KAC

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Gazowana woda i coś kwaśnego (jak już ktoś wspomniał woda z ogórków albo cytrynka). Wiem, że alkohol zakwasza, ale jak się jeszcze dokwasisz to zwymiotujesz i od razu lżej człowiekowi. I nigdy nie żyć jak na codzień. Albo całkowite kimanie do wieczora, albo masakryczny wysiłek fizyczny.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jak ma być kwaśne to może kwaśne mleko zwane kefirem ? :)

ja na sam zapach ogórków kiszonych (nawet jak nic nie piłem i nie jestem na kacu) ledwo powstrzymuję się od wymiotów :p
 

michalm5

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
60
Punkty reakcji
0
minimum 1L wody przed pojsciem spac, minimum ! trzeba w siebie wmusic ile sie da !
do tego jakies witaminy, rutinoscorbin albo cos ;p i sie najeśc przed spaniem
a na drugi dzien: "na kaca najlepsza ciezka praca:)"
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie lubisz ogórków? Ja zawsze wypijam zalewę xD


bleee.... lubię ogórki ale świeże, a ze słoika to w ostatecznosci korniszony... zbrzydły mi jeszcze bardziej ogórki kiszone po tym jak poszedłem z kumplami do znajomego, flaszke postawiłem a ten daje słoik ogórków kiszonych i mówi no to będziemy zagryzać ogórkami zamiast popitki :D
ale później kazaliśmy sobie zrobić herabate :D
tylko że na odchodne aby mama nie wyczuła namieszałem ciastka z ogórkami :D

"Najlepsze na kaca powietrze z materaca" :p
zwłaszcza jak się nadmuchuje go po pijanemu :D
 

anthRaxPL

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Katowice
przed spaniem o,5 orginalnej coli, a jak sie zapomni to zółty powerade (zimy) stawia na nowi :)
 

Vandien

nostromo
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
1 307
Punkty reakcji
0
Na kaca nie ma lekarstwa. Trzeba to przecierpiec :( , albo lyknac to co sie pilo wczesniej i tak w kolko do us... smierci.
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
Mi zawsze pomaga duuuuuuzo wody, napoj energetyczny xD zadnych tabletek nie stosuje ;p
 

gorky

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2007
Posty
96
Punkty reakcji
0
ja nic nie jem ani nie piję bo mi niedobrze :D po prostu czekam aż przejdzie
 

Supamolly

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
... i dokąd?
Jak ja mam kaca to nic przelknac nie moge, ani jedzenia, ani wody, ani nic.. zazwyczaj idę do wanny z chlodna woda i tam spie dalej:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nigdy nic nie robie, raz mnie tylko tak strasznie suszyło, a że na dworze byłem chciałem pójść coś sie napić, nie mogłem trafić ani do sklepu ani do baru (drzwi były poa zasięgiem wzroku) a tak to popijam tylko jak na następny dzień dalej się pije :)
 
Do góry