Karmy, kosmetyki - gdzie kupujecie?

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
o widzę, że e-karma jest najczęściej wymienianym sklepem, ale powiem wam, że zauważyłam, że na ich stronie można też znaleźć wiele ciekawych porad, jak żywić kota, czy psa, a myślę, że takie informacje mogą się przydać wielu osobom,
 

Zegna

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
A ja polecam allegro i różnych sprzedawców, kiedyś zamawiałam w krakvecie i też byłam zadowolona :)
 

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
Ja mam takie szczęście, że kobieta która prowadzi lokalny sklepik spożywczy jest też hodowcą psów i sprowadza najróżniejsze karmy w całkiem przystępnych cenach. Więc daleko szukać nie muszę :)
 

sepultura

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
0
Jakiś czas temu też przeniosłam zakupy tego typu do Internetu. Najczęciej odwiedzam krakvet.pl Jest tam naprawdę spory wybór nie tylko karm, ale też akcesoriów dla zwierząt, także w jednym miejscu można wszysko kupić.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Witam! Gdzie zaopatrujecie się w produkty dla swoich pupili? W tradycyjnych zoologicznych sklepach, dużych marketach, czy może sklepach internetowych?
Karmę najczęściej w supermarkecie. Czasami też gotuję sama, a w przysmaki zaopatruję mojego pupila w sklepie zoologicznym. Kosmetyki tez w nim kupuję.
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Nie jest to najlepszy wybór,ponieważ w sklepach internetowych masz taniej i karmy o wiele klepszej jakości. Tutaj patrz głównie na skład i takie karmy jak Royal Canin lub Acana będą dobrym wyborem.
 
J

jadwinia

Guest
ja słyszałam dużo negatywnych opinii o obsłudze w krakvecie :/ coraz mniej osób tam kupuje - a szkoda, bo gdyby zainwestowali w lepszą obsługę klienta to są jednym z tańszych (przynajmniej do niedawna) sklepów

to dziwne, bo ja też zamawiałam tam mojemu psu zarówno karmę jak i akcesoria i miałam fachową obsługę ... no ale może trafiłaś na gorszy dzień ;p sama pracuję z klientami w urzędzie i wiem jak to jest, gdy jest zły dzień lub złe samopoczucie ;p trzeba wtedy mocno trzymać się, żeby nie wybuchnąć. A krakvet - zarówno ceny jak i zaopatrzenie mają wg. mnie świetne i konkurencyjne.
 

marek_j

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2011
Posty
69
Punkty reakcji
2
Karmę zawsze zamawiam przez internet, bo biorę wory, a zwykle nie chce mi się jechać do CH by potem taki wór tachać do domu. A tak kurier dowozi pod sam domek, a jak siostra odbiera to nawet i wniesie na piętro, bo jak to tak, żeby kobieta dźwigała takie ciężary :D Zamawiam z Telekarmy, bo najtaniej mi wychodzi. Co do zabawek to kupiłem kilka w kerfurze i wszystkie do wywalenia po niecałym miesiącu. Teraz kupuje w sklepach specjalistycznych, ale stacjonarnych - lubię dotknąć, sprawdzić jak uszyte, jaki ma materiał itp. Smycze i obroże podobnie.
 
K

KarM_zbanowany

Guest
Teraz w naszym sklepie Kar-Ma są bardzo fajne promocje,więc tym bardziej warto. Poza tym zakup przez interent jest bardzo wygodny i zancznie tańszy niż w sklepach stacjonarnych.
 
K

KarM_zbanowany

Guest
W takim razie,zapraszam Cie jeszcze do nas gdzie wybór karm dla psów i nie tylko jest bardzo szeroki. Serdecznie Zapraszam:)
 

tomeek1410

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja kupuje zawsze tutaj zoocentrum.sklep pe el , mam psa, świnkę morską i mało czasu na zakupy więc zaopatruje się w internetowym. Kupuje tam głownie psią karmę, raz na jakiś czas karmę super premium jak wypłata w pracy dopisze.
 

kasiaamol

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
111
Punkty reakcji
0
Róznie, jak mam sprawdzona karmę to ją po prostu zamawiam przez neta. W zoologicznych bywa że jest sporo droższa. Ale to zalezy.
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Zazwyczaj kupuję bezpośrednio u producenta, ale tylko online, jest taniej :) A teraz przed świętami sporo promocji, naturea ma np taką 3+1 na bezzbożową mokra karmę dla psów.
 

Fitorka

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2013
Posty
60
Punkty reakcji
1
izasun napisał:
Zazwyczaj kupuję bezpośrednio u producenta, ale tylko online, jest taniej :) A teraz przed świętami sporo promocji, naturea ma np taką 3+1 na bezzbożową mokra karmę dla psów.

Zgadza się przed świętami można trafić i okazyjnie kupić dobrą karmę. Ja zazywczaj zamawiam przez neta też, jest szybko, nie drogi i jak większych ilości potrzebuję to nie mam kłopotu z noszeniem ich, więc to też wygoda...
 

Tola_Q

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Polecam sklep lemur. Zawsze mają ciekawe promocje na karmy :) Są tam produkty różnych producentów, ale zawsze są wysokiej jakości. Systematycznie u nich zamawiam. Nie ma problemu z wnoszeniem karmy po schodach ( jak przy zakupie w sklepach stacjonarnych :D ).
 
Do góry