KAC

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
moim sposobem na kaca jest zawsze od razu po jakimś większym zapodać sobie tak z 2 panadole, popić wody i położyć sie spać BB)

jeszcze nie zdarzyło sie żebym miał po tym kaca :eek:k:

czasami jak sie obudzę po takim czymś to mam jeszcze helikopter ale jak sie człowiek ogarnie(toaleta, śniadanie) to jest ok

Polecam ten sposób

Genialny sposób na rozpieprzenie wątroby. Nic tylko pogratulować inteligencji.

Najlepszy sposób na kaca - pić dużo wody. Nie po, tylko w trakcie picia alkoholu.
 

dam-pro

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2007
Posty
126
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ziemia
Genialny sposób na rozpieprzenie wątroby. Nic tylko pogratulować inteligencji.

Najlepszy sposób na kaca - pić dużo wody. Nie po, tylko w trakcie picia alkoholu.


W trakcie picia alkoholu pić dużo wody???

To jest chyba nie realne, nie słyszałem, żeby ktoś wódkę wodą zapijał... fujjjjjjj /nie polecam/

Jeżeli chodzi o mnie, o moje doświadczenia... to mam fart, bo może 2 razy zdarzyło mi się mieć KAC'a, nawet po zgonie... a trochę ich było :p
Ale zawsze rano "po" , jakieś piwko nie zaszkodzi :D
 

michaelix

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Warmia
Ja gram w paintball, i to jest najlepszy sposób na kaca:
Na imprezy chodzę w soboty (w 85%), zalewam się do upadłego-alkoholizm normalnie. Następnego dnia (zazwyczaj tego samego bo kończy się nad ranem) łykam 1,5litra H2O i wcinam snickersa (żeby mieć siłę chodzić:p) biorę ok 2l wody i jadę grać w paintball-po dwóch 45-minutowych rundach nawet nie pamiętasz że był kac :p (tylko dużo wody pić!)
A że jeden wypad na grę trwa średnio od 4 do 6 godzin, to caluuutki alkohol wyparowuję z organizmu. Potem kąpiel i człowiek zdrowy i szczęśliwy :p
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
zabijam tym czym go stworzylem :D
Pilem jabola to mi pomoze jabol woda to woda piwo to piwo i tak w kolko :D
 

Omen1991

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krain rozpusty
zabijam tym czym go stworzylem :D
Pilem jabola to mi pomoze jabol woda to woda piwo to piwo i tak w kolko :D

Próbowałem tą metodę :D kac po jabolu próbowałem zalać drugim jabolem... skończyło się na tym że rzeczywiście pomogło, szkoda tylko że na parę godzin :p wrócił ze zdwojoną siłą :)

Teraz jeśli mam kaca, wolę go przemęczyć. Czasami piję dużo herbaty z cytryną i sporo łagodzi.
 

szybki_rumcajs

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
172
Punkty reakcji
0
Ja mam odwrotnie niż większość ludzi i większego kaca mam po piwsku niż np. po wódzie.

A sposobu na kaca nie mam , zawsze mam albo potężnego albo przepotężnego , tak było nawet w okresie gdy chlałem na umór niemal co drugi dzień , potem okres abstynencji i potem znowu powrót do chlania "okazjonalnego" - kac bez zmian.

Piwko na kaca mi pomaga ale tylko troszke i nie na długo. Koniec końców chyba nie ma "złotego środka" :p

Jak już to po winie kac mnie nie męczy zbyt dokuczliwie.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Ja na szczęście nie mam wielkich problemów z kacem. Poza tym u mnie to się objawia głównie tym, że myślę jakoś "krzywo" dzień po :D Tzn. książki bym nie pisał w tym czasie (chociaż może to jest środek na sukces?:)).

Ja staram się dzień po wypić piwko. Mi pomaga. Jednak unikam tego gdy upiłem się browarem.
 

anulahnid

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
a dla mnie niezastąpionym lekarstwem na kaca jest kwas z ogórków konswerwowych! naprawde, polecam:)
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
ja jak mam kaca, i piję wodę, to czuje się bardziej pijany.. nie wiem czy to alkohol znów trafia w krwioobieg czy co, ale tak mam.
Jem zupkę Chińską Amino Pomidorową - pomaga
długi prysznic
i jakoś przechodzi z czasem, lecz były i takie kacy, ze nic a nic nie pomagało :)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
1. Jesli wracam autobusem to (o ile moge :D) wysiadam przystanek wczesniej. Wtedy do domu mam z buta jakies 300 - 400m. Podczas takiej wedrowki mam okazje przewietrzyc glupi leb - dziala cuda. Dodam, ze nigdy w ten sposob nie zachorowalem - wiatr nie wiatr, deszcz nie deszcz. Jak czlowiek pod procentami to chyba z automata wszystkie bakterie leza juz na wejsciu :D :D ;)
2. Potem przed snem wypijam chociaz szklanke wody choc z tym czasem jest ciezko bo na imprezie dosc czesto pijam piwo, a wlewam w siebie tyle, ze juz ciezko znalezc miejsce, aby jeszcze cos wlac :D
3. Wstaje i znowu pije wode. Zjadam sniadanie. Myje chociaz twarz na poczatek :D I w zaleznosci od formy albo klade sie dalej spac, albo ... dalej pije wode i leze jeszcze troche z otwartymi oczami.
 

SoulJAH

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
141
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Z opieki
Greeq ale nie zapominaj że są przypadki kaca większego gdy do godziny 16 czy później lepiej nic nie jeść bo wtedy i tak "organizm nie przyjmie" :D
 

edm124

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Jak to mawiają " Klina wybijasz Klinem" bądz "Czym się strułeś tym się lecz" BB)
 

sochoł

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Z nad morza:)
Jak to już nie jedna osoba tutaj napisała ,,Czym się strułeś tym się lecz" mi to np pomaga.

Mam jeszcze jeden sposób 2kc mi pomaga i to bardzo:)
 

icker16

bohater outsiderów
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
1 210
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Zamość
Ja po solidnym piciu na następny dzień nie piję, no czasem wyjątek się zdarzy, ale rzadko. A na kaca to najlepiej ze 2 gorące herbaty i z powrotem spać.
 
Do góry