Koksowanie...

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
Widać, że nie masz pojęcia o tym! :bag:


Lol wieksze mam pojecie niz ci sie zdaje a tym bardziej wieksze od ciebie , moj ojciec ma 3 silownie i 2 solaria i juz moje 3 pokolenia trzenuja wszelkiego rodzaju sporty a po 2 nie jedna ksiazke przeczytalem wiec wiesz.Ze zesz kol deke albo tescia to juz wozik ze znawca , :lol: daj spokuj :lol:
 

bobson

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Absolutnie NIE!!!!
Koksy to świństwo!!
Żeby uzyskać zadowalający wygląd wystarczą systematyczne ćwiczenia :) Ja już ćwiczę od dłuższego czasu i nigdy nie koksowałem ani nie brałem żadnych używek, nawet białka :) a od niedawna mam nową ksywę "Kafar" :p no i przy okazji sobie znalazłem dziewczynę :D chociaż to chyba nie zasługa mięśni tylko charakteru :]
W każdym razie nie polecam koksowania, samozaparcie i trochę silnej woli da takie same efekty bez straty zdrowia :D
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
""""""""W każdym razie nie polecam koksowania, samozaparcie i trochę silnej woli da takie same efekty bez straty zdrowia """"""" haha zapytaj sie pudziana, czy mozna osiagnac to co on bez koksu :lol: pewnie ci odpowie: spi...laj po:cenzura:ie, zjedz owsianke, kanapeczke z tunczykiem i pole orać :D ja nie moge, jak by na mnie wołali kafar to chyba bym sie poszedl :cenzura:ac ( kafar to osoba o z:cenzura:anej twarzy i posturze ) ---> przynajmniej u mnie w miescie, w wawie, kielcach. ty sie cieszysz, ze tak na ciebie wolaja, a tamci sie ciesza, ze ty masz podjare z tego o jaaa :lol: :lol: :lol: kaczor ma racje, a ty idz sie :cenzura: przespac i :cenzura: tamtych kolesi !!!!!! ja :cenzura:e.
 

fez

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2006
Posty
367
Punkty reakcji
0
Ja uwazam ze pytanie w temacie jest bez sensu... to tak jak by zapytac "Vodka? tak czy nie?" przeceiz to glupota. kto chce to wezmie kto nie to nie bedzie bral koniec opowiesci...
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Lol wieksze mam pojecie niz ci sie zdaje a tym bardziej wieksze od ciebie , moj ojciec ma 3 silownie i 2 solaria i juz moje 3 pokolenia trzenuja wszelkiego rodzaju sporty a po 2 nie jedna ksiazke przeczytalem wiec wiesz.Ze zesz kol deke albo tescia to juz wozik ze znawca , :lol: daj spokuj :lol:
to ja User i.d.i.o.t.o kaczorze. Na temat sterydów wiem naprawdę więcej niż Ty. Podałem Ci przecież cytat z forum. To, że twój stary ma siłownie i solarium to nie znaczy, że wiesz coś o sterydach c.e.p.i.e.
Nie wiedziałes jak sie pochwalić nieruchomościami ojca i wybrałeś niestety nie ten moment. :lol:
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
@User
Nie kłóć się z i.d.i.o.t.ą, ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.

NIE dzieciom neostrady!

A tak wogóle to masz rację :D
 

DemoFKS

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
@User
Nie kłóć się z i.d.i.o.t.ą, ktoś mógłby nie zauważyć różnicy.

NIE dzieciom neostrady!

A tak wogóle to masz rację :D
dzięki za poparcie! :) Większość tu ludzi nie ma pojęcia o tym a udziela się w temacie jakby wszystkie rozumy zeżarło. :bag:
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
dzięki za poparcie! :) Większość tu ludzi nie ma pojęcia o tym a udziela się w temacie jakby wszystkie rozumy zeżarło. :bag:



Buahahahahaahhaahahaha :lol: Na ciebie Demo i theDreath tez na osiedlu kafar wolaja ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I juz moje 3 pokolenia trzenuja wszelkiego rodzaju sporty a po 2 nie jedna ksiazke przeczytalem wiec wiesz


To, że twój stary ma siłownie i solarium to nie znaczy, że wiesz coś o sterydach c.e.p.i.e.



Czytaj uwazniej c.e.p.i.e :lol: :lol: :lol:

Cicho pchwale sie teraz bo ca.p ze mnie ^^ Jak byly zawody u nas w miejscie strong man to pudzian 3 razy u nas silownie robil :D
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
Panowie - zastanówcie się nad poziomem wypowiedzi. Bo szczerze mówiąc, zastanawiam się, u którego jest to wrodzone, a u którego spowodowane różnego rodzaju środkami... Zwyzywać mogliście się na PW.
 

pieto

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
4 pudło za rogiem
on ciebie nawet chlopcze nie pamieta, a ty nic po nim tez nie masz haha :lol: pewnie bal ci dac nawet recznik sobie do noszenia, zreszta tez bym sie bal, jeszcze jakiegos syfilisu od ciebie bym zlapal czy cos :) :p :) Aniu, przynajmniej nie jest nudno :p chociaz to wyzywanie jest meczace :bag:
 

kaczor

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2006
Posty
91
Punkty reakcji
0
on ciebie nawet chlopcze nie pamieta, a ty nic po nim tez nie masz haha :lol: pewnie bal ci dac nawet recznik sobie do noszenia, zreszta tez bym sie bal, jeszcze jakiegos syfilisu od ciebie bym zlapal czy cos :) :p :) Aniu, przynajmniej nie jest nudno :p chociaz to wyzywanie jest meczace :bag:


O tak tak :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Do góry