Karmy, kosmetyki - gdzie kupujecie?

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Tutaj: http://www.e-karma.pl/ kupuję wszytko. I karmę suchą (teste of the wild) i puszki (platinum edition) i różne specyfiki do pielęgnacji i gadżety. Sklep nie jest drogi, od 70 złotych dostawa gratis, więc robię raz na czas większe zamówienie i mam temat z głowy. Mają dobrą ofertę i jakościowo wszytko daje radę.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja też kupuję na e-karma.pl, bo polecił mi weterynarz. Twierdził, że to profesjonalny sklep z takimi karmami. Kupuję karmę diamond i jestem zadowolony, głównie ze względu na to, że znacznie poprawiła się sierść. Czasami dorzucę też jakieś suplementy i generalnie jestem zadowolony.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
J a wszystkie kosmetyki do pielęgnacji mojego pieska, tak samo jak karmę kupuję w sklepie delazoo.pl, bo mają bardzo duży wybór i szybko realizują zamówienia.... moim zdaniem jest to najlepszy sklep z akcesoriami dla zwierząt;)
 
A

angie12

Guest
Ja kupuję tylko na zoomania.pl - maja bardzo duzy wybór świetnych produktów w bardzo przystępnych cenach, można dużo kasy zaoszczędzić zamawiając u nich. Podoba mi się to, że mają produkty dla wielu zwierząt i można u nich dostać dosłownie wszystko. Jeżeli ma się jakieś pytania, albo nie jest się zdecydowanym, to obsługa chętnie doradzi. Polecam wszystkim!!!
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Angie - faktycznie mają, ale wydaje mi się, że wspomniana e-karma jest bardziej pro. Zważywszy na to, że mam yorka, shih tzu i huskiego w domy, dla nich wszystkich tam kupuję karmy (ale do dobieram odpowiednio do ich rozmiarów). No i właśnie u nich jest o tyle dobrze, że jest jedna karma i kilka rodzajów. Dzięki temu można lepiej bilansować dietę psa.
 

Kisio

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
98
Punkty reakcji
0
Ja wszystko dla mojego pupilka kupuję na krakvet.pl. Mają bardzo dużo różnych produktów więc łatwo jest znaleźć odpowiednie artykuły. z tego co się dowiadywałam ich oferta należy również do najtańszych w sieci- jeśli kupuje się dużo rzeczy to ma to istotne znaczenie
 

kuba85krk

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Ja ze względu na wrodzone lenistwo kupuje w sklepie internetowym Glonojad. Dogadałem się z sąsiadami i dla nich też zamawiam, dzięki temu oszczędzam na kosztach wysyłki i mam już 7% rabatu.
 
P

papryka9

Guest
Dobry pomysł:) Ja jeszcze do niedawna wszelkie potrzebne jedzenie, kosmetyki, akcesoria kupowałam w większych sklepach zoologicznych. Teraz nie miałabym na to siły- za duzo to kosztuje czasu i nerwów:) Najczęsciej wybieram krakvet.pl, mają duży wybór i dość niskie ceny
 
P

papryka9

Guest
Miałeś kiedyś jakieś zwierzątko? Kosmetyk to na przykład specjalny szampon, po którym nie dostanie uczulenia, krople do czyszczenia uszu itp. Stosuje się je po to,żeby zwierze było czyste i zadbane. To nie jest jakaś fanaberia,ale konieczność.
 

tommy66692

Jestem Bogiem
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
1 953
Punkty reakcji
2
Miasto
Polska
tak mialem i to wiecej niz ty ;) nigdy nie uzywałem kropli, szamponow itp. zwierzeta byly zdrowe, nie trzymam ich w domu wiec nie kontroluje tak, dla mnie to troche przesada
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Nasze zwierzaki też potrzebują kosmetyków do pielęgnacji przeciez.
Nie można myć ich włosów szarym mydłem czy 'ludzkim' szamponem, bo się będą drapać i nie kozrystnie wpłynie to na ich skórę.
Ja swojemu psiakowi zamawiam szampony w krakvet.pl razem z karma i przysmakami. Za jednym razem taniej i szybciej.

Kosmetyki dla zwierząt to podstawa, jesli się kocha swojego pupila :)
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
A ja z kolei twierdze, że nie mozna przesadzać z kosmetykami dla zwierząt. W końcu pies to pies, a nie jakaś lalka do eksperymentowania z nowymi odżywkami czy szamponami, chociaż założe się, że znajdą się również oszołomy, które malują swoim zwierzakom paznokcie :]
To paranoja jakaś. Ja podobnie jak smart_me wyżej tez zamawiam w krakvet.pl, ale bez brawury - jedzonko i gadżety typu zabawki wystarczą, bez żadnych ekscesów kosmetycznych :p
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja kota traktuję kosmetykiem tylko wtedy jak traci futro. Na e-karma.pl kupiłam preparat na linienie. To jest wszytko, też jestem zdania, że o zwierzę należy dbać jak jest chore, ale nie można go przesadnie pielęgnować. Karmy też kupuję w tym sklepie, są dobrej jakości i faktycznie wujek, kilka rodzajów jednej karmy pozwala zachować zdrowie. Do tego świeże rybki i jakaś pucha od czasu do czasu.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Z żarciem dla zwierzaków to różnie u mnie bywa. Najczęściej w zoologicznym u mnie w mieście. Ale też zamawiam w necie. Szczególnie jak kupuję więcej, to zamawiam przez internet. Głównie na e-karma.pl bo mają tam karmę taste of the wild, którą lubi mój psiak. Jak Dropsik był mały to kupowałem mu tam też szampon ;-)
 

kiribati

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A ja kupuję w sklep.zoologic.pl, super opcja dla ludzi pracujących z Krakowa i okolic. Jak kupowałem na e-karma, to kurier przyjeżdżał zawsze kiedy byłem w pracy :-/ a tutaj dowożą bezpośrednio oni i to w super dogodnych godzinach, można się umówić na dostawę od 7.00 rano do 23.00! :D
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
Zgadzam się z smart_me. Absolutnie nie powinno się stosować ludzkich kosmetyków w kontekście zwierzaków. Gdzieś wyczytałam, że pani radziła, żeby psom myć zęby pastą colgate i szczoteczką dla niemowląt...nie mogłam uwierzyć. Z kosmetykami tak samo - pies się może drapać w wyniku uczulenia na któryś ze składników kosmetyku dla ludzi.
 

partnerski

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
A ja kupuję w sklep.zoologic.pl, super opcja dla ludzi pracujących z Krakowa i okolic. Jak kupowałem na e-karma, to kurier przyjeżdżał zawsze kiedy byłem w pracy :-/ a tutaj dowożą bezpośrednio oni i to w super dogodnych godzinach, można się umówić na dostawę od 7.00 rano do 23.00! :D

tak to jest już z kurierami że pracują w tych samych godzinach co inni :) jeśli na liście nadawczym jest podany numer kontaktowy to kurier w 99 procentach zadzwoni jeśli nikogo nie będzie. Kurierzy też ludzie - można się zawsze jakoś z nimi dogadac :)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
Ja dołączę się do tych, którzy kupują na e-karmie. Wprawdzie częściej pewnie korzystacie ze sklepów stacjonarnych - zwłaszcza jeśli droga do nich nie daleka, ale z kolei jeśli chce się kupić zdecydowanie większą ilość np. karmy to w sklepach internetowych udzielają rabatów więc mimo wszystko się opłaca.
 
Do góry