Karmy, kosmetyki - gdzie kupujecie?

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No to prawda, zdecydowanie lepiej jest zamówić w necie. Zwłaszcza gdy na tradycyjne zakupy jest bardzo mało czasu. Sama zwykle jestem zabiegana, więc zakupy online to dla mnie jedyna szansa na spokojne wybranie produktu itd.
 

niedozwolony_nick

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
102
Punkty reakcji
0
ja się zaopatruje w Krakvecie, kupiłam tam kiedyś karmę dla mojego psa kiedy był chory i to była jedyna rzecz, którą się zajadał wtedy (a generalnie w czasie choroby źle się czuł i nie mógł jeść). I jakos tak juz zostalo ze tam sie zaopatruje, ale srednio co miesiac-dwa zmieniam karme i urozmaicam diete mojemu pupilowi. Kupilam tez tam kilka zabawek dla niego i ogolnie polecam bo szybka i tania dostawa (zwlaszcza przy większych zakupach).
 

Gosia19932

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2011
Posty
25
Punkty reakcji
2
Ja również kupuję różne rzeczy głownie karmę w internecie. Raz że taniej, dwa że zawsze jakiś rabat się trafi no i jest o wiele większy wybór karm tych z lepszej półki. Co do sklepu krakvet to mam mieszane uczucia. Przede wszystkim nie ma tam chyba opcji że czegoś nie ma na stanie. Jak kiedyś kupowałam karmę to czekałam na nią trzy tygodnie i w końcu zrezygnowałam i wycofałam zamówienie i zamówiłam karmę w na stronie telekarma i przyszła po 24h :)
 

Słoneczna123

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
116
Punkty reakcji
0
ja słyszałam dużo negatywnych opinii o obsłudze w krakvecie :/ coraz mniej osób tam kupuje - a szkoda, bo gdyby zainwestowali w lepszą obsługę klienta to są jednym z tańszych (przynajmniej do niedawna) sklepów
 
C

compton_style

Guest
Też kupuje w internecie, od roku robię zakupy na wyżej wymienionej e-karmie. To jeden z niewielu sklepów, gdzie znalazłem karmę taste of the wild (moja kotka ją uwielbia), do tego tak tanio.
 

I_Z_A

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Hej :) Ja zawsze kupowalam kotom purine w supermarketach. Ale potem kotka przytyla i trzeba bylo zmienic diete, wiec poszukalam w necie i zlalazlam sklep, gdzie mi polecili jedna karme - biomill no i kupilam, mega pomogla, kocica jest juz prawie chuda ;p no i od tego czasu tam kupuje, bo sa dobre ceny, na czas przychodzi, wiec polecam :) http://keko.pl/
 

maaajo

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Od siebie mogę polecić sklep pieskowo.pl. Jest to dopiero rozwijający się sklep gdzie możemy dostać legowiska dla psa, akcesoria jak i inne rzeczy w tym również karmę. Ostatnio chciałem coś czego nie było u nich w sklepie, przy bardzo miłym i sprawnym kontakcie z włascielem sprowadził on dla mnie tą rzecz do sklepu.

Polecam każdemu !
 

elzeta

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
88
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
Witam,
ja kupuję jedzonko oraz żwirki dla kotek w sklepie internetowych http://animalia.pl/ lub http://swiatkarm.pl/index.php - zależnie gdzie w danym czasie jest taniej.
W sklepach sieciowych bardzo rzadko bo zazwyczaj jest "śmieciowe" (czyt. bezwartościowe) jedzenie zarówno dla psów jak i kotów.
Pozdrawiam :)
 

I_Z_A

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
No ja sie zgadzam w 100% ze sformułowaniem "śmieciowe żarcie" jeśli chodzi o sieciówki, markety itp. Żałuję, że tak późno się o tym przekonałam, bo tak to już wcześniej moje koty by się zaczęły dobrze żywić
 

elzeta

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
88
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
No ja sie zgadzam w 100% ze sformułowaniem "śmieciowe żarcie" jeśli chodzi o sieciówki, markety itp. Żałuję, że tak późno się o tym przekonałam, bo tak to już wcześniej moje koty by się zaczęły dobrze żywić
Człowiek uczy się całe życie, osobiście gdy wzięłam kotkę, to dużo czytałam właśnie w necie nt jedzenia dla kotów, stąd się dowiedziałam jak rozróżniać wartościowe jedzenie, od "śmieciowego". :)
Jedną z lepszych mokrych karm dla kotów jest Carny firmy Animonda. :)
 

I_Z_A

Nowicjusz
Dołączył
26 Styczeń 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Ja akurat nie kupuję mokrej karmy w ogole. Tylko ta sucha biomill light. Wiec animonda nie znam, ale moze kiedys sprobuje. Wlasnie sprawdzilam - jest w moim sklepie i to sporo tego :)
 
Q

qarolka

Guest
ja staram się mieszać domowe jedzenia z suchą karmą, suchą karmę staram się kupowac taką lepszą , żeby mi sie psina nie pochorowała więc najlepiej lubie wchodzić do sklepu e-karma, tam sa dobrej jakości karmy i mój pies je lubi
 

elzeta

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
88
Punkty reakcji
1
Miasto
Śląsk
Również wolę kupować karmy lepsze, zawsze czytam skład, żeby zawartość mięsa w puszcze czy suchej karmie była %-owo jak największa.
Jeśli chodzi o zakupy to także w sklepach internetowych, ostatnio częściej w: http://www.swiatkarm.pl/
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
bardzo wiele jest różnych sklepów z karmami i cieżko się zdecydować dlatego ja patrze po cenach i po obsłudze, mnie także leży e-karma, mili sprzedawcy, karmy ciekawe i z górnej półki w całkiem niezłej cenie, poza tym dostawa do domu i to jest bardzo wygodne , no i najważniejsze , że mojemu psiakowi smakuje
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Słyszał ktoś o podsypkach dla kotów MRUCZUŚ. Produkowana jest z naturalnego surowca bentonitu. Rozprowadza ją chyba firma Zębiec. Jestem ciekaw czy się sprawdza?
 

lionking

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2011
Posty
13
Punkty reakcji
0
Witam, o podsypce nie słyszałam. A w temacie- sklep internetowy jest o wiele wygodniejszy: dostawa do domu, atrakcyjne ceny a przede wszystkim duży wybór asortymentu. Polecam wymienianą już e-karmę. Produkty, których nie ma w zwykłych sklepach lub u weterynarz w przystępnej cenie :) spoko obsługa i nie muszę się nawet ruszać z domu :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ja kupuje wszystko zazwyczaj przez sklepy internetowe.
Karmy, smycze obroże zabawki...

Tylko sprzęt typu szelki liny i inne, zazwyczaj kupuje na zawodach bo wole pooglądać dokładnie w czym mój pies ma przebiec ładne km.... ;)
 

Aliba

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2012
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja słyszałam o wcześniej wspomnianym sklepie e-karma.pl. Z tego co widziałam są tam karmy dla psa i kota, a także różnego rodzaju akcesoria. Zakupy przez Internet, to wielka wygoda. Jak trafi się na dobry sklep internetowy, z którego jest się zadowolonym.
 
Do góry