSTAWOWEGO pojęcia o SAA;

Panowie i Panie - żeby coś odradzać albo coś doradzać to chyba trzeba mieć jakiekolwiek pojęcie ?

A jak ludzie wypisują tu takie brednie w stylu że umrzesz młodo i wszytko ci wysiądzie to ja już nie powinienem żyć od 10 lat;

Naprawdę się przykro robi jak czyta takich "fachowców" :D
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
święte słowa :D mnie też bawią wypowiedzi co poniektórych osobników :D
 
Do góry